Skiweer Stubaital
Weersverwachting in het Stubaital voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Stubaital voor 7 dagen
Weer Stubaital
Weer in het Stubaital voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Stubaital voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Stubaital
- Stubaital – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3210 m | Dal 1695 m |
|---|---|---|
wo | -9/-8 °C | -3/9 °C |
do | -12/-8 °C | -1/2 °C |
vr | -12/-10 °C | -2/1 °C |
za | -12/-10 °C | -1/2 °C |
zo | -10/-8 °C | -3/10 °C |
ma | -8/-7 °C | 0/13 °C |
di | -7/-5 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3210 m | -9/-8 °C | -12/-8 °C | -12/-10 °C | -12/-10 °C | -10/-8 °C | -8/-7 °C | -7/-5 °C |
| Dal 1695 m | -3/9 °C | -1/2 °C | -2/1 °C | -1/2 °C | -3/10 °C | 0/13 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/16 °C |
do | -4/2 °C | 2/8 °C |
vr | -6/1 °C | 2/9 °C |
za | -4/1 °C | 1/7 °C |
zo | -5/3 °C | 1/10 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -2/2 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2240 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/2 °C | -2/2 °C |
| Dal 1000 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1674 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
wo | -5/10 °C | -2/16 °C |
do | -3/2 °C | 2/8 °C |
vr | -5/2 °C | 2/9 °C |
za | -3/2 °C | 2/7 °C |
zo | -4/4 °C | 1/10 °C |
ma | -3/6 °C | 1/12 °C |
di | -1/10 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1674 m | -5/10 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -4/4 °C | -3/6 °C | -1/10 °C |
| Dal 960 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2080 m | Dal 981 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/16 °C |
do | -4/2 °C | 2/8 °C |
vr | -6/1 °C | 2/9 °C |
za | -4/1 °C | 2/7 °C |
zo | -5/3 °C | 1/10 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -2/9 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2080 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/2 °C | -2/9 °C |
| Dal 981 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1149 m | Dal 1037 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/16 °C |
do | 0/8 °C | 1/9 °C |
vr | -2/7 °C | -1/8 °C |
za | 0/7 °C | 1/8 °C |
zo | -1/9 °C | 0/10 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 2/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1149 m | -2/15 °C | 0/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 1037 m | -1/16 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1168 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/15 °C |
do | 0/8 °C | 1/8 °C |
vr | -2/7 °C | -1/7 °C |
za | 0/7 °C | 1/7 °C |
zo | -1/9 °C | 0/9 °C |
ma | 0/11 °C | 1/11 °C |
di | 2/15 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1168 m | -2/15 °C | 0/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 1102 m | -1/15 °C | 1/8 °C | -1/7 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 3/15 °C |
1-6 van 6 skigebieden

