Skiweer Woudkarpaten
Weersverwachting in de Woudkarpaten voor 60 Skigebieden - Weer in de bergen in de Woudkarpaten voor 7 dagen
Weer Woudkarpaten
Weer in de Woudkarpaten voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Woudkarpaten voor 60 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Woudkarpaten
- Woudkarpaten – Gaan naar
Oblasten:
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
zo | 5/8 °C | 6/8 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 7/17 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/18 °C | 10/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 540 m | 5/8 °C | 5/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 8/18 °C |
| Dal 500 m | 6/8 °C | 6/10 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 498 m | Dal 451 m |
|---|---|---|
zo | 7/11 °C | 7/11 °C |
ma | 6/15 °C | 6/15 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 6/20 °C | 6/20 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 498 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Dal 451 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 918 m | Dal 879 m |
|---|---|---|
zo | 7/18 °C | 7/18 °C |
ma | 5/10 °C | 5/10 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
za | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 918 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 879 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 589 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 7/15 °C |
ma | 7/15 °C | 7/15 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 5/21 °C | 5/21 °C |
do | 7/21 °C | 7/21 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
za | 5/21 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 589 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Dal 500 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 530 m | Dal 410 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 7/15 °C | 8/16 °C |
di | 8/20 °C | 9/21 °C |
wo | 5/21 °C | 6/22 °C |
do | 7/21 °C | 8/22 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 530 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Dal 410 m | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 6/22 °C | 8/22 °C | 9/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
zo | 6/9 °C | 7/11 °C |
ma | 5/13 °C | 6/15 °C |
di | 7/18 °C | 8/20 °C |
wo | 5/18 °C | 6/20 °C |
do | 7/18 °C | 8/20 °C |
vr | 8/19 °C | 9/21 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 660 m | 6/9 °C | 5/13 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 490 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 8/15 °C |
ma | 7/14 °C | 8/15 °C |
di | 8/19 °C | 9/20 °C |
wo | 5/20 °C | 6/21 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
za | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 670 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Dal 490 m | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 6/21 °C | 8/21 °C | 9/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 345 m | Dal 305 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 8/14 °C | 8/14 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 11/18 °C | 11/18 °C |
za | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 345 m | 8/17 °C | 8/14 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 11/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 305 m | 8/17 °C | 8/14 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 11/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 990 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 4/9 °C | 4/9 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
do | 6/18 °C | 6/18 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
za | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 990 m | 6/17 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 940 m | 6/17 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 7/14 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 8/19 °C | 8/19 °C |
wo | 5/20 °C | 5/20 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
za | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 690 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Dal 620 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
51-60 van 60 skigebieden



