Boutique Hotel Bellevue
Ski in & Ski out · Panorama-wellness · Yoga · regionale keuken
0 m vanaf het skigebied
Mösle 7
6631 Lermoos
Oostenrijk
Tel.: +43 / 5673 / 20940
E-mail: info@hotel-bellevue.at
- Wellness
Omschrijving:
Ons hotel ligt direct aan het dalstation van de Hochmoos Express en er wachten jullie 28 unieke pistekilometers op een hoogte van 1000-2100 meter. Het skigebied Lermoos voldoet met moderne faciliteiten en perfect geprepareerde pistes aan alle wensen die wintersporters zich kunnen voorstellen.
Winteravonden zoals rodelavonden, de langste natuurlijke rodelbaan van de Zugspitz Arena, een funpark met springheuvels, een racepiste met tijdmeting, snowboardterrein en misschien wel de langste blauwe afdaling van Oostenrijk – dit alles vinden jullie direct voor de deur.
Met de Top Snow Card – bij ons verkrijgbaar – kunnen jullie de complete Tiroler Zugspitz Arena inclusief de Zugspitzbahn gebruiken.
Hebben jullie al lang niet meer op ski’s gestaan, wagen jullie net de eerste bochten of willen jullie gewoon verder werken aan jullie techniek:
Het zeer gemotiveerde team van de skischool Leermoos begeleidt jullie in een van de mooiste skigebieden en biedt zowel groeps- als privélessen aan in skiën, snowboarden of langlaufen.
Toegang tot het skigebied
Boutique Hotel Bellevue 