Bohinjska Bistrica
11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 569 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 7/9 °C |
za | -3/2 °C | 5/11 °C |
zo | -2/7 °C | 4/17 °C |
ma | 1/7 °C | 7/16 °C |
di | 1/9 °C | 7/18 °C |
wo | 4/10 °C | 11/19 °C |
do | 5/13 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1800 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -2/7 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 4/10 °C | 5/13 °C |
| Dal 569 m | 7/9 °C | 5/11 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 11/19 °C | 10/23 °C |
1,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 555 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 7/9 °C |
za | -1/2 °C | 5/11 °C |
zo | 0/9 °C | 4/17 °C |
ma | 3/9 °C | 7/16 °C |
di | 3/11 °C | 7/18 °C |
wo | 6/12 °C | 11/19 °C |
do | 7/15 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 633 m | 0/2 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 3/9 °C | 3/11 °C | 6/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 555 m | 7/9 °C | 5/11 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 11/19 °C | 10/23 °C |
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1549 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
vr | -1/2 °C | 1/2 °C |
za | -2/2 °C | 0/7 °C |
zo | -1/9 °C | 1/10 °C |
ma | 2/9 °C | 4/10 °C |
di | 2/11 °C | 4/12 °C |
wo | 5/12 °C | 7/13 °C |
do | 6/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1549 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 5/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 1290 m | 1/2 °C | 0/7 °C | 1/10 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 8/16 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
vr | 6/8 °C | 7/9 °C |
za | 4/10 °C | 5/11 °C |
zo | 3/16 °C | 4/17 °C |
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 6/17 °C | 7/18 °C |
wo | 10/18 °C | 11/19 °C |
do | 9/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 690 m | 6/8 °C | 4/10 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 10/18 °C | 9/22 °C |
| Dal 570 m | 7/9 °C | 5/11 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 11/19 °C | 10/23 °C |
19,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1575 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
vr | -1/2 °C | 0/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/7 °C |
zo | -1/8 °C | 0/10 °C |
ma | 2/8 °C | 3/10 °C |
di | 2/10 °C | 3/12 °C |
wo | 5/11 °C | 6/13 °C |
do | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1575 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/8 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 6/14 °C |
| Dal 1370 m | 0/2 °C | -1/7 °C | 0/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 6/13 °C | 7/16 °C |
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1330 m | Dal 1283 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/6 °C |
za | -1/7 °C | 0/8 °C |
zo | 0/10 °C | 1/11 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1330 m | 0/2 °C | -1/7 °C | 0/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 6/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 1283 m | 1/6 °C | 0/8 °C | 1/11 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 8/17 °C |
Weer rondom Bohinjska Bistrica
Meer skiweer
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Bohinjska Bistrica voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie




