Chongli
2,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1720 m | Dal 1302 m |
|---|---|---|
wo | 14/30 °C | 16/33 °C |
do | 14/28 °C | 16/31 °C |
vr | 11/23 °C | 13/26 °C |
za | 9/17 °C | 11/20 °C |
zo | 7/17 °C | 9/20 °C |
ma | 9/22 °C | 11/25 °C |
di | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1720 m | 14/30 °C | 14/28 °C | 11/23 °C | 9/17 °C | 7/17 °C | 9/22 °C | 9/18 °C |
| Dal 1302 m | 16/33 °C | 16/31 °C | 13/26 °C | 11/20 °C | 9/20 °C | 11/25 °C | 11/21 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1626 m | Dal 1310 m |
|---|---|---|
wo | 15/30 °C | 16/33 °C |
do | 15/28 °C | 16/31 °C |
vr | 12/23 °C | 13/26 °C |
za | 10/17 °C | 11/20 °C |
zo | 8/17 °C | 9/20 °C |
ma | 10/22 °C | 11/25 °C |
di | 10/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1626 m | 15/30 °C | 15/28 °C | 12/23 °C | 10/17 °C | 8/17 °C | 10/22 °C | 10/18 °C |
| Dal 1310 m | 16/33 °C | 16/31 °C | 13/26 °C | 11/20 °C | 9/20 °C | 11/25 °C | 11/21 °C |
10,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2110 m | Dal 1560 m |
|---|---|---|
wo | 12/27 °C | 15/30 °C |
do | 12/25 °C | 15/28 °C |
vr | 9/20 °C | 12/23 °C |
za | 7/14 °C | 10/17 °C |
zo | 5/14 °C | 8/17 °C |
ma | 7/19 °C | 10/22 °C |
di | 7/15 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2110 m | 12/27 °C | 12/25 °C | 9/20 °C | 7/14 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 7/15 °C |
| Dal 1560 m | 15/30 °C | 15/28 °C | 12/23 °C | 10/17 °C | 8/17 °C | 10/22 °C | 10/18 °C |
17,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1702 m |
|---|---|---|
wo | 12/27 °C | 14/30 °C |
do | 12/25 °C | 14/28 °C |
vr | 9/20 °C | 11/23 °C |
za | 7/14 °C | 9/17 °C |
zo | 5/14 °C | 7/17 °C |
ma | 7/19 °C | 9/22 °C |
di | 7/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2100 m | 12/27 °C | 12/25 °C | 9/20 °C | 7/14 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 7/15 °C |
| Dal 1702 m | 14/30 °C | 14/28 °C | 11/23 °C | 9/17 °C | 7/17 °C | 9/22 °C | 9/18 °C |
26,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2160 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | 12/27 °C | 14/30 °C |
do | 12/25 °C | 14/28 °C |
vr | 9/20 °C | 11/23 °C |
za | 7/14 °C | 9/17 °C |
zo | 5/14 °C | 7/17 °C |
ma | 7/19 °C | 9/22 °C |
di | 7/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2160 m | 12/27 °C | 12/25 °C | 9/20 °C | 7/14 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 7/15 °C |
| Dal 1650 m | 14/30 °C | 14/28 °C | 11/23 °C | 9/17 °C | 7/17 °C | 9/22 °C | 9/18 °C |
17,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2035 m | Dal 1770 m |
|---|---|---|
wo | 12/27 °C | 13/29 °C |
do | 12/25 °C | 13/27 °C |
vr | 9/20 °C | 10/22 °C |
za | 7/14 °C | 8/16 °C |
zo | 5/14 °C | 6/16 °C |
ma | 7/19 °C | 8/21 °C |
di | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2035 m | 12/27 °C | 12/25 °C | 9/20 °C | 7/14 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 7/15 °C |
| Dal 1770 m | 13/29 °C | 13/27 °C | 10/22 °C | 8/16 °C | 6/16 °C | 8/21 °C | 8/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1963 m | Dal 1640 m |
|---|---|---|
wo | 13/28 °C | 15/30 °C |
do | 13/26 °C | 15/28 °C |
vr | 10/21 °C | 12/23 °C |
za | 8/15 °C | 10/17 °C |
zo | 6/15 °C | 8/17 °C |
ma | 8/20 °C | 10/22 °C |
di | 8/16 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1963 m | 13/28 °C | 13/26 °C | 10/21 °C | 8/15 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 8/16 °C |
| Dal 1640 m | 15/30 °C | 15/28 °C | 12/23 °C | 10/17 °C | 8/17 °C | 10/22 °C | 10/18 °C |
Weer rondom Chongli
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Chongli voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie