Velké Karlovice
0,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 713 m | Dal 528 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 4/14 °C |
vr | 6/11 °C | 6/12 °C |
za | 5/7 °C | 5/8 °C |
zo | 5/5 °C | 5/6 °C |
ma | 5/9 °C | 5/10 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 713 m | 4/13 °C | 6/11 °C | 5/7 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 528 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
1,9 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
do | 5/14 °C | 5/15 °C |
vr | 7/12 °C | 7/13 °C |
za | 6/8 °C | 6/9 °C |
zo | 6/6 °C | 6/7 °C |
ma | 6/10 °C | 6/11 °C |
di | 8/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 670 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 600 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 782 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 5/15 °C |
vr | 6/11 °C | 7/13 °C |
za | 5/7 °C | 6/9 °C |
zo | 5/5 °C | 6/7 °C |
ma | 5/9 °C | 6/11 °C |
di | 7/15 °C | 8/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 782 m | 4/13 °C | 6/11 °C | 5/7 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 580 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
5,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/8 °C |
zo | 5/6 °C | 6/6 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 720 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 640 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/12 °C |
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 4/6 °C | 4/6 °C |
zo | 4/4 °C | 4/4 °C |
ma | 4/8 °C | 4/8 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1070 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 905 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 6/14 °C | 6/14 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 861 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 5/11 °C | 6/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 4/9 °C | 5/10 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 861 m | 3/13 °C | 5/11 °C | 4/7 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 680 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 736 m | Dal 534 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 736 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 534 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 697 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 697 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 530 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 4/14 °C |
vr | 6/12 °C | 6/12 °C |
za | 5/8 °C | 5/8 °C |
zo | 5/6 °C | 5/6 °C |
ma | 5/10 °C | 5/10 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 680 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 650 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 861 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 5/11 °C | 6/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 4/9 °C | 5/10 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 861 m | 3/13 °C | 5/11 °C | 4/7 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 680 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
Weer rondom Velké Karlovice
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Velké Karlovice voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie