Skiweer Midden-Bohemen

Weersverwachting in Midden-Bohemen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Bohemen voor 7 dagen


Weer Midden-Bohemen

Weer in Midden-Bohemen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Bohemen voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Midden-Bohemen

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 696 m Dal 478 m
do
bewolkt
4/10 °C 5/12 °C
vr
onweer
4/9 °C 5/11 °C
za
buien
4/11 °C 5/13 °C
zo
zonnig
1/13 °C 2/15 °C
ma
zonnig
4/15 °C 5/17 °C
di
zonnig
5/18 °C 6/20 °C
wo
buien
9/15 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 696 m 4/10 °C 4/9 °C 4/11 °C 1/13 °C 4/15 °C 5/18 °C 9/15 °C
Dal 478 m 5/12 °C 5/11 °C 5/13 °C 2/15 °C 5/17 °C 6/20 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 577 m Dal 484 m
do
bewolkt
5/11 °C 5/12 °C
vr
onweer
5/10 °C 5/11 °C
za
buien
5/12 °C 5/13 °C
zo
zonnig
2/14 °C 2/15 °C
ma
zonnig
5/16 °C 5/17 °C
di
zonnig
6/19 °C 6/20 °C
wo
buien
10/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 577 m 5/11 °C 5/10 °C 5/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 6/19 °C 10/16 °C
Dal 484 m 5/12 °C 5/11 °C 5/13 °C 2/15 °C 5/17 °C 6/20 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 456 m Dal 429 m
do
bewolkt
6/12 °C 6/12 °C
vr
onweer
6/11 °C 6/11 °C
za
buien
6/13 °C 6/13 °C
zo
zonnig
3/15 °C 3/15 °C
ma
zonnig
6/17 °C 6/17 °C
di
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
wo
buien
11/17 °C 11/17 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 456 m 6/12 °C 6/11 °C 6/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 7/20 °C 11/17 °C
Dal 429 m 6/12 °C 6/11 °C 6/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 7/20 °C 11/17 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 350 m
do
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
vr
onweer
6/11 °C 6/12 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
zonnig
3/15 °C 3/16 °C
ma
zonnig
6/17 °C 6/18 °C
di
zonnig
7/20 °C 7/21 °C
wo
buien
11/17 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 440 m 6/12 °C 6/11 °C 6/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 7/20 °C 11/17 °C
Dal 350 m 6/13 °C 6/12 °C 6/14 °C 3/16 °C 6/18 °C 7/21 °C 11/18 °C
1-4 van 4 skigebieden