Skiweer Montenegro
Weersverwachting in Montenegro voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Montenegro voor 7 dagen
Weer Montenegro
Weer in Montenegro voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Montenegro voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Montenegro
- Montenegro – Gaan naar
Bergketen:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2072 m | Dal 1420 m |
|---|---|---|
zo | -1/3 °C | 2/6 °C |
ma | -4/11 °C | -1/14 °C |
di | 1/9 °C | 4/12 °C |
wo | 0/10 °C | 3/13 °C |
do | 1/10 °C | 4/13 °C |
vr | 2/12 °C | 5/15 °C |
za | 2/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2072 m | -1/3 °C | -4/11 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Dal 1420 m | 2/6 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2212 m | Dal 1515 m |
|---|---|---|
zo | -1/2 °C | 1/6 °C |
ma | -4/10 °C | -2/14 °C |
di | 1/8 °C | 3/12 °C |
wo | 0/9 °C | 2/13 °C |
do | 1/9 °C | 3/13 °C |
vr | 2/11 °C | 4/15 °C |
za | 2/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2212 m | -1/2 °C | -4/10 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 1515 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1907 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
zo | -2/2 °C | 1/6 °C |
ma | -5/10 °C | -2/14 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | -1/9 °C | 2/13 °C |
do | 0/9 °C | 3/13 °C |
vr | 1/11 °C | 4/15 °C |
za | 1/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1907 m | -2/2 °C | -5/10 °C | 0/8 °C | -1/9 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 1570 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1385 m | Dal 1158 m |
|---|---|---|
zo | 2/7 °C | 3/9 °C |
ma | -1/15 °C | 0/17 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 3/14 °C | 4/16 °C |
do | 4/14 °C | 5/16 °C |
vr | 5/16 °C | 6/18 °C |
za | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1385 m | 2/7 °C | -1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Dal 1158 m | 3/9 °C | 0/17 °C | 5/15 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 1316 m |
|---|---|---|
zo | 1/6 °C | 2/7 °C |
ma | -2/14 °C | -1/15 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 2/13 °C | 3/14 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1560 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Dal 1316 m | 2/7 °C | -1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1953 m | Dal 1485 m |
|---|---|---|
zo | -1/3 °C | 1/6 °C |
ma | -4/11 °C | -2/14 °C |
di | 1/9 °C | 3/12 °C |
wo | 0/10 °C | 2/13 °C |
do | 1/10 °C | 3/13 °C |
vr | 2/12 °C | 4/15 °C |
za | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1953 m | -1/3 °C | -4/11 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Dal 1485 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1530 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
zo | 1/6 °C | 2/7 °C |
ma | -2/14 °C | -1/15 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 2/13 °C | 3/14 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1530 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Dal 1370 m | 2/7 °C | -1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
zo | 3/8 °C | 3/8 °C |
ma | 0/16 °C | 0/16 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/15 °C | 4/15 °C |
do | 5/15 °C | 5/15 °C |
vr | 6/17 °C | 6/17 °C |
za | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1270 m | 3/8 °C | 0/16 °C | 5/14 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 1240 m | 3/8 °C | 0/16 °C | 5/14 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1850 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
zo | 0/3 °C | 2/7 °C |
ma | -3/11 °C | -1/15 °C |
di | 2/9 °C | 4/13 °C |
wo | 1/10 °C | 3/14 °C |
do | 2/10 °C | 4/14 °C |
vr | 3/12 °C | 5/16 °C |
za | 3/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1850 m | 0/3 °C | -3/11 °C | 2/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 3/13 °C |
| Dal 1330 m | 2/7 °C | -1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
zo | 1/6 °C | 2/6 °C |
ma | -2/14 °C | -1/14 °C |
di | 3/12 °C | 4/12 °C |
wo | 2/13 °C | 3/13 °C |
do | 3/13 °C | 4/13 °C |
vr | 4/15 °C | 5/15 °C |
za | 4/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1520 m | 1/6 °C | -2/14 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Dal 1460 m | 2/6 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1795 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
zo | 0/4 °C | 1/5 °C |
ma | -3/12 °C | -2/13 °C |
di | 2/10 °C | 3/11 °C |
wo | 1/11 °C | 2/12 °C |
do | 2/11 °C | 3/12 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 3/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1795 m | 0/4 °C | -3/12 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 1650 m | 1/5 °C | -2/13 °C | 3/11 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
1-11 van 11 skigebieden



