Skiweer Nordland
Weersverwachting in Nordland voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Nordland voor 7 dagen
Weer Nordland
Weer in Nordland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Nordland voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Nordland
- Nordland – Beperken tot
Streek:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1006 m | Dal 136 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 3/13 °C |
vr | 4/14 °C | 6/19 °C |
za | 5/13 °C | 7/18 °C |
zo | 6/14 °C | 8/19 °C |
ma | 5/9 °C | 7/14 °C |
di | 7/18 °C | 9/23 °C |
wo | 10/16 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1006 m | 1/8 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 5/9 °C | 7/18 °C | 10/16 °C |
| Dal 136 m | 3/13 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/14 °C | 9/23 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 558 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
do | -1/4 °C | 0/5 °C |
vr | 0/4 °C | 1/5 °C |
za | 1/6 °C | 2/7 °C |
zo | 2/8 °C | 3/9 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 558 m | -1/4 °C | 0/4 °C | 1/6 °C | 2/8 °C | 3/13 °C | 6/15 °C | 7/12 °C |
| Dal 420 m | 0/5 °C | 1/5 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/14 °C | 7/16 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 120 m |
|---|---|---|
do | 0/4 °C | 2/7 °C |
vr | 1/4 °C | 3/7 °C |
za | 2/6 °C | 4/9 °C |
zo | 3/8 °C | 5/11 °C |
ma | 4/13 °C | 6/16 °C |
di | 7/15 °C | 9/18 °C |
wo | 8/12 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 500 m | 0/4 °C | 1/4 °C | 2/6 °C | 3/8 °C | 4/13 °C | 7/15 °C | 8/12 °C |
| Dal 120 m | 2/7 °C | 3/7 °C | 4/9 °C | 5/11 °C | 6/16 °C | 9/18 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 490 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 1/7 °C |
vr | 1/5 °C | 2/7 °C |
za | 2/7 °C | 3/9 °C |
zo | 3/9 °C | 4/11 °C |
ma | 4/14 °C | 5/16 °C |
di | 7/16 °C | 8/18 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 490 m | 0/5 °C | 1/5 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/14 °C | 7/16 °C | 8/13 °C |
| Dal 180 m | 1/7 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 8/18 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 393 m | Dal 53 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 2/8 °C |
vr | 1/5 °C | 3/8 °C |
za | 2/7 °C | 4/10 °C |
zo | 3/9 °C | 5/12 °C |
ma | 4/14 °C | 6/17 °C |
di | 7/16 °C | 9/19 °C |
wo | 8/13 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 393 m | 0/5 °C | 1/5 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/14 °C | 7/16 °C | 8/13 °C |
| Dal 53 m | 2/8 °C | 3/8 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 6/17 °C | 9/19 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 406 m | Dal 85 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/14 °C |
vr | 6/18 °C | 7/20 °C |
za | 7/17 °C | 8/19 °C |
zo | 8/18 °C | 9/20 °C |
ma | 7/13 °C | 8/15 °C |
di | 9/22 °C | 10/24 °C |
wo | 12/20 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 406 m | 3/12 °C | 6/18 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 7/13 °C | 9/22 °C | 12/20 °C |
| Dal 85 m | 4/14 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 8/15 °C | 10/24 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 320 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 4/14 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 8/14 °C | 8/15 °C |
di | 10/23 °C | 10/24 °C |
wo | 13/21 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 320 m | 4/13 °C | 7/19 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 8/14 °C | 10/23 °C | 13/21 °C |
| Dal 25 m | 4/14 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 8/15 °C | 10/24 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 435 m | Dal 175 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 5/17 °C | 6/19 °C |
za | 6/16 °C | 7/18 °C |
zo | 7/17 °C | 8/19 °C |
ma | 6/12 °C | 7/14 °C |
di | 8/21 °C | 9/23 °C |
wo | 11/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 435 m | 2/11 °C | 5/17 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 6/12 °C | 8/21 °C | 11/19 °C |
| Dal 175 m | 3/13 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/14 °C | 9/23 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 314 m | Dal 38 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/8 °C |
vr | 2/6 °C | 3/8 °C |
za | 3/8 °C | 4/10 °C |
zo | 4/10 °C | 5/12 °C |
ma | 5/15 °C | 6/17 °C |
di | 8/17 °C | 9/19 °C |
wo | 9/14 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 314 m | 1/6 °C | 2/6 °C | 3/8 °C | 4/10 °C | 5/15 °C | 8/17 °C | 9/14 °C |
| Dal 38 m | 2/8 °C | 3/8 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 6/17 °C | 9/19 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 342 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/7 °C |
vr | 2/7 °C | 3/7 °C |
za | 3/9 °C | 4/9 °C |
zo | 4/11 °C | 5/11 °C |
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 8/18 °C | 9/18 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 342 m | 1/7 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 8/18 °C | 9/15 °C |
| Dal 110 m | 2/7 °C | 3/7 °C | 4/9 °C | 5/11 °C | 6/16 °C | 9/18 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 313 m | Dal 18 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 6/19 °C | 7/20 °C |
za | 7/18 °C | 8/19 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 7/14 °C | 8/15 °C |
di | 9/23 °C | 10/24 °C |
wo | 12/21 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 313 m | 3/13 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/14 °C | 9/23 °C | 12/21 °C |
| Dal 18 m | 4/14 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 8/15 °C | 10/24 °C | 13/22 °C |
1-11 van 11 skigebieden


