Skiweer West-Macedonië
Weersverwachting in West-Macedonië voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in West-Macedonië voor 7 dagen
Weer West-Macedonië
Weer in West-Macedonië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in West-Macedonië voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: West-Macedonië
- West-Macedonië – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1970 m | Dal 1455 m |
|---|---|---|
vr | 0/7 °C | 2/8 °C |
za | 1/8 °C | 3/9 °C |
zo | -2/8 °C | 0/9 °C |
ma | 3/9 °C | 5/10 °C |
di | 3/8 °C | 5/9 °C |
wo | 2/9 °C | 4/10 °C |
do | 3/8 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1970 m | 0/7 °C | 1/8 °C | -2/8 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 3/8 °C |
| Dal 1455 m | 2/8 °C | 3/9 °C | 0/9 °C | 5/10 °C | 5/9 °C | 4/10 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2110 m | Dal 1642 m |
|---|---|---|
vr | 0/6 °C | 3/12 °C |
za | 1/7 °C | 5/10 °C |
zo | -2/7 °C | 1/13 °C |
ma | 3/8 °C | 4/13 °C |
di | 3/7 °C | 5/14 °C |
wo | 2/8 °C | 4/13 °C |
do | 3/7 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2110 m | 0/6 °C | 1/7 °C | -2/7 °C | 3/8 °C | 3/7 °C | 2/8 °C | 3/7 °C |
| Dal 1642 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 4/13 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1875 m | Dal 1610 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 4/13 °C |
za | 5/10 °C | 6/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 4/13 °C | 5/14 °C |
do | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1875 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 4/13 °C | 6/13 °C |
| Dal 1610 m | 4/13 °C | 6/11 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 5/14 °C | 7/14 °C |
1-3 van 3 skigebieden



