Skiweer Altaj
Weersverwachting in het Altajgebergte voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Altajgebergte voor 7 dagen
Weer Altaj
Weer in het Altajgebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Altajgebergte voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Altaj
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2779 m | Dal 1383 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 4/12 °C |
za | -7/1 °C | 4/15 °C |
zo | -6/3 °C | 7/22 °C |
ma | -5/5 °C | 11/25 °C |
di | -2/4 °C | 9/17 °C |
wo | -7/-2 °C | 7/20 °C |
do | -3/1 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2779 m | -2/2 °C | -7/1 °C | -6/3 °C | -5/5 °C | -2/4 °C | -7/-2 °C | -3/1 °C |
| Dal 1383 m | 4/12 °C | 4/15 °C | 7/22 °C | 11/25 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3041 m | Dal 1821 m |
|---|---|---|
vr | -10/1 °C | 0/11 °C |
za | -15/-5 °C | -5/5 °C |
zo | -14/-3 °C | -4/2 °C |
ma | -13/-1 °C | -3/9 °C |
di | -10/-2 °C | 0/8 °C |
wo | -15/-8 °C | -5/2 °C |
do | -11/-5 °C | -1/5 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3041 m | -10/1 °C | -15/-5 °C | -14/-3 °C | -13/-1 °C | -10/-2 °C | -15/-8 °C | -11/-5 °C |
| Dal 1821 m | 0/11 °C | -5/5 °C | -4/2 °C | -3/9 °C | 0/8 °C | -5/2 °C | -1/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1305 m | Dal 915 m |
|---|---|---|
vr | 3/11 °C | 5/13 °C |
za | 3/14 °C | 5/16 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 10/24 °C | 12/26 °C |
di | 8/16 °C | 10/18 °C |
wo | 6/19 °C | 8/21 °C |
do | 9/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1305 m | 3/11 °C | 3/14 °C | 6/21 °C | 10/24 °C | 8/16 °C | 6/19 °C | 9/25 °C |
| Dal 915 m | 5/13 °C | 5/16 °C | 8/23 °C | 12/26 °C | 10/18 °C | 8/21 °C | 11/27 °C |
1-3 van 3 skigebieden

