Skiweer Appenzell Ausserrhoden
Weersverwachting in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 dagen
Weer Appenzell Ausserrhoden
Weer in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Appenzell Ausserrhoden
- Appenzell Ausserrhoden – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2473 m | Dal 1351 m |
|---|---|---|
za | -9/-5 °C | -1/2 °C |
zo | -7/0 °C | -2/11 °C |
ma | -4/0 °C | 2/10 °C |
di | -4/1 °C | 3/10 °C |
wo | -1/2 °C | 7/13 °C |
do | 1/5 °C | 5/17 °C |
vr | 4/7 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2473 m | -9/-5 °C | -7/0 °C | -4/0 °C | -4/1 °C | -1/2 °C | 1/5 °C | 4/7 °C |
| Dal 1351 m | -1/2 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 3/10 °C | 7/13 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 923 m | Dal 813 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 3/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 10/16 °C |
do | 8/17 °C | 9/18 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 923 m | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 813 m | 3/11 °C | 2/14 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 10/16 °C | 9/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1065 m | Dal 845 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 3/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 10/16 °C |
do | 8/17 °C | 9/18 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1065 m | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 845 m | 3/11 °C | 2/14 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 10/16 °C | 9/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1028 m | Dal 943 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 5/12 °C | 5/12 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 8/17 °C | 8/17 °C |
vr | 7/21 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1028 m | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 943 m | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1084 m | Dal 1022 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 0/7 °C |
zo | -1/13 °C | -1/13 °C |
ma | 3/12 °C | 3/12 °C |
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 7/21 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1084 m | 0/7 °C | -1/13 °C | 3/12 °C | 4/12 °C | 8/15 °C | 6/19 °C | 7/21 °C |
| Dal 1022 m | 0/7 °C | -1/13 °C | 3/12 °C | 4/12 °C | 8/15 °C | 6/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 1/9 °C |
zo | -1/13 °C | 0/15 °C |
ma | 3/12 °C | 4/14 °C |
di | 4/12 °C | 5/14 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 7/21 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1080 m | 0/7 °C | -1/13 °C | 3/12 °C | 4/12 °C | 8/15 °C | 6/19 °C | 7/21 °C |
| Dal 850 m | 1/9 °C | 0/15 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 9/17 °C | 7/21 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 954 m | Dal 919 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 1/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/11 °C | 6/11 °C |
di | 5/12 °C | 6/12 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 8/17 °C | 9/17 °C |
vr | 7/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 954 m | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 919 m | 1/10 °C | 2/13 °C | 6/11 °C | 6/12 °C | 10/15 °C | 9/17 °C | 8/21 °C |
1-7 van 7 skigebieden




