Skiweer Columbia-Shuswap
Weersverwachting in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 7 dagen
Weer Columbia-Shuswap
Weer in het regionaal district Columbia-Shuswap voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Columbia-Shuswap
- Columbia-Shuswap – Gaan naar
Bergketens:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
za | -8/-2 °C | -2/2 °C |
zo | -7/2 °C | -1/10 °C |
ma | -5/2 °C | 1/13 °C |
di | -3/2 °C | 3/14 °C |
wo | -2/7 °C | 4/15 °C |
do | 0/6 °C | 6/14 °C |
vr | 0/9 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2450 m | -8/-2 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 1190 m | -2/2 °C | -1/10 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 4/15 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2225 m | Dal 512 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | 0/9 °C |
zo | -6/4 °C | 1/13 °C |
ma | -4/2 °C | 3/16 °C |
di | -2/8 °C | 5/17 °C |
wo | -1/9 °C | 6/18 °C |
do | 1/8 °C | 8/17 °C |
vr | 1/11 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2225 m | -7/0 °C | -6/4 °C | -4/2 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 512 m | 0/9 °C | 1/13 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 6/18 °C | 8/17 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
za | -8/-3 °C | 2/10 °C |
zo | -7/1 °C | 3/14 °C |
ma | -5/2 °C | 5/17 °C |
di | -3/2 °C | 7/18 °C |
wo | -2/6 °C | 8/19 °C |
do | 0/5 °C | 10/18 °C |
vr | 0/8 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2450 m | -8/-3 °C | -7/1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/6 °C | 0/5 °C | 0/8 °C |
| Dal 880 m | 2/10 °C | 3/14 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 10/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3205 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -13/-6 °C | -2/2 °C |
zo | -12/-2 °C | -1/9 °C |
ma | -10/1 °C | 1/12 °C |
di | -8/2 °C | 3/13 °C |
wo | -7/3 °C | 4/14 °C |
do | -5/2 °C | 6/13 °C |
vr | -5/5 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3205 m | -13/-6 °C | -12/-2 °C | -10/1 °C | -8/2 °C | -7/3 °C | -5/2 °C | -5/5 °C |
| Dal 1500 m | -2/2 °C | -1/9 °C | 1/12 °C | 3/13 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -9/-3 °C | 1/9 °C |
zo | -8/1 °C | 2/13 °C |
ma | -6/2 °C | 4/16 °C |
di | -4/2 °C | 6/17 °C |
wo | -3/6 °C | 7/18 °C |
do | -1/5 °C | 9/17 °C |
vr | -1/8 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2500 m | -9/-3 °C | -8/1 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -3/6 °C | -1/5 °C | -1/8 °C |
| Dal 1000 m | 1/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 9/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2440 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | -12/-5 °C | 1/9 °C |
zo | -8/-2 °C | 5/12 °C |
ma | -9/2 °C | 4/16 °C |
di | -7/1 °C | 6/15 °C |
wo | -9/5 °C | 4/19 °C |
do | -5/4 °C | 8/18 °C |
vr | -6/3 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2440 m | -12/-5 °C | -8/-2 °C | -9/2 °C | -7/1 °C | -9/5 °C | -5/4 °C | -6/3 °C |
| Dal 700 m | 1/9 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/15 °C | 4/19 °C | 8/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3100 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | -10/-5 °C | -1/8 °C |
zo | -9/-1 °C | 0/12 °C |
ma | -7/2 °C | 2/15 °C |
di | -5/2 °C | 4/16 °C |
wo | -4/4 °C | 5/17 °C |
do | -2/3 °C | 7/16 °C |
vr | -2/6 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3100 m | -10/-5 °C | -9/-1 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -4/4 °C | -2/3 °C | -2/6 °C |
| Dal 900 m | -1/8 °C | 0/12 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 5/17 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -12/-6 °C | -3/2 °C |
zo | -11/-2 °C | -2/10 °C |
ma | -9/1 °C | 0/13 °C |
di | -7/2 °C | 2/14 °C |
wo | -6/3 °C | 3/15 °C |
do | -4/2 °C | 5/14 °C |
vr | -4/5 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2900 m | -12/-6 °C | -11/-2 °C | -9/1 °C | -7/2 °C | -6/3 °C | -4/2 °C | -4/5 °C |
| Dal 1500 m | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/13 °C | 2/14 °C | 3/15 °C | 5/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
za | -10/-4 °C | -4/2 °C |
zo | -9/0 °C | -3/7 °C |
ma | -7/2 °C | -1/10 °C |
di | -5/2 °C | 1/11 °C |
wo | -4/5 °C | 2/12 °C |
do | -2/4 °C | 4/11 °C |
vr | -2/7 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3000 m | -10/-4 °C | -9/0 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -4/5 °C | -2/4 °C | -2/7 °C |
| Dal 1600 m | -4/2 °C | -3/7 °C | -1/10 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 4/11 °C | 4/14 °C |
1-9 van 9 skigebieden


