Skiweer Dachstein-Salzkammergut

Weersverwachting in Dachstein-Salzkammergut voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Dachstein-Salzkammergut voor 7 dagen


Weer Dachstein-Salzkammergut

Weer in Dachstein-Salzkammergut voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Dachstein-Salzkammergut voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Dachstein-Salzkammergut

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1617 m Dal 745 m
za
sneeuwval
-1/0 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
-1/7 °C 4/14 °C
ma
buien
-1/12 °C 4/19 °C
di
bewolkt
1/9 °C 7/16 °C
wo
buien
4/8 °C 9/15 °C
do
buien
2/9 °C 7/16 °C
vr
buien
5/12 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1617 m -1/0 °C -1/7 °C -1/12 °C 1/9 °C 4/8 °C 2/9 °C 5/12 °C
Dal 745 m 4/7 °C 4/14 °C 4/19 °C 7/16 °C 9/15 °C 7/16 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 2109 m Dal 609 m
za
sneeuwval
-1/-1 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
-1/5 °C 5/15 °C
ma
buien
-1/10 °C 5/20 °C
di
bewolkt
1/7 °C 8/17 °C
wo
sneeuwbuien
1/2 °C 10/16 °C
do
buien
2/7 °C 8/17 °C
vr
buien
5/10 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
buien
vr
buien
Berg 2109 m -1/-1 °C -1/5 °C -1/10 °C 1/7 °C 1/2 °C 2/7 °C 5/10 °C
Dal 609 m 5/8 °C 5/15 °C 5/20 °C 8/17 °C 10/16 °C 8/17 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 552 m Dal 522 m
za
regen
5/8 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
5/15 °C 5/15 °C
ma
buien
5/20 °C 5/20 °C
di
bewolkt
8/17 °C 8/17 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/17 °C 8/17 °C
vr
buien
11/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 552 m 5/8 °C 5/15 °C 5/20 °C 8/17 °C 10/16 °C 8/17 °C 11/20 °C
Dal 522 m 5/8 °C 5/15 °C 5/20 °C 8/17 °C 10/16 °C 8/17 °C 11/20 °C
1-3 van 3 skigebieden