Skiweer Opper-Oostenrijk

Weersverwachting in Opper-Oostenrijk voor 39 Skigebieden - Weer in de bergen in Opper-Oostenrijk voor 7 dagen


Weer Opper-Oostenrijk

Weer in Opper-Oostenrijk voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Opper-Oostenrijk voor 39 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Opper-Oostenrijk

1-39 van 39 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1338 m Dal 866 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 5/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/6 °C 4/8 °C
za
ijzel
1/5 °C 6/7 °C
zo
buien
3/10 °C 4/12 °C
ma
helder
2/12 °C 3/14 °C
di
helder
4/15 °C 5/17 °C
wo
regen
8/12 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1338 m 1/2 °C 1/6 °C 1/5 °C 3/10 °C 2/12 °C 4/15 °C 8/12 °C
Dal 866 m 5/9 °C 4/8 °C 6/7 °C 4/12 °C 3/14 °C 5/17 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 1617 m Dal 745 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 4/6 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 4/10 °C
ma
bewolkt
-2/6 °C 3/13 °C
di
bewolkt
1/9 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
0/11 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1617 m -1/2 °C -2/2 °C -1/-1 °C -1/2 °C -2/6 °C 1/9 °C 0/11 °C
Dal 745 m 4/9 °C 3/9 °C 4/6 °C 4/10 °C 3/13 °C 6/16 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 600 m
do
sneeuwbuien
-1/1 °C 5/9 °C
vr
bewolkt
-2/1 °C 5/10 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 5/6 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 3/11 °C
ma
helder
-2/5 °C 5/16 °C
di
bewolkt
1/8 °C 8/18 °C
wo
buien
0/10 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
bewolkt
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2000 m -1/1 °C -2/1 °C -1/-1 °C -1/2 °C -2/5 °C 1/8 °C 0/10 °C
Dal 600 m 5/9 °C 5/10 °C 5/6 °C 3/11 °C 5/16 °C 8/18 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1600 m Dal 620 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 6/11 °C
vr
sneeuwbuien
1/4 °C 5/10 °C
za
sneeuwbuien
1/1 °C 5/7 °C
zo
bewolkt
0/5 °C 6/15 °C
ma
bewolkt
2/10 °C 4/16 °C
di
zonnig
5/12 °C 7/19 °C
wo
regen
4/11 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
regen
Berg 1600 m 1/2 °C 1/4 °C 1/1 °C 0/5 °C 2/10 °C 5/12 °C 4/11 °C
Dal 620 m 6/11 °C 5/10 °C 5/7 °C 6/15 °C 4/16 °C 7/19 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1870 m Dal 810 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 4/8 °C
vr
bewolkt
-2/2 °C 4/9 °C
za
sneeuwval
-2/-2 °C 4/5 °C
zo
sneeuwval
-2/2 °C 2/10 °C
ma
helder
-3/6 °C 4/15 °C
di
bewolkt
0/9 °C 7/17 °C
wo
buien
0/10 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
bewolkt
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1870 m -2/2 °C -2/2 °C -2/-2 °C -2/2 °C -3/6 °C 0/9 °C 0/10 °C
Dal 810 m 4/8 °C 4/9 °C 4/5 °C 2/10 °C 4/15 °C 7/17 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1648 m Dal 1055 m
do
sneeuwval
0/2 °C 8/12 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 7/12 °C
za
sneeuwval
0/0 °C 7/8 °C
zo
bewolkt
0/3 °C 7/14 °C
ma
helder
-1/6 °C 6/18 °C
di
helder
2/9 °C 9/22 °C
wo
regen
1/11 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1648 m 0/2 °C -1/2 °C 0/0 °C 0/3 °C -1/6 °C 2/9 °C 1/11 °C
Dal 1055 m 8/12 °C 7/12 °C 7/8 °C 7/14 °C 6/18 °C 9/22 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 2109 m Dal 609 m
do
sneeuwbuien
-1/0 °C 5/10 °C
vr
sneeuwbuien
-2/0 °C 4/10 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 5/7 °C
zo
sneeuwval
-1/1 °C 5/11 °C
ma
bewolkt
-2/4 °C 4/14 °C
di
bewolkt
1/7 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
0/9 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2109 m -1/0 °C -2/0 °C -1/-1 °C -1/1 °C -2/4 °C 1/7 °C 0/9 °C
Dal 609 m 5/10 °C 4/10 °C 5/7 °C 5/11 °C 4/14 °C 7/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1102 m Dal 814 m
do
sneeuwbuien
1/9 °C 4/11 °C
vr
buien
3/7 °C 5/9 °C
za
buien
3/7 °C 5/9 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 3/11 °C
ma
helder
1/12 °C 3/14 °C
di
helder
5/14 °C 7/16 °C
wo
regen
5/13 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1102 m 1/9 °C 3/7 °C 3/7 °C 1/9 °C 1/12 °C 5/14 °C 5/13 °C
Dal 814 m 4/11 °C 5/9 °C 5/9 °C 3/11 °C 3/14 °C 7/16 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1079 m Dal 784 m
do
regen
1/8 °C 6/9 °C
vr
ijzel
1/8 °C 5/9 °C
za
ijzel
4/4 °C 5/5 °C
zo
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
ma
helder
3/14 °C 4/15 °C
di
helder
6/18 °C 7/19 °C
wo
regen
7/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1079 m 1/8 °C 1/8 °C 4/4 °C 4/10 °C 3/14 °C 6/18 °C 7/15 °C
Dal 784 m 6/9 °C 5/9 °C 5/5 °C 5/11 °C 4/15 °C 7/19 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 784 m
do
buien
6/10 °C 7/10 °C
vr
buien
6/8 °C 7/8 °C
za
buien
7/7 °C 8/8 °C
zo
regen
6/11 °C 7/11 °C
ma
helder
5/15 °C 6/15 °C
di
helder
8/17 °C 9/17 °C
wo
regen
10/14 °C 11/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 890 m 6/10 °C 6/8 °C 7/7 °C 6/11 °C 5/15 °C 8/17 °C 10/14 °C
Dal 784 m 7/10 °C 7/8 °C 8/8 °C 7/11 °C 6/15 °C 9/17 °C 11/14 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 790 m
do
buien
4/10 °C 5/11 °C
vr
bewolkt
3/7 °C 4/8 °C
za
buien
4/6 °C 5/7 °C
zo
buien
4/10 °C 5/11 °C
ma
zonnig
3/14 °C 4/15 °C
di
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
wo
buien
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 950 m 4/10 °C 3/7 °C 4/6 °C 4/10 °C 3/14 °C 8/15 °C 6/16 °C
Dal 790 m 5/11 °C 4/8 °C 5/7 °C 5/11 °C 4/15 °C 9/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1112 m Dal 961 m
do
sneeuwbuien
1/9 °C 3/10 °C
vr
buien
3/7 °C 4/8 °C
za
buien
3/7 °C 4/8 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 2/10 °C
ma
helder
1/12 °C 2/13 °C
di
helder
5/14 °C 6/15 °C
wo
regen
5/13 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1112 m 1/9 °C 3/7 °C 3/7 °C 1/9 °C 1/12 °C 5/14 °C 5/13 °C
Dal 961 m 3/10 °C 4/8 °C 4/8 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/15 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 615 m
do
buien
6/11 °C 7/12 °C
vr
buien
5/11 °C 6/12 °C
za
buien
5/8 °C 6/9 °C
zo
buien
5/15 °C 6/16 °C
ma
helder
3/17 °C 4/18 °C
di
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
wo
buien
9/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 740 m 6/11 °C 5/11 °C 5/8 °C 5/15 °C 3/17 °C 6/17 °C 9/16 °C
Dal 615 m 7/12 °C 6/12 °C 6/9 °C 6/16 °C 4/18 °C 7/18 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 825 m Dal 680 m
do
buien
4/10 °C 5/11 °C
vr
bewolkt
3/7 °C 4/8 °C
za
buien
4/6 °C 5/7 °C
zo
buien
4/10 °C 5/11 °C
ma
zonnig
3/14 °C 4/15 °C
di
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
wo
buien
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 825 m 4/10 °C 3/7 °C 4/6 °C 4/10 °C 3/14 °C 8/15 °C 6/16 °C
Dal 680 m 5/11 °C 4/8 °C 5/7 °C 5/11 °C 4/15 °C 9/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 843 m Dal 750 m
do
buien
6/9 °C 6/10 °C
vr
buien
5/8 °C 5/9 °C
za
buien
7/7 °C 7/8 °C
zo
buien
5/12 °C 5/13 °C
ma
helder
4/14 °C 4/15 °C
di
helder
6/17 °C 6/18 °C
wo
regen
10/14 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 843 m 6/9 °C 5/8 °C 7/7 °C 5/12 °C 4/14 °C 6/17 °C 10/14 °C
Dal 750 m 6/10 °C 5/9 °C 7/8 °C 5/13 °C 4/15 °C 6/18 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 780 m Dal 655 m
do
regen
6/10 °C 7/11 °C
vr
buien
5/10 °C 6/11 °C
za
regen
5/6 °C 6/7 °C
zo
bewolkt
5/12 °C 6/13 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
helder
7/20 °C 8/21 °C
wo
regen
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 780 m 6/10 °C 5/10 °C 5/6 °C 5/12 °C 4/16 °C 7/20 °C 8/17 °C
Dal 655 m 7/11 °C 6/11 °C 6/7 °C 6/13 °C 5/17 °C 8/21 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 517 m Dal 421 m
do
buien
7/12 °C 8/12 °C
vr
buien
6/11 °C 7/11 °C
za
buien
8/10 °C 9/10 °C
zo
buien
6/15 °C 7/15 °C
ma
helder
5/17 °C 6/17 °C
di
helder
7/20 °C 8/20 °C
wo
regen
11/17 °C 12/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 517 m 7/12 °C 6/11 °C 8/10 °C 6/15 °C 5/17 °C 7/20 °C 11/17 °C
Dal 421 m 8/12 °C 7/11 °C 9/10 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/20 °C 12/17 °C

Weer in skigebied Berg 814 m Dal 722 m
do
buien
4/11 °C 4/12 °C
vr
buien
5/8 °C 5/9 °C
za
buien
5/8 °C 5/9 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
helder
3/15 °C 3/16 °C
di
helder
8/17 °C 8/18 °C
wo
regen
7/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 814 m 4/11 °C 5/8 °C 5/8 °C 3/11 °C 3/15 °C 8/17 °C 7/15 °C
Dal 722 m 4/12 °C 5/9 °C 5/9 °C 3/12 °C 3/16 °C 8/18 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 759 m Dal 650 m
do
regen
7/10 °C 7/11 °C
vr
buien
6/10 °C 6/11 °C
za
regen
6/6 °C 6/7 °C
zo
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
ma
helder
5/16 °C 5/17 °C
di
helder
8/20 °C 8/21 °C
wo
regen
9/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 759 m 7/10 °C 6/10 °C 6/6 °C 6/12 °C 5/16 °C 8/20 °C 9/17 °C
Dal 650 m 7/11 °C 6/11 °C 6/7 °C 6/13 °C 5/17 °C 8/21 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 787 m Dal 725 m
do
buien
5/9 °C 6/9 °C
vr
buien
5/7 °C 6/7 °C
za
buien
6/6 °C 7/7 °C
zo
bewolkt
5/10 °C 6/10 °C
ma
zonnig
4/15 °C 5/15 °C
di
helder
8/16 °C 9/16 °C
wo
regen
8/15 °C 9/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
regen
Berg 787 m 5/9 °C 5/7 °C 6/6 °C 5/10 °C 4/15 °C 8/16 °C 8/15 °C
Dal 725 m 6/9 °C 6/7 °C 7/7 °C 6/10 °C 5/15 °C 9/16 °C 9/15 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 655 m
do
buien
6/11 °C 7/11 °C
vr
buien
5/11 °C 6/11 °C
za
buien
5/8 °C 6/8 °C
zo
buien
5/15 °C 6/15 °C
ma
helder
3/17 °C 4/17 °C
di
zonnig
6/17 °C 7/17 °C
wo
buien
9/16 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 740 m 6/11 °C 5/11 °C 5/8 °C 5/15 °C 3/17 °C 6/17 °C 9/16 °C
Dal 655 m 7/11 °C 6/11 °C 6/8 °C 6/15 °C 4/17 °C 7/17 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 898 m Dal 839 m
do
buien
1/10 °C 2/11 °C
vr
buien
1/9 °C 2/10 °C
za
regen
1/5 °C 2/6 °C
zo
regen
1/9 °C 2/10 °C
ma
helder
0/13 °C 1/14 °C
di
bewolkt
3/17 °C 4/18 °C
wo
helder
3/17 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
Berg 898 m 1/10 °C 1/9 °C 1/5 °C 1/9 °C 0/13 °C 3/17 °C 3/17 °C
Dal 839 m 2/11 °C 2/10 °C 2/6 °C 2/10 °C 1/14 °C 4/18 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 675 m Dal 590 m
do
buien
4/12 °C 5/13 °C
vr
buien
5/10 °C 6/11 °C
za
buien
5/10 °C 6/11 °C
zo
bewolkt
3/12 °C 4/13 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
helder
7/17 °C 8/18 °C
wo
regen
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 675 m 4/12 °C 5/10 °C 5/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/17 °C 7/16 °C
Dal 590 m 5/13 °C 6/11 °C 6/11 °C 4/13 °C 4/16 °C 8/18 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 735 m Dal 637 m
do
buien
6/10 °C 6/11 °C
vr
buien
5/11 °C 5/12 °C
za
buien
6/6 °C 6/7 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
ma
zonnig
4/16 °C 4/17 °C
di
helder
8/17 °C 8/18 °C
wo
regen
11/16 °C 11/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
regen
Berg 735 m 6/10 °C 5/11 °C 6/6 °C 6/14 °C 4/16 °C 8/17 °C 11/16 °C
Dal 637 m 6/11 °C 5/12 °C 6/7 °C 6/15 °C 4/17 °C 8/18 °C 11/17 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 527 m
do
buien
7/11 °C 7/12 °C
vr
buien
6/10 °C 6/11 °C
za
buien
8/9 °C 8/10 °C
zo
buien
6/14 °C 6/15 °C
ma
helder
5/16 °C 5/17 °C
di
helder
7/19 °C 7/20 °C
wo
regen
11/16 °C 11/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 580 m 7/11 °C 6/10 °C 8/9 °C 6/14 °C 5/16 °C 7/19 °C 11/16 °C
Dal 527 m 7/12 °C 6/11 °C 8/10 °C 6/15 °C 5/17 °C 7/20 °C 11/17 °C

Weer in skigebied Berg 1004 m Dal 947 m
do
buien
3/10 °C 3/10 °C
vr
buien
4/8 °C 4/8 °C
za
buien
4/8 °C 4/8 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
helder
2/13 °C 2/13 °C
di
helder
6/15 °C 6/15 °C
wo
regen
6/14 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 1004 m 3/10 °C 4/8 °C 4/8 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/15 °C 6/14 °C
Dal 947 m 3/10 °C 4/8 °C 4/8 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/15 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 632 m Dal 544 m
do
buien
6/10 °C 6/11 °C
vr
buien
5/9 °C 5/10 °C
za
buien
5/6 °C 5/7 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
ma
bewolkt
4/15 °C 4/16 °C
di
zonnig
7/18 °C 7/19 °C
wo
regen
10/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
regen
Berg 632 m 6/10 °C 5/9 °C 5/6 °C 6/14 °C 4/15 °C 7/18 °C 10/16 °C
Dal 544 m 6/11 °C 5/10 °C 5/7 °C 6/15 °C 4/16 °C 7/19 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 484 m Dal 416 m
do
buien
8/10 °C 8/11 °C
vr
buien
6/12 °C 6/13 °C
za
buien
7/10 °C 7/11 °C
zo
buien
6/15 °C 6/16 °C
ma
zonnig
5/18 °C 5/19 °C
di
zonnig
7/19 °C 7/20 °C
wo
buien
11/15 °C 11/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 484 m 8/10 °C 6/12 °C 7/10 °C 6/15 °C 5/18 °C 7/19 °C 11/15 °C
Dal 416 m 8/11 °C 6/13 °C 7/11 °C 6/16 °C 5/19 °C 7/20 °C 11/16 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 441 m
do
buien
8/11 °C 9/13 °C
vr
buien
8/10 °C 9/12 °C
za
buien
8/8 °C 9/10 °C
zo
buien
8/14 °C 9/16 °C
ma
zonnig
5/16 °C 6/18 °C
di
helder
9/18 °C 10/20 °C
wo
buien
12/17 °C 13/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
Berg 580 m 8/11 °C 8/10 °C 8/8 °C 8/14 °C 5/16 °C 9/18 °C 12/17 °C
Dal 441 m 9/13 °C 9/12 °C 9/10 °C 9/16 °C 6/18 °C 10/20 °C 13/19 °C

Weer in skigebied Berg 539 m Dal 498 m
do
buien
7/10 °C 7/10 °C
vr
buien
5/12 °C 5/12 °C
za
buien
6/10 °C 6/10 °C
zo
buien
5/15 °C 5/15 °C
ma
zonnig
4/18 °C 4/18 °C
di
zonnig
6/19 °C 6/19 °C
wo
buien
10/15 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 539 m 7/10 °C 5/12 °C 6/10 °C 5/15 °C 4/18 °C 6/19 °C 10/15 °C
Dal 498 m 7/10 °C 5/12 °C 6/10 °C 5/15 °C 4/18 °C 6/19 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 753 m Dal 696 m
do
buien
5/11 °C 5/11 °C
vr
buien
6/8 °C 6/8 °C
za
buien
6/8 °C 6/8 °C
zo
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
ma
helder
4/15 °C 4/15 °C
di
helder
8/16 °C 8/16 °C
wo
regen
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 753 m 5/11 °C 6/8 °C 6/8 °C 4/11 °C 4/15 °C 8/16 °C 8/15 °C
Dal 696 m 5/11 °C 6/8 °C 6/8 °C 4/11 °C 4/15 °C 8/16 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 644 m Dal 582 m
do
buien
6/11 °C 7/12 °C
vr
buien
5/12 °C 6/13 °C
za
buien
6/7 °C 7/8 °C
zo
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
ma
zonnig
4/17 °C 5/18 °C
di
helder
8/18 °C 9/19 °C
wo
regen
11/17 °C 12/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
regen
Berg 644 m 6/11 °C 5/12 °C 6/7 °C 6/15 °C 4/17 °C 8/18 °C 11/17 °C
Dal 582 m 7/12 °C 6/13 °C 7/8 °C 7/16 °C 5/18 °C 9/19 °C 12/18 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 630 m
do
buien
4/12 °C 5/12 °C
vr
buien
5/10 °C 6/10 °C
za
buien
5/10 °C 6/10 °C
zo
bewolkt
3/12 °C 4/12 °C
ma
helder
3/15 °C 4/15 °C
di
helder
7/17 °C 8/17 °C
wo
regen
7/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
Berg 700 m 4/12 °C 5/10 °C 5/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/17 °C 7/16 °C
Dal 630 m 5/12 °C 6/10 °C 6/10 °C 4/12 °C 4/15 °C 8/17 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 810 m Dal 735 m
do
buien
6/9 °C 6/10 °C
vr
buien
5/10 °C 5/11 °C
za
buien
6/8 °C 6/9 °C
zo
buien
5/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
4/15 °C 4/16 °C
di
zonnig
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
10/14 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 810 m 6/9 °C 5/10 °C 6/8 °C 5/13 °C 4/15 °C 5/16 °C 10/14 °C
Dal 735 m 6/10 °C 5/11 °C 6/9 °C 5/14 °C 4/16 °C 5/17 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 595 m Dal 552 m
do
buien
7/11 °C 7/11 °C
vr
buien
6/12 °C 6/12 °C
za
buien
7/10 °C 7/10 °C
zo
buien
6/15 °C 6/15 °C
ma
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
di
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
wo
buien
11/16 °C 11/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 595 m 7/11 °C 6/12 °C 7/10 °C 6/15 °C 5/17 °C 6/18 °C 11/16 °C
Dal 552 m 7/11 °C 6/12 °C 7/10 °C 6/15 °C 5/17 °C 6/18 °C 11/16 °C

Weer in skigebied Berg 552 m Dal 522 m
do
buien
5/10 °C 5/10 °C
vr
buien
4/10 °C 4/10 °C
za
regen
5/7 °C 5/7 °C
zo
regen
5/11 °C 5/11 °C
ma
bewolkt
4/14 °C 4/14 °C
di
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 552 m 5/10 °C 4/10 °C 5/7 °C 5/11 °C 4/14 °C 7/17 °C 6/19 °C
Dal 522 m 5/10 °C 4/10 °C 5/7 °C 5/11 °C 4/14 °C 7/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 464 m Dal 453 m
do
buien
8/13 °C 8/13 °C
vr
buien
7/13 °C 7/13 °C
za
buien
7/10 °C 7/10 °C
zo
buien
7/17 °C 7/17 °C
ma
helder
5/19 °C 5/19 °C
di
zonnig
8/19 °C 8/19 °C
wo
buien
11/18 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 464 m 8/13 °C 7/13 °C 7/10 °C 7/17 °C 5/19 °C 8/19 °C 11/18 °C
Dal 453 m 8/13 °C 7/13 °C 7/10 °C 7/17 °C 5/19 °C 8/19 °C 11/18 °C

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 500 m
do
buien
6/12 °C 6/12 °C
vr
buien
5/13 °C 5/13 °C
za
buien
6/8 °C 6/8 °C
zo
bewolkt
6/16 °C 6/16 °C
ma
zonnig
4/19 °C 4/19 °C
di
helder
8/20 °C 8/20 °C
wo
regen
11/18 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
regen
Berg 540 m 6/12 °C 5/13 °C 6/8 °C 6/16 °C 4/19 °C 8/20 °C 11/18 °C
Dal 500 m 6/12 °C 5/13 °C 6/8 °C 6/16 °C 4/19 °C 8/20 °C 11/18 °C

Weer in skigebied Berg 506 m Dal 474 m
do
buien
8/12 °C 8/13 °C
vr
buien
7/12 °C 7/13 °C
za
buien
7/9 °C 7/10 °C
zo
buien
7/16 °C 7/17 °C
ma
helder
5/18 °C 5/19 °C
di
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
wo
buien
11/17 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 506 m 8/12 °C 7/12 °C 7/9 °C 7/16 °C 5/18 °C 8/18 °C 11/17 °C
Dal 474 m 8/13 °C 7/13 °C 7/10 °C 7/17 °C 5/19 °C 8/19 °C 11/18 °C
1-39 van 39 skigebieden