Skiweer Steyr-Kirchdorf
Weersverwachting in Steyr-Kirchdorf voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in Steyr-Kirchdorf voor 7 dagen
Weer Steyr-Kirchdorf
Weer in Steyr-Kirchdorf voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Steyr-Kirchdorf voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Steyr-Kirchdorf
- Steyr-Kirchdorf – Beperken tot
Districten:
Toeristische regio:
Dal:
Steyr-Kirchdorf – Gaan naarBergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | -1/-1 °C | 5/7 °C |
zo | -1/6 °C | 5/15 °C |
ma | -1/11 °C | 4/18 °C |
di | 1/8 °C | 9/14 °C |
wo | 4/7 °C | 10/15 °C |
do | 2/8 °C | 8/16 °C |
vr | 5/11 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2000 m | -1/-1 °C | -1/6 °C | -1/11 °C | 1/8 °C | 4/7 °C | 2/8 °C | 5/11 °C |
| Dal 600 m | 5/7 °C | 5/15 °C | 4/18 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 8/16 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
za | -1/0 °C | 4/6 °C |
zo | -5/7 °C | 4/14 °C |
ma | -2/11 °C | 3/17 °C |
di | 1/6 °C | 8/13 °C |
wo | 3/8 °C | 9/14 °C |
do | 1/8 °C | 7/15 °C |
vr | 5/13 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1870 m | -1/0 °C | -5/7 °C | -2/11 °C | 1/6 °C | 3/8 °C | 1/8 °C | 5/13 °C |
| Dal 810 m | 4/6 °C | 4/14 °C | 3/17 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
za | 3/7 °C | 4/8 °C |
zo | 4/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 6/14 °C | 7/15 °C |
vr | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 950 m | 3/7 °C | 4/13 °C | 3/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 9/15 °C |
| Dal 790 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 4/17 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 825 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 4/8 °C |
zo | 4/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 6/14 °C | 7/15 °C |
vr | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 825 m | 1/7 °C | 4/13 °C | 3/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 9/15 °C |
| Dal 680 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 4/17 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 839 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 1/18 °C | 2/19 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
do | 4/15 °C | 5/16 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 898 m | 1/7 °C | -1/14 °C | 1/18 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 4/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 839 m | 2/8 °C | 0/15 °C | 2/19 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 5/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 441 m |
|---|---|---|
za | 7/9 °C | 8/11 °C |
zo | 5/15 °C | 6/17 °C |
ma | 5/17 °C | 6/19 °C |
di | 11/16 °C | 12/18 °C |
wo | 12/16 °C | 13/18 °C |
do | 11/17 °C | 12/19 °C |
vr | 12/19 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 580 m | 7/9 °C | 5/15 °C | 5/17 °C | 11/16 °C | 12/16 °C | 11/17 °C | 12/19 °C |
| Dal 441 m | 8/11 °C | 6/17 °C | 6/19 °C | 12/18 °C | 13/18 °C | 12/19 °C | 13/21 °C |
1-6 van 6 skigebieden




