Skiweer Ennstaler Alpen
Weersverwachting in de Ennstaler Alpen voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Ennstaler Alpen voor 7 dagen
Weer Ennstaler Alpen
Weer in de Ennstaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Ennstaler Alpen voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ennstaler Alpen
- Ennstaler Alpen – Beperken tot
Bergketen:
Ennstaler Alpen – Gaan naarToeristische regio's:
Districten:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
zo | -2/8 °C | 5/16 °C |
ma | -3/12 °C | 3/18 °C |
di | 1/10 °C | 7/16 °C |
wo | 4/11 °C | 9/18 °C |
do | 3/14 °C | 8/21 °C |
vr | 4/18 °C | 8/26 °C |
za | 6/19 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1870 m | -2/8 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 6/19 °C |
| Dal 810 m | 5/16 °C | 3/18 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 8/21 °C | 8/26 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1608 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
zo | -3/5 °C | 1/10 °C |
ma | 1/8 °C | 5/13 °C |
di | 2/7 °C | 6/12 °C |
wo | 3/9 °C | 7/14 °C |
do | 4/11 °C | 8/16 °C |
vr | 7/14 °C | 11/19 °C |
za | 8/16 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1608 m | -3/5 °C | 1/8 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Dal 1100 m | 1/10 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 11/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1130 m |
|---|---|---|
zo | 3/13 °C | 4/13 °C |
ma | 1/15 °C | 2/15 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 6/18 °C | 7/18 °C |
vr | 6/23 °C | 7/23 °C |
za | 7/24 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1370 m | 3/13 °C | 1/15 °C | 5/13 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 6/23 °C | 7/24 °C |
| Dal 1130 m | 4/13 °C | 2/15 °C | 6/13 °C | 8/15 °C | 7/18 °C | 7/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
zo | 6/17 °C | 7/18 °C |
ma | 4/19 °C | 5/20 °C |
di | 8/17 °C | 9/18 °C |
wo | 10/19 °C | 11/20 °C |
do | 9/22 °C | 10/23 °C |
vr | 9/27 °C | 10/28 °C |
za | 10/28 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 730 m | 6/17 °C | 4/19 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 9/22 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Dal 570 m | 7/18 °C | 5/20 °C | 9/18 °C | 11/20 °C | 10/23 °C | 10/28 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
zo | 4/14 °C | 5/15 °C |
ma | 2/16 °C | 3/17 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 7/24 °C | 8/25 °C |
za | 8/25 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1015 m | 4/14 °C | 2/16 °C | 6/14 °C | 8/16 °C | 7/19 °C | 7/24 °C | 8/25 °C |
| Dal 880 m | 5/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 8/20 °C | 8/25 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 839 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 2/16 °C |
ma | 1/19 °C | 2/20 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 7/25 °C | 8/26 °C |
za | 9/26 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 898 m | 1/15 °C | 1/19 °C | 4/18 °C | 7/18 °C | 7/20 °C | 7/25 °C | 9/26 °C |
| Dal 839 m | 2/16 °C | 2/20 °C | 5/19 °C | 8/19 °C | 8/21 °C | 8/26 °C | 10/27 °C |
1-6 van 6 skigebieden


