Skiweer Stiermarken
Weersverwachting in Stiermarken voor 69 Skigebieden - Weer in de bergen in Stiermarken voor 7 dagen
Weer Stiermarken
Weer in Stiermarken voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Stiermarken voor 69 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Stiermarken
- Stiermarken – Beperken tot
Districten:
Toeristische regio's:
Stiermarken – Gaan naarDalen:
Bergketens:
Overige:
| Weer in skigebied | Berg 1965 m | Dal 896 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 3/10 °C |
vr | -4/2 °C | 2/9 °C |
za | -4/2 °C | 2/5 °C |
zo | -4/2 °C | 1/10 °C |
ma | -2/7 °C | -2/13 °C |
di | 1/9 °C | 2/17 °C |
wo | 3/11 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1965 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -2/7 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 896 m | 3/10 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 1/10 °C | -2/13 °C | 2/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2205 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | 0/5 °C |
vr | -5/0 °C | -1/2 °C |
za | -5/0 °C | 0/2 °C |
zo | -5/1 °C | -1/8 °C |
ma | -1/2 °C | -1/11 °C |
di | 0/7 °C | 2/14 °C |
wo | 2/9 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2205 m | -5/1 °C | -5/0 °C | -5/0 °C | -5/1 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 2/9 °C |
| Dal 1400 m | 0/5 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 6/8 °C |
vr | -1/2 °C | 4/9 °C |
za | -1/-1 °C | 5/6 °C |
zo | -1/4 °C | 5/12 °C |
ma | -5/6 °C | 1/16 °C |
di | 0/10 °C | 6/18 °C |
wo | 3/10 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1800 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -1/4 °C | -5/6 °C | 0/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 850 m | 6/8 °C | 4/9 °C | 5/6 °C | 5/12 °C | 1/16 °C | 6/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -1/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -1/4 °C | 2/9 °C |
ma | -5/6 °C | -2/11 °C |
di | 0/10 °C | 3/15 °C |
wo | 3/10 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1636 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -1/4 °C | -5/6 °C | 0/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1035 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | -2/11 °C | 3/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2015 m | Dal 728 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 4/9 °C |
vr | -4/2 °C | 4/9 °C |
za | -4/2 °C | 4/5 °C |
zo | -4/3 °C | 4/11 °C |
ma | 0/7 °C | 0/13 °C |
di | 1/9 °C | 5/17 °C |
wo | 3/11 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2015 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/3 °C | 0/7 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 728 m | 4/9 °C | 4/9 °C | 4/5 °C | 4/11 °C | 0/13 °C | 5/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2118 m | Dal 868 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 3/9 °C |
vr | -5/1 °C | 2/9 °C |
za | -5/1 °C | 3/8 °C |
zo | -5/2 °C | 2/12 °C |
ma | -1/2 °C | 2/15 °C |
di | 0/8 °C | 5/18 °C |
wo | 2/10 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2118 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -5/2 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 868 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 3/8 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 973 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/9 °C |
vr | -2/2 °C | 1/8 °C |
za | -2/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -3/2 °C | 0/9 °C |
ma | -6/7 °C | -3/12 °C |
di | -2/11 °C | 1/16 °C |
wo | 2/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1820 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/-1 °C | -3/2 °C | -6/7 °C | -2/11 °C | 2/11 °C |
| Dal 973 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2222 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | 0/2 °C |
vr | -5/0 °C | 0/2 °C |
za | -5/0 °C | 0/2 °C |
zo | -5/1 °C | 1/10 °C |
ma | -1/5 °C | 0/12 °C |
di | 0/7 °C | 2/14 °C |
wo | 2/9 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2222 m | -5/1 °C | -5/0 °C | -5/0 °C | -5/1 °C | -1/5 °C | 0/7 °C | 2/9 °C |
| Dal 1600 m | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 2/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1984 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 2/9 °C |
vr | -4/2 °C | 1/8 °C |
za | -4/2 °C | 1/2 °C |
zo | -4/2 °C | 0/9 °C |
ma | -3/7 °C | -3/12 °C |
di | 1/9 °C | 1/16 °C |
wo | 3/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1984 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -3/7 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 1142 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/10 °C |
vr | -2/2 °C | 1/5 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | -2/6 °C | 1/13 °C |
ma | -2/9 °C | 0/16 °C |
di | 1/12 °C | 3/18 °C |
wo | 3/13 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1870 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | -2/9 °C | 1/12 °C | 3/13 °C |
| Dal 1010 m | 0/10 °C | 1/5 °C | 1/7 °C | 1/13 °C | 0/16 °C | 3/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 985 m |
|---|---|---|
do | 0/6 °C | 1/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 1/10 °C | 2/12 °C |
ma | -1/15 °C | 0/17 °C |
di | 1/15 °C | 2/17 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1350 m | 0/6 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 1/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 985 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 0/17 °C | 2/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1774 m | Dal 777 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 2/9 °C |
vr | 1/2 °C | 3/10 °C |
za | 1/1 °C | 3/6 °C |
zo | 1/6 °C | 3/13 °C |
ma | 1/11 °C | 1/18 °C |
di | 3/12 °C | 3/18 °C |
wo | 6/10 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1774 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/1 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 3/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 777 m | 2/9 °C | 3/10 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 1/18 °C | 3/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1608 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 3/7 °C |
vr | -1/2 °C | 3/8 °C |
za | -2/1 °C | 2/6 °C |
zo | -2/5 °C | 2/10 °C |
ma | 1/9 °C | 5/14 °C |
di | 3/9 °C | 7/14 °C |
wo | 4/9 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1608 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/1 °C | -2/5 °C | 1/9 °C | 3/9 °C | 4/9 °C |
| Dal 1100 m | 3/7 °C | 3/8 °C | 2/6 °C | 2/10 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1267 m | Dal 851 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 5/10 °C |
vr | 3/5 °C | 5/8 °C |
za | 1/2 °C | 5/6 °C |
zo | 4/9 °C | 6/12 °C |
ma | 2/14 °C | 4/17 °C |
di | 4/15 °C | 6/18 °C |
wo | 7/13 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1267 m | 1/7 °C | 3/5 °C | 1/2 °C | 4/9 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 7/13 °C |
| Dal 851 m | 5/10 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 6/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | -1/2 °C |
vr | -5/1 °C | -1/2 °C |
za | -5/1 °C | -2/2 °C |
zo | -5/2 °C | -3/2 °C |
ma | -6/6 °C | -6/9 °C |
di | -1/8 °C | -1/13 °C |
wo | 2/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2000 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -5/2 °C | -6/6 °C | -1/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 1600 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -6/9 °C | -1/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1810 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
do | -1/1 °C | 4/10 °C |
vr | -1/2 °C | 4/10 °C |
za | -2/0 °C | 5/7 °C |
zo | -2/4 °C | 5/14 °C |
ma | 1/8 °C | 4/19 °C |
di | 3/8 °C | 5/19 °C |
wo | 4/8 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1810 m | -1/1 °C | -1/2 °C | -2/0 °C | -2/4 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 4/8 °C |
| Dal 810 m | 4/10 °C | 4/10 °C | 5/7 °C | 5/14 °C | 4/19 °C | 5/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1305 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | 0/6 °C | 1/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 1/10 °C | 2/12 °C |
ma | -1/15 °C | 0/17 °C |
di | 1/15 °C | 2/17 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1305 m | 0/6 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 1/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 1000 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 0/17 °C | 2/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 3/10 °C |
vr | 1/5 °C | 3/7 °C |
za | 1/5 °C | 3/7 °C |
zo | 2/12 °C | 4/14 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 3/16 °C | 5/18 °C |
wo | 6/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1230 m | 1/8 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 860 m | 3/10 °C | 3/7 °C | 3/7 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1460 m | Dal 1220 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 5/11 °C |
vr | 1/4 °C | 5/9 °C |
za | 1/2 °C | 5/7 °C |
zo | 1/8 °C | 6/13 °C |
ma | 1/13 °C | 4/18 °C |
di | 3/14 °C | 6/19 °C |
wo | 6/12 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1460 m | 1/2 °C | 1/4 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 6/12 °C |
| Dal 1220 m | 5/11 °C | 5/9 °C | 5/7 °C | 6/13 °C | 4/18 °C | 6/19 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1064 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/8 °C |
vr | 1/4 °C | 4/6 °C |
za | 1/2 °C | 4/4 °C |
zo | 1/8 °C | 5/10 °C |
ma | 1/13 °C | 3/15 °C |
di | 3/14 °C | 5/16 °C |
wo | 6/12 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 1/2 °C | 1/4 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 6/12 °C |
| Dal 1064 m | 4/8 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 5/10 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1620 m | Dal 1320 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/2 °C | 1/5 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 1/12 °C | 2/12 °C |
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 3/16 °C | 3/16 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1620 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 1320 m | 1/8 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1734 m | Dal 1241 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 1/2 °C |
za | -2/0 °C | 1/1 °C |
zo | -3/5 °C | 1/6 °C |
ma | -6/8 °C | -1/10 °C |
di | -2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 2/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1734 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/0 °C | -3/5 °C | -6/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C |
| Dal 1241 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/1 °C | 1/6 °C | -1/10 °C | 3/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1740 m | Dal 1320 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/8 °C |
vr | -1/2 °C | 1/5 °C |
za | -2/1 °C | 1/5 °C |
zo | -2/5 °C | 2/12 °C |
ma | 1/9 °C | 1/14 °C |
di | 3/9 °C | 3/16 °C |
wo | 4/9 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1740 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/1 °C | -2/5 °C | 1/9 °C | 3/9 °C | 4/9 °C |
| Dal 1320 m | 1/8 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 4/10 °C |
vr | 2/8 °C | 4/10 °C |
za | 3/5 °C | 5/7 °C |
zo | 3/12 °C | 5/14 °C |
ma | 2/17 °C | 4/19 °C |
di | 3/17 °C | 5/19 °C |
wo | 8/17 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1250 m | 2/8 °C | 2/8 °C | 3/5 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 3/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 800 m | 4/10 °C | 4/10 °C | 5/7 °C | 5/14 °C | 4/19 °C | 5/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1975 m | Dal 1700 m |
|---|---|---|
do | -1/0 °C | -1/2 °C |
vr | -2/0 °C | -2/2 °C |
za | -2/-2 °C | -2/0 °C |
zo | -3/2 °C | -3/2 °C |
ma | -6/4 °C | -6/8 °C |
di | -2/8 °C | -2/12 °C |
wo | 2/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1975 m | -1/0 °C | -2/0 °C | -2/-2 °C | -3/2 °C | -6/4 °C | -2/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 1700 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/0 °C | -3/2 °C | -6/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1551 m | Dal 1303 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 1/12 °C | 1/13 °C |
di | 3/14 °C | 3/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1551 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1303 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 3/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1399 m | Dal 1158 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 4/8 °C |
vr | 1/4 °C | 4/6 °C |
za | 1/2 °C | 4/4 °C |
zo | 1/8 °C | 5/10 °C |
ma | 1/13 °C | 3/15 °C |
di | 3/14 °C | 5/16 °C |
wo | 6/12 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1399 m | 1/6 °C | 1/4 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 6/12 °C |
| Dal 1158 m | 4/8 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 5/10 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1170 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 2/11 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 5/18 °C | 5/18 °C |
wo | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1170 m | 2/11 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 1015 m | 2/11 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/8 °C |
vr | 1/6 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/10 °C | 3/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/17 °C |
di | 3/15 °C | 3/17 °C |
wo | 8/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 1/6 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 2/15 °C | 3/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 1200 m | 2/8 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 3/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1266 m | Dal 996 m |
|---|---|---|
do | 4/11 °C | 5/11 °C |
vr | 6/10 °C | 7/10 °C |
za | 1/2 °C | 7/8 °C |
zo | 6/12 °C | 7/12 °C |
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 7/18 °C | 8/18 °C |
wo | 10/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1266 m | 4/11 °C | 6/10 °C | 1/2 °C | 6/12 °C | 5/16 °C | 7/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 996 m | 5/11 °C | 7/10 °C | 7/8 °C | 7/12 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | 0/6 °C | 1/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/3 °C | 2/5 °C |
zo | 1/10 °C | 2/12 °C |
ma | -1/15 °C | 0/17 °C |
di | 1/15 °C | 2/17 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1200 m | 0/6 °C | 1/7 °C | 1/3 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 1/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 1000 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 0/17 °C | 2/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1754 m | Dal 1592 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/2 °C |
zo | -2/7 °C | 1/10 °C |
ma | -2/10 °C | 0/12 °C |
di | 1/13 °C | 2/14 °C |
wo | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1754 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | 1/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 1592 m | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 2/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 2/10 °C |
vr | 1/6 °C | 3/6 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 3/15 °C | 3/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/17 °C | 5/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 2/10 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 5/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 1350 m | 2/10 °C | 3/6 °C | 1/2 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 5/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1168 m | Dal 963 m |
|---|---|---|
do | 2/6 °C | 3/8 °C |
vr | 2/7 °C | 3/8 °C |
za | 1/2 °C | 4/5 °C |
zo | 1/9 °C | 4/12 °C |
ma | 3/13 °C | 3/17 °C |
di | 4/13 °C | 4/17 °C |
wo | 7/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1168 m | 2/6 °C | 2/7 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 963 m | 3/8 °C | 3/8 °C | 4/5 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 4/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1220 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/6 °C |
vr | -1/2 °C | 0/6 °C |
za | 0/2 °C | 1/5 °C |
zo | -1/8 °C | 0/9 °C |
ma | -1/11 °C | 0/12 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 0/2 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 1220 m | 1/6 °C | 0/6 °C | 1/5 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 3/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 994 m | Dal 699 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 2/9 °C |
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 2/5 °C | 3/6 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 0/17 °C | 1/18 °C |
di | 2/17 °C | 3/18 °C |
wo | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 994 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 0/17 °C | 2/17 °C | 6/17 °C |
| Dal 699 m | 2/9 °C | 3/10 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 1/18 °C | 3/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1193 m | Dal 899 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 3/10 °C |
vr | 1/5 °C | 3/7 °C |
za | 1/5 °C | 3/7 °C |
zo | 2/12 °C | 4/14 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 3/16 °C | 5/18 °C |
wo | 6/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1193 m | 1/8 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 899 m | 3/10 °C | 3/7 °C | 3/7 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1260 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/9 °C |
vr | 0/6 °C | 1/8 °C |
za | 0/2 °C | 1/2 °C |
zo | -1/7 °C | 0/9 °C |
ma | -4/10 °C | -3/12 °C |
di | 0/14 °C | 1/16 °C |
wo | 4/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1260 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 0/2 °C | -1/7 °C | -4/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 1100 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 957 m | Dal 831 m |
|---|---|---|
do | 0/6 °C | 3/9 °C |
vr | 1/7 °C | 4/10 °C |
za | 1/3 °C | 4/6 °C |
zo | 1/10 °C | 4/13 °C |
ma | -1/15 °C | 2/18 °C |
di | 1/15 °C | 4/18 °C |
wo | 5/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 957 m | 0/6 °C | 1/7 °C | 1/3 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 1/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 831 m | 3/9 °C | 4/10 °C | 4/6 °C | 4/13 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/8 °C |
vr | 1/6 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/10 °C | 3/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/17 °C |
di | 3/15 °C | 3/17 °C |
wo | 8/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1400 m | 1/6 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 2/15 °C | 3/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 1240 m | 2/8 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 3/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1130 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/3 °C |
vr | 1/2 °C | 1/4 °C |
za | 1/1 °C | 1/1 °C |
zo | 1/6 °C | 3/6 °C |
ma | -1/10 °C | 0/10 °C |
di | 3/13 °C | 4/13 °C |
wo | 7/13 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1370 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/1 °C | 1/6 °C | -1/10 °C | 3/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 1130 m | 1/3 °C | 1/4 °C | 1/1 °C | 3/6 °C | 0/10 °C | 4/13 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1120 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/8 °C |
vr | 2/7 °C | 3/9 °C |
za | 2/3 °C | 3/5 °C |
zo | 2/10 °C | 3/12 °C |
ma | 0/15 °C | 1/17 °C |
di | 2/15 °C | 3/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1120 m | 1/6 °C | 2/7 °C | 2/3 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 2/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 940 m | 2/8 °C | 3/9 °C | 3/5 °C | 3/12 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 6/8 °C | 7/9 °C |
vr | 4/9 °C | 5/10 °C |
za | 5/6 °C | 6/7 °C |
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 1/16 °C | 2/17 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 896 m | 6/8 °C | 4/9 °C | 5/6 °C | 5/12 °C | 1/16 °C | 6/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 770 m | 7/9 °C | 5/10 °C | 6/7 °C | 6/13 °C | 2/17 °C | 7/19 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1375 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/8 °C |
vr | 1/6 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/10 °C | 1/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/17 °C |
di | 3/15 °C | 3/17 °C |
wo | 8/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1375 m | 1/6 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 2/15 °C | 3/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 1290 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/17 °C | 3/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
do | 5/7 °C | 6/8 °C |
vr | 5/8 °C | 6/9 °C |
za | 5/5 °C | 6/6 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 2/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/17 °C | 7/18 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 730 m | 5/7 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 6/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 570 m | 6/8 °C | 6/9 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1135 m | Dal 1007 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 2/11 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 5/18 °C | 5/18 °C |
wo | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1135 m | 2/11 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 1007 m | 2/11 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 903 m | Dal 742 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 4/11 °C |
vr | 2/6 °C | 4/8 °C |
za | 2/6 °C | 4/8 °C |
zo | 3/13 °C | 5/15 °C |
ma | 2/15 °C | 4/17 °C |
di | 4/17 °C | 6/19 °C |
wo | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 903 m | 2/9 °C | 2/6 °C | 2/6 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 742 m | 4/11 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 5/15 °C | 4/17 °C | 6/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/9 °C |
vr | 3/9 °C | 3/10 °C |
za | 3/5 °C | 3/6 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 1/17 °C | 1/18 °C |
di | 3/17 °C | 3/18 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 900 m | 2/8 °C | 3/9 °C | 3/5 °C | 3/12 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 800 m | 2/9 °C | 3/10 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 1/18 °C | 3/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 781 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/13 °C |
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | -2/15 °C | -1/16 °C |
di | 3/19 °C | 4/20 °C |
wo | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 781 m | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/8 °C | 1/12 °C | -2/15 °C | 3/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 663 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | -1/16 °C | 4/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
do | 1/4 °C | 4/5 °C |
vr | 3/5 °C | 4/6 °C |
za | 3/3 °C | 4/4 °C |
zo | 3/7 °C | 4/8 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1015 m | 1/4 °C | 3/5 °C | 3/3 °C | 3/7 °C | 0/11 °C | 4/14 °C | 8/14 °C |
| Dal 880 m | 4/5 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 1/12 °C | 5/15 °C | 9/15 °C |
1-50 van 69 skigebieden




