Skiweer Hochschwabgroep
Weersverwachting in de Hochschwabgroep voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Hochschwabgroep voor 7 dagen
Weer Hochschwabgroep
Weer in de Hochschwabgroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Hochschwabgroep voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hochschwabgroep
- Hochschwabgroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Districten:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1608 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
za | -3/1 °C | 1/2 °C |
zo | -2/6 °C | 2/11 °C |
ma | 1/8 °C | 5/13 °C |
di | 2/7 °C | 6/12 °C |
wo | 3/8 °C | 7/13 °C |
do | 4/8 °C | 8/13 °C |
vr | 5/11 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1608 m | -3/1 °C | -2/6 °C | 1/8 °C | 2/7 °C | 3/8 °C | 4/8 °C | 5/11 °C |
| Dal 1100 m | 1/2 °C | 2/11 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 7/13 °C | 8/13 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1810 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
za | -3/0 °C | 4/7 °C |
zo | -2/5 °C | 3/17 °C |
ma | 1/7 °C | 2/19 °C |
di | 2/6 °C | 8/17 °C |
wo | 3/7 °C | 8/18 °C |
do | 4/7 °C | 7/17 °C |
vr | 5/10 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1810 m | -3/0 °C | -2/5 °C | 1/7 °C | 2/6 °C | 3/7 °C | 4/7 °C | 5/10 °C |
| Dal 810 m | 4/7 °C | 3/17 °C | 2/19 °C | 8/17 °C | 8/18 °C | 7/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 672 m |
|---|---|---|
za | 4/5 °C | 5/6 °C |
zo | 3/14 °C | 4/15 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 8/13 °C | 9/14 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
vr | 9/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 840 m | 4/5 °C | 3/14 °C | 3/18 °C | 8/13 °C | 8/13 °C | 7/14 °C | 9/18 °C |
| Dal 672 m | 5/6 °C | 4/15 °C | 4/19 °C | 9/14 °C | 9/14 °C | 8/15 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 528 m |
|---|---|---|
za | 5/7 °C | 6/8 °C |
zo | 5/15 °C | 6/16 °C |
ma | 4/18 °C | 5/19 °C |
di | 9/14 °C | 10/15 °C |
wo | 10/15 °C | 11/16 °C |
do | 8/16 °C | 9/17 °C |
vr | 11/20 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 633 m | 5/7 °C | 5/15 °C | 4/18 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 8/16 °C | 11/20 °C |
| Dal 528 m | 6/8 °C | 6/16 °C | 5/19 °C | 10/15 °C | 11/16 °C | 9/17 °C | 12/21 °C |
1-4 van 4 skigebieden




