Skiweer Ennstal
Weersverwachting in het Ennstal voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ennstal voor 7 dagen
Weer Ennstal
Weer in het Ennstal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ennstal voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ennstal
- Ennstal – Gaan naar
Toeristische regio's:
Bondsstaten:
Bergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -1/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -1/4 °C | 2/9 °C |
ma | -5/6 °C | -2/11 °C |
di | 0/10 °C | 3/15 °C |
wo | 3/10 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1636 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -1/4 °C | -5/6 °C | 0/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1035 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | -2/11 °C | 3/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2015 m | Dal 728 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 4/9 °C |
vr | -4/2 °C | 4/9 °C |
za | -4/2 °C | 4/5 °C |
zo | -4/3 °C | 4/11 °C |
ma | 0/7 °C | 0/13 °C |
di | 1/9 °C | 5/17 °C |
wo | 3/11 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2015 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/3 °C | 0/7 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 728 m | 4/9 °C | 4/9 °C | 4/5 °C | 4/11 °C | 0/13 °C | 5/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | -1/0 °C | 3/7 °C |
vr | -1/0 °C | 2/9 °C |
za | -1/-1 °C | 3/6 °C |
zo | -1/2 °C | 3/10 °C |
ma | -5/4 °C | -1/14 °C |
di | 0/8 °C | 5/16 °C |
wo | 3/8 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1980 m | -1/0 °C | -1/0 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -5/4 °C | 0/8 °C | 3/8 °C |
| Dal 740 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/6 °C | 3/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2176 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 3/7 °C |
vr | -5/1 °C | 2/9 °C |
za | -5/1 °C | 3/6 °C |
zo | -5/2 °C | 3/10 °C |
ma | -1/6 °C | -1/14 °C |
di | 0/8 °C | 5/16 °C |
wo | 2/10 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2176 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -5/2 °C | -1/6 °C | 0/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 1000 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/6 °C | 3/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1571 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 4/8 °C |
vr | -1/2 °C | 4/8 °C |
za | -1/-1 °C | 4/4 °C |
zo | -1/4 °C | 4/10 °C |
ma | -5/6 °C | 0/12 °C |
di | 0/10 °C | 5/16 °C |
wo | 3/10 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1571 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -1/4 °C | -5/6 °C | 0/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 850 m | 4/8 °C | 4/8 °C | 4/4 °C | 4/10 °C | 0/12 °C | 5/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 3/7 °C |
vr | -1/2 °C | 2/9 °C |
za | -1/-1 °C | 3/6 °C |
zo | -1/4 °C | 3/10 °C |
ma | -5/6 °C | -1/14 °C |
di | 0/10 °C | 5/16 °C |
wo | 3/10 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1980 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -1/4 °C | -5/6 °C | 0/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1000 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/6 °C | 3/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1984 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 2/9 °C |
vr | -4/2 °C | 1/8 °C |
za | -4/2 °C | 1/2 °C |
zo | -4/2 °C | 0/9 °C |
ma | -3/7 °C | -3/12 °C |
di | 1/9 °C | 1/16 °C |
wo | 3/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1984 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -3/7 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 1142 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1601 m | Dal 875 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/8 °C |
vr | 0/2 °C | 2/10 °C |
za | 0/0 °C | 3/7 °C |
zo | 0/4 °C | 3/11 °C |
ma | -4/6 °C | -1/15 °C |
di | 1/10 °C | 5/17 °C |
wo | 4/10 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1601 m | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/0 °C | 0/4 °C | -4/6 °C | 1/10 °C | 4/10 °C |
| Dal 875 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 3/7 °C | 3/11 °C | -1/15 °C | 5/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1975 m | Dal 1700 m |
|---|---|---|
do | -1/0 °C | -1/2 °C |
vr | -2/0 °C | -2/2 °C |
za | -2/-2 °C | -2/0 °C |
zo | -3/2 °C | -3/2 °C |
ma | -6/4 °C | -6/8 °C |
di | -2/8 °C | -2/12 °C |
wo | 2/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1975 m | -1/0 °C | -2/0 °C | -2/-2 °C | -3/2 °C | -6/4 °C | -2/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 1700 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/0 °C | -3/2 °C | -6/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 781 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/13 °C |
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | -2/15 °C | -1/16 °C |
di | 3/19 °C | 4/20 °C |
wo | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 781 m | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/8 °C | 1/12 °C | -2/15 °C | 3/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 663 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | -1/16 °C | 4/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
do | 3/7 °C | 3/8 °C |
vr | 2/9 °C | 2/10 °C |
za | 3/6 °C | 3/7 °C |
zo | 3/10 °C | 3/11 °C |
ma | -1/14 °C | -1/15 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 945 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/6 °C | 3/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 880 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 3/7 °C | 3/11 °C | -1/15 °C | 5/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 901 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 2/10 °C |
vr | 1/9 °C | 1/9 °C |
za | 2/9 °C | 2/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 5/17 °C | 5/17 °C |
wo | 6/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 943 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 901 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 601 m | Dal 489 m |
|---|---|---|
do | 6/8 °C | 6/8 °C |
vr | 6/9 °C | 6/9 °C |
za | 6/6 °C | 6/6 °C |
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 601 m | 6/8 °C | 6/9 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 11/18 °C |
| Dal 489 m | 6/8 °C | 6/9 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 11/18 °C |
1-13 van 13 skigebieden


