Skiweer Radstädter Tauern
Weersverwachting in de Radstädter Tauern voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Radstädter Tauern voor 7 dagen
Weer Radstädter Tauern
Weer in de Radstädter Tauern voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Radstädter Tauern voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Radstädter Tauern
- Radstädter Tauern – Gaan naar
Toeristische regio's:
Districten:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2313 m | Dal 1630 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -6/3 °C | -2/8 °C |
ma | -3/2 °C | 1/10 °C |
di | -3/2 °C | 1/11 °C |
wo | -2/2 °C | 2/11 °C |
do | 0/8 °C | 4/13 °C |
vr | 1/10 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2313 m | -7/0 °C | -6/3 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 1/10 °C |
| Dal 1630 m | -3/2 °C | -2/8 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
za | -1/-1 °C | 2/8 °C |
zo | -1/5 °C | 1/13 °C |
ma | -1/10 °C | 2/16 °C |
di | 1/7 °C | 5/14 °C |
wo | 1/6 °C | 8/14 °C |
do | 2/7 °C | 7/16 °C |
vr | 5/10 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1980 m | -1/-1 °C | -1/5 °C | -1/10 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 2/7 °C | 5/10 °C |
| Dal 740 m | 2/8 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2176 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -6/1 °C | 1/8 °C |
zo | -5/4 °C | 1/13 °C |
ma | -2/6 °C | 2/16 °C |
di | -2/7 °C | 5/14 °C |
wo | -1/2 °C | 8/14 °C |
do | 1/9 °C | 7/16 °C |
vr | 2/11 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2176 m | -6/1 °C | -5/4 °C | -2/6 °C | -2/7 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 1000 m | 1/8 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1571 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | -1/0 °C | 4/6 °C |
zo | -1/7 °C | 4/13 °C |
ma | -1/12 °C | 4/18 °C |
di | 1/9 °C | 7/15 °C |
wo | 4/8 °C | 9/14 °C |
do | 2/9 °C | 7/15 °C |
vr | 5/12 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1571 m | -1/0 °C | -1/7 °C | -1/12 °C | 1/9 °C | 4/8 °C | 2/9 °C | 5/12 °C |
| Dal 850 m | 4/6 °C | 4/13 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -1/0 °C | 1/8 °C |
zo | -1/7 °C | 1/13 °C |
ma | -1/12 °C | 2/16 °C |
di | 1/9 °C | 5/14 °C |
wo | 1/8 °C | 8/14 °C |
do | 2/9 °C | 7/16 °C |
vr | 5/12 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1980 m | -1/0 °C | -1/7 °C | -1/12 °C | 1/9 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 5/12 °C |
| Dal 1000 m | 1/8 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1095 m |
|---|---|---|
za | -7/-1 °C | 2/9 °C |
zo | -6/2 °C | 2/13 °C |
ma | -3/2 °C | 5/14 °C |
di | -3/2 °C | 5/14 °C |
wo | -2/5 °C | 6/17 °C |
do | 0/7 °C | 7/18 °C |
vr | 1/9 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2400 m | -7/-1 °C | -6/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/5 °C | 0/7 °C | 1/9 °C |
| Dal 1095 m | 2/9 °C | 2/13 °C | 5/14 °C | 5/14 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1256 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 1/8 °C |
zo | 0/12 °C | 1/12 °C |
ma | 3/13 °C | 4/13 °C |
di | 3/13 °C | 4/13 °C |
wo | 4/16 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 6/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1390 m | 0/8 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/17 °C | 6/20 °C |
| Dal 1256 m | 1/8 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 5/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 901 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 6/18 °C | 6/18 °C |
vr | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 943 m | 2/10 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 901 m | 2/10 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
1-8 van 8 skigebieden



