Skiweer Pongau
Weersverwachting in de Pongau voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in de Pongau voor 7 dagen
Weer Pongau
Weer in de Pongau voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Pongau voor 22 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pongau
- Pongau – Gaan naar
Toerismeregio's:
Dalen:
Bergketens:
Overig:
1-22 van 22 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1900 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 4/10 °C |
vr | -4/2 °C | 3/10 °C |
za | -3/2 °C | 3/8 °C |
zo | -4/6 °C | 3/11 °C |
ma | -4/8 °C | 1/13 °C |
di | -2/9 °C | 4/15 °C |
wo | 1/12 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1900 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/6 °C | -4/8 °C | -2/9 °C | 1/12 °C |
| Dal 800 m | 4/10 °C | 3/10 °C | 3/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2313 m | Dal 1630 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | -2/2 °C |
vr | -6/0 °C | -2/2 °C |
za | -6/0 °C | -2/2 °C |
zo | -6/-1 °C | -2/4 °C |
ma | -5/4 °C | -1/9 °C |
di | -5/5 °C | -1/10 °C |
wo | -1/2 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2313 m | -6/1 °C | -6/0 °C | -6/0 °C | -6/-1 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | -1/2 °C |
| Dal 1630 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/4 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2033 m | Dal 849 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 3/9 °C |
vr | -4/2 °C | 2/9 °C |
za | -3/2 °C | 2/8 °C |
zo | -4/2 °C | 3/11 °C |
ma | -4/8 °C | 1/13 °C |
di | -2/9 °C | 4/15 °C |
wo | 1/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2033 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/8 °C | -2/9 °C | 1/12 °C |
| Dal 849 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | -1/0 °C | 3/8 °C |
vr | -2/0 °C | 2/8 °C |
za | -1/-1 °C | 2/7 °C |
zo | -1/1 °C | 3/10 °C |
ma | -2/4 °C | 1/12 °C |
di | 1/7 °C | 4/14 °C |
wo | 0/9 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1980 m | -1/0 °C | -2/0 °C | -1/-1 °C | -1/1 °C | -2/4 °C | 1/7 °C | 0/9 °C |
| Dal 740 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
do | -6/-3 °C | 2/13 °C |
vr | -6/-3 °C | 1/13 °C |
za | -6/-2 °C | 2/11 °C |
zo | -5/0 °C | 1/13 °C |
ma | -3/0 °C | 1/15 °C |
di | -4/2 °C | 3/16 °C |
wo | 0/2 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2300 m | -6/-3 °C | -6/-3 °C | -6/-2 °C | -5/0 °C | -3/0 °C | -4/2 °C | 0/2 °C |
| Dal 860 m | 2/13 °C | 1/13 °C | 2/11 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2176 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 3/8 °C |
vr | -5/1 °C | 2/8 °C |
za | -5/1 °C | 1/7 °C |
zo | -5/0 °C | 3/10 °C |
ma | -4/5 °C | 1/12 °C |
di | -4/6 °C | 4/14 °C |
wo | 0/8 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2176 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -5/0 °C | -4/5 °C | -4/6 °C | 0/8 °C |
| Dal 1000 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1571 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 4/8 °C |
vr | -2/2 °C | 3/8 °C |
za | -1/-1 °C | 4/5 °C |
zo | -1/2 °C | 4/9 °C |
ma | -2/6 °C | 3/12 °C |
di | 1/9 °C | 6/15 °C |
wo | 0/11 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1571 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 1/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 850 m | 4/8 °C | 3/8 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 3/12 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1591 m | Dal 970 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -1/2 °C | 2/8 °C |
ma | -2/6 °C | 1/11 °C |
di | 1/9 °C | 4/14 °C |
wo | 0/11 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1591 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 1/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 970 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 4/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 3/8 °C |
vr | -2/2 °C | 2/8 °C |
za | -1/-1 °C | 1/7 °C |
zo | -1/2 °C | 3/10 °C |
ma | -2/6 °C | 1/12 °C |
di | 1/9 °C | 4/14 °C |
wo | 0/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1980 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 1/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 1000 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 1585 m |
|---|---|---|
do | -7/-4 °C | -2/2 °C |
vr | -7/-4 °C | -3/2 °C |
za | -7/-3 °C | -2/2 °C |
zo | -6/-1 °C | -3/7 °C |
ma | -4/-1 °C | -3/9 °C |
di | -5/1 °C | -1/10 °C |
wo | -1/2 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2650 m | -7/-4 °C | -7/-4 °C | -7/-3 °C | -6/-1 °C | -4/-1 °C | -5/1 °C | -1/2 °C |
| Dal 1585 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -3/7 °C | -3/9 °C | -1/10 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1834 m | Dal 902 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 3/8 °C |
vr | -3/2 °C | 2/8 °C |
za | -3/2 °C | 2/7 °C |
zo | -3/2 °C | 3/10 °C |
ma | -2/7 °C | 1/12 °C |
di | -2/8 °C | 4/14 °C |
wo | 2/10 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1834 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/7 °C | -2/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 902 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1601 m | Dal 875 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/9 °C |
vr | -1/2 °C | 2/9 °C |
za | 0/0 °C | 2/8 °C |
zo | 0/3 °C | 3/11 °C |
ma | -1/6 °C | 1/13 °C |
di | 2/9 °C | 4/15 °C |
wo | 1/11 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1601 m | 0/2 °C | -1/2 °C | 0/0 °C | 0/3 °C | -1/6 °C | 2/9 °C | 1/11 °C |
| Dal 875 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1885 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 3/7 °C |
vr | -2/2 °C | 2/7 °C |
za | -1/-1 °C | 1/4 °C |
zo | -1/2 °C | 3/8 °C |
ma | -2/6 °C | 2/11 °C |
di | 1/9 °C | 5/14 °C |
wo | 0/11 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1885 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 1/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 930 m | 3/7 °C | 2/7 °C | 1/4 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 5/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2007 m | Dal 1079 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/11 °C |
vr | -4/2 °C | 0/11 °C |
za | -3/2 °C | 1/9 °C |
zo | -4/6 °C | 0/11 °C |
ma | -4/2 °C | 0/13 °C |
di | -2/9 °C | 2/14 °C |
wo | 1/12 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2007 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/6 °C | -4/2 °C | -2/9 °C | 1/12 °C |
| Dal 1079 m | 1/11 °C | 0/11 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1770 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -1/2 °C | 2/9 °C |
ma | -2/6 °C | 0/11 °C |
di | 1/9 °C | 3/13 °C |
wo | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1770 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 1/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 1340 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1210 m | Dal 955 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/7 °C |
zo | 2/9 °C | 3/10 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
wo | 3/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1210 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 955 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 885 m | Dal 673 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 5/10 °C |
vr | 1/7 °C | 4/10 °C |
za | 1/6 °C | 4/9 °C |
zo | 2/9 °C | 5/12 °C |
ma | 0/11 °C | 3/14 °C |
di | 3/13 °C | 6/16 °C |
wo | 3/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 885 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 673 m | 5/10 °C | 4/10 °C | 4/9 °C | 5/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/8 °C | 3/9 °C |
za | 1/7 °C | 3/8 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 1/12 °C | 2/13 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1100 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 980 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/8 °C | 2/9 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 3/10 °C | 3/11 °C |
ma | 1/12 °C | 1/13 °C |
di | 4/14 °C | 4/15 °C |
wo | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 945 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 3/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 880 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 901 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 2/8 °C | 2/8 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 4/16 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 943 m | 3/10 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Dal 901 m | 3/10 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 770 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 4/9 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 4/11 °C | 4/11 °C |
ma | 2/13 °C | 2/13 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 770 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Dal 750 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1225 m | Dal 832 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 3/9 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/11 °C |
ma | 0/11 °C | 1/13 °C |
di | 3/13 °C | 4/15 °C |
wo | 3/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1225 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 832 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
1-22 van 22 skigebieden


