Skiweer Lungau

Weersverwachting in de Lungau voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Lungau voor 7 dagen


Weer Lungau

Weer in de Lungau voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Lungau voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Lungau

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2313 m Dal 1630 m
do
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
zo
helder
-6/1 °C -2/6 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/10 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/12 °C
wo
buien
1/9 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
Berg 2313 m -6/1 °C -6/0 °C -6/0 °C -6/1 °C -2/2 °C -1/2 °C 1/9 °C
Dal 1630 m -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/6 °C 2/10 °C 3/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 2220 m Dal 1066 m
do
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-5/0 °C 1/8 °C
za
sneeuwbuien
-5/0 °C 2/7 °C
zo
helder
-5/1 °C 1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/14 °C
di
buien
0/7 °C 4/17 °C
wo
buien
2/9 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 2220 m -5/1 °C -5/0 °C -5/0 °C -5/1 °C -1/2 °C 0/7 °C 2/9 °C
Dal 1066 m 2/8 °C 1/8 °C 2/7 °C 1/11 °C 1/14 °C 4/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 2400 m Dal 1095 m
do
sneeuwbuien
-6/0 °C 2/7 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C 1/7 °C
za
sneeuwbuien
-6/-1 °C 2/6 °C
zo
helder
-6/0 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/13 °C
di
buien
-1/6 °C 4/16 °C
wo
buien
1/8 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 2400 m -6/0 °C -6/-1 °C -6/-1 °C -6/0 °C -2/2 °C -1/6 °C 1/8 °C
Dal 1095 m 2/7 °C 1/7 °C 2/6 °C 1/10 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 2115 m Dal 1497 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C 0/2 °C
zo
helder
-5/2 °C -1/7 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/10 °C
di
buien
0/8 °C 2/13 °C
wo
buien
2/10 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 2115 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/2 °C -1/2 °C 0/8 °C 2/10 °C
Dal 1497 m 0/2 °C -1/2 °C 0/2 °C -1/7 °C -1/10 °C 2/13 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 1050 m
do
buien
1/6 °C 2/8 °C
vr
buien
0/6 °C 1/8 °C
za
buien
1/5 °C 2/7 °C
zo
helder
0/9 °C 1/11 °C
ma
buien
0/12 °C 1/14 °C
di
buien
3/15 °C 4/17 °C
wo
buien
5/16 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 1240 m 1/6 °C 0/6 °C 1/5 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 5/16 °C
Dal 1050 m 2/8 °C 1/8 °C 2/7 °C 1/11 °C 1/14 °C 4/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1740 m
do
sneeuwbuien
-4/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C -3/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/0 °C -2/2 °C
zo
helder
-5/4 °C -3/11 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C -3/14 °C
di
buien
-2/10 °C 0/17 °C
wo
buien
0/11 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 2100 m -4/1 °C -5/1 °C -4/0 °C -5/4 °C -5/2 °C -2/10 °C 0/11 °C
Dal 1740 m -2/2 °C -3/2 °C -2/2 °C -3/11 °C -3/14 °C 0/17 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 1337 m Dal 1181 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/7 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/6 °C
zo
helder
-1/8 °C 0/10 °C
ma
buien
-1/11 °C 0/13 °C
di
buien
2/14 °C 3/16 °C
wo
buien
4/15 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 1337 m 0/2 °C -1/2 °C 0/2 °C -1/8 °C -1/11 °C 2/14 °C 4/15 °C
Dal 1181 m 1/7 °C 0/7 °C 1/6 °C 0/10 °C 0/13 °C 3/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 1390 m Dal 1256 m
do
buien
0/6 °C 1/6 °C
vr
ijzel
-1/2 °C 0/6 °C
za
buien
0/5 °C 1/5 °C
zo
helder
-1/9 °C 0/9 °C
ma
buien
-1/12 °C 0/12 °C
di
buien
2/15 °C 3/15 °C
wo
buien
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 1390 m 0/6 °C -1/2 °C 0/5 °C -1/9 °C -1/12 °C 2/15 °C 4/16 °C
Dal 1256 m 1/6 °C 0/6 °C 1/5 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 5/16 °C
1-8 van 8 skigebieden