Skiweer Spittal an der Drau

Weersverwachting in het district Spittal an der Drau voor 21 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Spittal an der Drau voor 7 dagen


Weer Spittal an der Drau

Weer in het district Spittal an der Drau voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Spittal an der Drau voor 21 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Spittal an der Drau

1-21 van 21 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2220 m Dal 1066 m
za
sneeuwbuien
-6/0 °C 2/10 °C
zo
zonnig
-5/3 °C 2/14 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 5/15 °C
di
buien
-2/6 °C 5/15 °C
wo
buien
-1/6 °C 6/18 °C
do
buien
1/8 °C 7/19 °C
vr
zonnig
2/10 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2220 m -6/0 °C -5/3 °C -2/2 °C -2/6 °C -1/6 °C 1/8 °C 2/10 °C
Dal 1066 m 2/10 °C 2/14 °C 5/15 °C 5/15 °C 6/18 °C 7/19 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 2055 m Dal 1087 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/14 °C
zo
helder
-5/7 °C -2/16 °C
ma
ijzel
-2/10 °C 5/15 °C
di
buien
1/11 °C 4/16 °C
wo
buien
2/12 °C 5/19 °C
do
helder
3/13 °C 7/20 °C
vr
helder
2/16 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 2055 m -3/2 °C -5/7 °C -2/10 °C 1/11 °C 2/12 °C 3/13 °C 2/16 °C
Dal 1087 m 1/14 °C -2/16 °C 5/15 °C 4/16 °C 5/19 °C 7/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 3122 m Dal 2108 m
za
sneeuwbuien
-10/-7 °C -6/-1 °C
zo
helder
-9/-5 °C -5/1 °C
ma
sneeuwbuien
-6/-3 °C -2/2 °C
di
sneeuwbuien
-5/-2 °C -1/4 °C
wo
sneeuwbuien
-3/-1 °C 1/5 °C
do
sneeuwbuien
-3/0 °C 1/6 °C
vr
zonnig
-2/1 °C 2/7 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
zonnig
Berg 3122 m -10/-7 °C -9/-5 °C -6/-3 °C -5/-2 °C -3/-1 °C -3/0 °C -2/1 °C
Dal 2108 m -6/-1 °C -5/1 °C -2/2 °C -1/4 °C 1/5 °C 1/6 °C 2/7 °C

Weer in skigebied Berg 2902 m Dal 1301 m
za
sneeuwbuien
-9/-5 °C 0/10 °C
zo
helder
-8/-3 °C -2/14 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-1 °C 2/14 °C
di
sneeuwbuien
-4/0 °C 4/14 °C
wo
sneeuwbuien
-2/1 °C 5/16 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 6/18 °C
vr
zonnig
-1/3 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
zonnig
Berg 2902 m -9/-5 °C -8/-3 °C -5/-1 °C -4/0 °C -2/1 °C -2/2 °C -1/3 °C
Dal 1301 m 0/10 °C -2/14 °C 2/14 °C 4/14 °C 5/16 °C 6/18 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 2142 m Dal 547 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/17 °C
zo
helder
-5/5 °C 0/19 °C
ma
ijzel
-2/8 °C 7/18 °C
di
buien
1/9 °C 6/19 °C
wo
buien
2/10 °C 7/22 °C
do
helder
3/11 °C 9/23 °C
vr
helder
2/14 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 2142 m -3/2 °C -5/5 °C -2/8 °C 1/9 °C 2/10 °C 3/11 °C 2/14 °C
Dal 547 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 2636 m Dal 1266 m
za
sneeuwbuien
-8/-3 °C 0/8 °C
zo
helder
-7/-1 °C -2/10 °C
ma
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/13 °C
di
sneeuwbuien
-3/2 °C 4/14 °C
wo
ijzel
-1/3 °C 5/15 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 6/16 °C
vr
zonnig
0/5 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
ijzel
do
sneeuwbuien
vr
zonnig
Berg 2636 m -8/-3 °C -7/-1 °C -4/1 °C -3/2 °C -1/3 °C -1/2 °C 0/5 °C
Dal 1266 m 0/8 °C -2/10 °C 1/13 °C 4/14 °C 5/15 °C 6/16 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 2200 m Dal 1550 m
za
sneeuwbuien
-6/1 °C 0/2 °C
zo
zonnig
-5/4 °C 0/11 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/12 °C
di
buien
-2/7 °C 3/12 °C
wo
buien
-1/7 °C 4/15 °C
do
buien
1/9 °C 5/16 °C
vr
zonnig
2/11 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2200 m -6/1 °C -5/4 °C -2/2 °C -2/7 °C -1/7 °C 1/9 °C 2/11 °C
Dal 1550 m 0/2 °C 0/11 °C 3/12 °C 3/12 °C 4/15 °C 5/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1324 m Dal 930 m
za
regen
0/11 °C 1/12 °C
zo
helder
-2/14 °C -1/15 °C
ma
buien
4/14 °C 5/15 °C
di
buien
4/15 °C 5/16 °C
wo
buien
4/18 °C 5/19 °C
do
buien
5/18 °C 6/19 °C
vr
helder
5/21 °C 6/22 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 1324 m 0/11 °C -2/14 °C 4/14 °C 4/15 °C 4/18 °C 5/18 °C 5/21 °C
Dal 930 m 1/12 °C -1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 5/19 °C 6/19 °C 6/22 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 1650 m
za
sneeuwbuien
-7/-1 °C -2/2 °C
zo
helder
-6/1 °C -4/8 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/11 °C
di
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/12 °C
wo
ijzel
0/5 °C 3/13 °C
do
ijzel
0/6 °C 4/14 °C
vr
zonnig
1/7 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
ijzel
do
ijzel
vr
zonnig
Berg 2120 m -7/-1 °C -6/1 °C -3/2 °C -2/2 °C 0/5 °C 0/6 °C 1/7 °C
Dal 1650 m -2/2 °C -4/8 °C -1/11 °C 2/12 °C 3/13 °C 4/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 1713 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/2 °C
zo
zonnig
-4/6 °C -4/8 °C
ma
buien
1/5 °C 1/11 °C
di
buien
1/7 °C 1/11 °C
wo
buien
3/9 °C 4/12 °C
do
buien
4/9 °C 4/14 °C
vr
helder
6/12 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 2000 m -3/2 °C -4/6 °C 1/5 °C 1/7 °C 3/9 °C 4/9 °C 6/12 °C
Dal 1713 m -3/2 °C -4/8 °C 1/11 °C 1/11 °C 4/12 °C 4/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 703 m Dal 626 m
za
buien
2/15 °C 2/16 °C
zo
helder
-1/17 °C -1/18 °C
ma
buien
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
5/17 °C 5/18 °C
wo
buien
6/20 °C 6/21 °C
do
helder
8/21 °C 8/22 °C
vr
helder
9/22 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 703 m 2/15 °C -1/17 °C 6/16 °C 5/17 °C 6/20 °C 8/21 °C 9/22 °C
Dal 626 m 2/16 °C -1/18 °C 6/17 °C 5/18 °C 6/21 °C 8/22 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 1145 m Dal 1060 m
za
buien
1/11 °C 1/11 °C
zo
zonnig
-1/15 °C -1/15 °C
ma
buien
3/15 °C 3/15 °C
di
buien
5/15 °C 5/15 °C
wo
buien
6/17 °C 6/17 °C
do
buien
7/19 °C 7/19 °C
vr
helder
8/22 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 1145 m 1/11 °C -1/15 °C 3/15 °C 5/15 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/22 °C
Dal 1060 m 1/11 °C -1/15 °C 3/15 °C 5/15 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 779 m Dal 703 m
za
buien
3/14 °C 3/14 °C
zo
zonnig
1/18 °C 1/18 °C
ma
buien
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
7/18 °C 7/18 °C
wo
buien
8/20 °C 8/20 °C
do
buien
9/22 °C 9/22 °C
vr
helder
10/25 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 779 m 3/14 °C 1/18 °C 5/18 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/22 °C 10/25 °C
Dal 703 m 3/14 °C 1/18 °C 5/18 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/22 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 620 m
za
buien
2/16 °C 3/17 °C
zo
helder
-1/18 °C 0/19 °C
ma
buien
6/17 °C 7/18 °C
di
buien
5/18 °C 6/19 °C
wo
buien
6/21 °C 7/22 °C
do
helder
8/22 °C 9/23 °C
vr
helder
9/23 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 680 m 2/16 °C -1/18 °C 6/17 °C 5/18 °C 6/21 °C 8/22 °C 9/23 °C
Dal 620 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 788 m Dal 718 m
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
helder
0/14 °C 0/15 °C
ma
buien
3/17 °C 3/18 °C
di
buien
6/18 °C 6/19 °C
wo
buien
7/19 °C 7/20 °C
do
buien
8/20 °C 8/21 °C
vr
zonnig
7/23 °C 7/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 788 m 2/12 °C 0/14 °C 3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 8/20 °C 7/23 °C
Dal 718 m 2/13 °C 0/15 °C 3/18 °C 6/19 °C 7/20 °C 8/21 °C 7/24 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 862 m
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
zonnig
0/16 °C 0/17 °C
ma
buien
4/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/16 °C 6/17 °C
wo
buien
7/18 °C 7/19 °C
do
buien
8/20 °C 8/21 °C
vr
helder
9/23 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 950 m 2/12 °C 0/16 °C 4/16 °C 6/16 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/23 °C
Dal 862 m 2/13 °C 0/17 °C 4/17 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/21 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 980 m Dal 924 m
za
buien
1/12 °C 2/12 °C
zo
zonnig
-1/16 °C 0/16 °C
ma
buien
3/16 °C 4/16 °C
di
buien
5/16 °C 6/16 °C
wo
buien
6/18 °C 7/18 °C
do
buien
7/20 °C 8/20 °C
vr
helder
8/23 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 980 m 1/12 °C -1/16 °C 3/16 °C 5/16 °C 6/18 °C 7/20 °C 8/23 °C
Dal 924 m 2/12 °C 0/16 °C 4/16 °C 6/16 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 590 m
za
buien
3/17 °C 3/17 °C
zo
helder
0/19 °C 0/19 °C
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
6/19 °C 6/19 °C
wo
buien
7/22 °C 7/22 °C
do
helder
9/23 °C 9/23 °C
vr
helder
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 660 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C
Dal 590 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 876 m Dal 844 m
za
buien
2/11 °C 2/12 °C
zo
helder
0/13 °C 0/14 °C
ma
buien
3/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
7/18 °C 7/19 °C
do
buien
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 876 m 2/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/17 °C 7/18 °C 8/19 °C 7/22 °C
Dal 844 m 2/12 °C 0/14 °C 3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 8/20 °C 7/23 °C

Weer in skigebied Berg 686 m Dal 670 m
za
buien
4/16 °C 4/16 °C
zo
helder
3/19 °C 3/19 °C
ma
buien
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
8/19 °C 8/19 °C
wo
buien
8/21 °C 8/21 °C
do
buien
8/22 °C 8/22 °C
vr
helder
10/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 686 m 4/16 °C 3/19 °C 6/17 °C 8/19 °C 8/21 °C 8/22 °C 10/23 °C
Dal 670 m 4/16 °C 3/19 °C 6/17 °C 8/19 °C 8/21 °C 8/22 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 587 m
za
buien
3/17 °C 3/17 °C
zo
helder
0/19 °C 0/19 °C
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
6/19 °C 6/19 °C
wo
buien
7/22 °C 7/22 °C
do
helder
9/23 °C 9/23 °C
vr
helder
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 654 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C
Dal 587 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C
1-21 van 21 skigebieden