Skiweer Opper-Karinthië

Weersverwachting in Opper-Karinthië voor 30 Skigebieden - Weer in de bergen in Opper-Karinthië voor 7 dagen


Weer Opper-Karinthië

Weer in Opper-Karinthië voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Opper-Karinthië voor 30 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Opper-Karinthië

1-30 van 30 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2205 m Dal 1400 m
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -1/5 °C
zo
helder
-5/2 °C -1/8 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/11 °C
di
bewolkt
-3/5 °C 3/11 °C
wo
buien
-1/7 °C 4/15 °C
do
bewolkt
0/9 °C 5/15 °C
vr
helder
3/10 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 2205 m -6/0 °C -5/2 °C -1/2 °C -3/5 °C -1/7 °C 0/9 °C 3/10 °C
Dal 1400 m -1/5 °C -1/8 °C 0/11 °C 3/11 °C 4/15 °C 5/15 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 2002 m Dal 600 m
za
sneeuwval
-4/2 °C 2/13 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -1/17 °C
ma
buien
-3/11 °C 4/18 °C
di
buien
0/10 °C 7/18 °C
wo
buien
1/12 °C 8/21 °C
do
helder
1/13 °C 7/23 °C
vr
zonnig
2/16 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2002 m -4/2 °C -5/6 °C -3/11 °C 0/10 °C 1/12 °C 1/13 °C 2/16 °C
Dal 600 m 2/13 °C -1/17 °C 4/18 °C 7/18 °C 8/21 °C 7/23 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 2220 m Dal 1066 m
za
sneeuwbuien
-6/0 °C 1/8 °C
zo
helder
-5/2 °C 1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/14 °C
di
bewolkt
-3/5 °C 5/14 °C
wo
buien
-1/7 °C 6/18 °C
do
bewolkt
0/9 °C 7/18 °C
vr
helder
3/10 °C 7/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 2220 m -6/0 °C -5/2 °C -1/2 °C -3/5 °C -1/7 °C 0/9 °C 3/10 °C
Dal 1066 m 1/8 °C 1/11 °C 2/14 °C 5/14 °C 6/18 °C 7/18 °C 7/23 °C

Weer in skigebied Berg 1911 m Dal 1000 m
za
sneeuwval
-2/2 °C 2/8 °C
zo
zonnig
-2/7 °C 0/14 °C
ma
buien
1/8 °C 5/14 °C
di
helder
2/8 °C 6/14 °C
wo
buien
3/9 °C 7/18 °C
do
helder
4/10 °C 7/18 °C
vr
zonnig
5/12 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1911 m -2/2 °C -2/7 °C 1/8 °C 2/8 °C 3/9 °C 4/10 °C 5/12 °C
Dal 1000 m 2/8 °C 0/14 °C 5/14 °C 6/14 °C 7/18 °C 7/18 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 2055 m Dal 1087 m
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/11 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -5/14 °C
ma
buien
-3/11 °C 4/15 °C
di
buien
0/10 °C 5/16 °C
wo
buien
1/12 °C 7/18 °C
do
buien
1/13 °C 5/20 °C
vr
zonnig
2/16 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2055 m -4/2 °C -5/6 °C -3/11 °C 0/10 °C 1/12 °C 1/13 °C 2/16 °C
Dal 1087 m 0/11 °C -5/14 °C 4/15 °C 5/16 °C 7/18 °C 5/20 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 3122 m Dal 2108 m
za
sneeuwbuien
-10/-7 °C -6/-1 °C
zo
helder
-8/-5 °C -4/1 °C
ma
sneeuwbuien
-6/-3 °C -2/3 °C
di
sneeuwbuien
-5/-2 °C -1/2 °C
wo
sneeuwbuien
-3/-1 °C 1/5 °C
do
helder
-3/0 °C 1/6 °C
vr
zonnig
-2/2 °C 2/8 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 3122 m -10/-7 °C -8/-5 °C -6/-3 °C -5/-2 °C -3/-1 °C -3/0 °C -2/2 °C
Dal 2108 m -6/-1 °C -4/1 °C -2/3 °C -1/2 °C 1/5 °C 1/6 °C 2/8 °C

Weer in skigebied Berg 2902 m Dal 1301 m
za
sneeuwbuien
-9/-5 °C 0/9 °C
zo
helder
-7/-3 °C -2/13 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-1 °C 1/14 °C
di
sneeuwbuien
-4/0 °C 3/14 °C
wo
sneeuwbuien
-2/1 °C 5/16 °C
do
helder
-2/2 °C 5/19 °C
vr
zonnig
-1/4 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2902 m -9/-5 °C -7/-3 °C -5/-1 °C -4/0 °C -2/1 °C -2/2 °C -1/4 °C
Dal 1301 m 0/9 °C -2/13 °C 1/14 °C 3/14 °C 5/16 °C 5/19 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 2142 m Dal 547 m
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/14 °C
zo
zonnig
-5/4 °C -3/17 °C
ma
ijzel
-3/9 °C 6/18 °C
di
buien
0/8 °C 7/19 °C
wo
buien
1/10 °C 9/21 °C
do
buien
1/11 °C 7/23 °C
vr
zonnig
2/14 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2142 m -4/2 °C -5/4 °C -3/9 °C 0/8 °C 1/10 °C 1/11 °C 2/14 °C
Dal 547 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 1832 m Dal 1470 m
za
sneeuwval
-2/2 °C 1/6 °C
zo
zonnig
-2/7 °C -1/12 °C
ma
buien
-1/10 °C 4/12 °C
di
helder
2/10 °C 5/12 °C
wo
buien
3/14 °C 6/16 °C
do
helder
4/14 °C 6/16 °C
vr
zonnig
4/19 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1832 m -2/2 °C -2/7 °C -1/10 °C 2/10 °C 3/14 °C 4/14 °C 4/19 °C
Dal 1470 m 1/6 °C -1/12 °C 4/12 °C 5/12 °C 6/16 °C 6/16 °C 6/20 °C

Weer in skigebied Berg 2636 m Dal 1266 m
za
sneeuwbuien
-8/-3 °C -1/7 °C
zo
helder
-6/-1 °C -2/9 °C
ma
sneeuwbuien
-4/1 °C 0/14 °C
di
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/13 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/15 °C
do
helder
-1/4 °C 4/16 °C
vr
zonnig
0/6 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2636 m -8/-3 °C -6/-1 °C -4/1 °C -3/2 °C -1/2 °C -1/4 °C 0/6 °C
Dal 1266 m -1/7 °C -2/9 °C 0/14 °C 3/13 °C 4/15 °C 4/16 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 2200 m Dal 1550 m
za
sneeuwbuien
-6/1 °C -1/2 °C
zo
helder
-5/3 °C -1/8 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/11 °C
di
bewolkt
-3/6 °C 3/11 °C
wo
buien
-1/8 °C 4/15 °C
do
bewolkt
0/10 °C 5/15 °C
vr
helder
3/11 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
Berg 2200 m -6/1 °C -5/3 °C -1/2 °C -3/6 °C -1/8 °C 0/10 °C 3/11 °C
Dal 1550 m -1/2 °C -1/8 °C 0/11 °C 3/11 °C 4/15 °C 5/15 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 1324 m Dal 930 m
za
regen
-1/9 °C 0/10 °C
zo
zonnig
-4/13 °C -3/14 °C
ma
buien
1/14 °C 2/15 °C
di
buien
4/14 °C 5/15 °C
wo
buien
5/17 °C 6/18 °C
do
helder
4/19 °C 5/20 °C
vr
zonnig
5/20 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1324 m -1/9 °C -4/13 °C 1/14 °C 4/14 °C 5/17 °C 4/19 °C 5/20 °C
Dal 930 m 0/10 °C -3/14 °C 2/15 °C 5/15 °C 6/18 °C 5/20 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 1300 m Dal 710 m
za
buien
0/9 °C 3/13 °C
zo
zonnig
-2/13 °C 1/17 °C
ma
regen
1/14 °C 4/18 °C
di
buien
3/14 °C 6/18 °C
wo
buien
5/16 °C 8/20 °C
do
helder
5/19 °C 8/23 °C
vr
zonnig
6/21 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1300 m 0/9 °C -2/13 °C 1/14 °C 3/14 °C 5/16 °C 5/19 °C 6/21 °C
Dal 710 m 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 6/18 °C 8/20 °C 8/23 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 1340 m Dal 1042 m
za
sneeuwbuien
1/7 °C 3/9 °C
zo
zonnig
-1/13 °C -1/15 °C
ma
buien
6/14 °C 6/16 °C
di
buien
5/12 °C 5/14 °C
wo
buien
7/15 °C 7/17 °C
do
helder
5/16 °C 5/18 °C
vr
helder
5/20 °C 5/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 1340 m 1/7 °C -1/13 °C 6/14 °C 5/12 °C 7/15 °C 5/16 °C 5/20 °C
Dal 1042 m 3/9 °C -1/15 °C 6/16 °C 5/14 °C 7/17 °C 5/18 °C 5/22 °C

Weer in skigebied Berg 2107 m Dal 1840 m
za
sneeuwbuien
-3/1 °C -1/2 °C
zo
zonnig
-3/4 °C -1/6 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/6 °C
di
ijzel
1/6 °C 3/8 °C
wo
buien
3/7 °C 5/9 °C
do
buien
3/9 °C 5/11 °C
vr
zonnig
4/10 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2107 m -3/1 °C -3/4 °C -1/2 °C 1/6 °C 3/7 °C 3/9 °C 4/10 °C
Dal 1840 m -1/2 °C -1/6 °C 1/6 °C 3/8 °C 5/9 °C 5/11 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 1650 m
za
sneeuwbuien
-7/-1 °C -3/2 °C
zo
helder
-5/1 °C -4/7 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/12 °C
di
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/11 °C
wo
buien
0/5 °C 2/13 °C
do
helder
0/6 °C 2/14 °C
vr
zonnig
1/8 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2120 m -7/-1 °C -5/1 °C -3/2 °C -2/2 °C 0/5 °C 0/6 °C 1/8 °C
Dal 1650 m -3/2 °C -4/7 °C -2/12 °C 1/11 °C 2/13 °C 2/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 1150 m Dal 820 m
za
regen
-1/9 °C 1/11 °C
zo
zonnig
-4/13 °C -2/15 °C
ma
buien
1/14 °C 3/16 °C
di
buien
4/14 °C 6/16 °C
wo
buien
5/17 °C 7/19 °C
do
helder
4/19 °C 6/21 °C
vr
zonnig
5/20 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1150 m -1/9 °C -4/13 °C 1/14 °C 4/14 °C 5/17 °C 4/19 °C 5/20 °C
Dal 820 m 1/11 °C -2/15 °C 3/16 °C 6/16 °C 7/19 °C 6/21 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 1713 m
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-4/5 °C -4/7 °C
ma
ijzel
0/5 °C 0/11 °C
di
buien
1/7 °C 1/11 °C
wo
buien
3/8 °C 3/11 °C
do
helder
3/10 °C 3/12 °C
vr
zonnig
4/11 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2000 m -2/2 °C -4/5 °C 0/5 °C 1/7 °C 3/8 °C 3/10 °C 4/11 °C
Dal 1713 m -2/2 °C -4/7 °C 0/11 °C 1/11 °C 3/11 °C 3/12 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 703 m Dal 626 m
za
buien
1/12 °C 1/13 °C
zo
zonnig
-4/15 °C -4/16 °C
ma
buien
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
8/19 °C 8/20 °C
do
buien
6/21 °C 6/22 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 703 m 1/12 °C -4/15 °C 5/16 °C 6/17 °C 8/19 °C 6/21 °C 7/22 °C
Dal 626 m 1/13 °C -4/16 °C 5/17 °C 6/18 °C 8/20 °C 6/22 °C 7/23 °C

Weer in skigebied Berg 1145 m Dal 1060 m
za
buien
1/10 °C 1/10 °C
zo
zonnig
-1/14 °C -1/14 °C
ma
regen
2/15 °C 2/15 °C
di
buien
4/15 °C 4/15 °C
wo
buien
6/17 °C 6/17 °C
do
helder
6/20 °C 6/20 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1145 m 1/10 °C -1/14 °C 2/15 °C 4/15 °C 6/17 °C 6/20 °C 7/22 °C
Dal 1060 m 1/10 °C -1/14 °C 2/15 °C 4/15 °C 6/17 °C 6/20 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 779 m Dal 703 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
zonnig
1/17 °C 1/17 °C
ma
regen
4/18 °C 4/18 °C
di
buien
6/18 °C 6/18 °C
wo
buien
8/20 °C 8/20 °C
do
helder
8/23 °C 8/23 °C
vr
zonnig
9/25 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 779 m 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 6/18 °C 8/20 °C 8/23 °C 9/25 °C
Dal 703 m 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 6/18 °C 8/20 °C 8/23 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 620 m
za
buien
1/13 °C 2/14 °C
zo
zonnig
-4/16 °C -3/17 °C
ma
buien
5/17 °C 6/18 °C
di
buien
6/18 °C 7/19 °C
wo
buien
8/20 °C 9/21 °C
do
buien
6/22 °C 7/23 °C
vr
zonnig
7/23 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 680 m 1/13 °C -4/16 °C 5/17 °C 6/18 °C 8/20 °C 6/22 °C 7/23 °C
Dal 620 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 782 m Dal 652 m
za
regen
3/14 °C 3/15 °C
zo
zonnig
0/18 °C 0/19 °C
ma
buien
5/19 °C 5/20 °C
di
buien
8/19 °C 8/20 °C
wo
buien
9/22 °C 9/23 °C
do
helder
8/24 °C 8/25 °C
vr
zonnig
9/25 °C 9/26 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 782 m 3/14 °C 0/18 °C 5/19 °C 8/19 °C 9/22 °C 8/24 °C 9/25 °C
Dal 652 m 3/15 °C 0/19 °C 5/20 °C 8/20 °C 9/23 °C 8/25 °C 9/26 °C

Weer in skigebied Berg 788 m Dal 718 m
za
buien
1/11 °C 1/12 °C
zo
helder
0/13 °C 0/14 °C
ma
buien
2/18 °C 2/19 °C
di
buien
5/17 °C 5/18 °C
wo
buien
6/19 °C 6/20 °C
do
helder
6/20 °C 6/21 °C
vr
zonnig
7/23 °C 7/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 788 m 1/11 °C 0/13 °C 2/18 °C 5/17 °C 6/19 °C 6/20 °C 7/23 °C
Dal 718 m 1/12 °C 0/14 °C 2/19 °C 5/18 °C 6/20 °C 6/21 °C 7/24 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 862 m
za
buien
2/11 °C 2/12 °C
zo
zonnig
0/15 °C 0/16 °C
ma
regen
3/16 °C 3/17 °C
di
buien
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
7/18 °C 7/19 °C
do
helder
7/21 °C 7/22 °C
vr
zonnig
8/23 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 950 m 2/11 °C 0/15 °C 3/16 °C 5/16 °C 7/18 °C 7/21 °C 8/23 °C
Dal 862 m 2/12 °C 0/16 °C 3/17 °C 5/17 °C 7/19 °C 7/22 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 980 m Dal 924 m
za
buien
1/11 °C 2/11 °C
zo
zonnig
-1/15 °C 0/15 °C
ma
regen
2/16 °C 3/16 °C
di
buien
4/16 °C 5/16 °C
wo
buien
6/18 °C 7/18 °C
do
helder
6/21 °C 7/21 °C
vr
zonnig
7/23 °C 8/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 980 m 1/11 °C -1/15 °C 2/16 °C 4/16 °C 6/18 °C 6/21 °C 7/23 °C
Dal 924 m 2/11 °C 0/15 °C 3/16 °C 5/16 °C 7/18 °C 7/21 °C 8/23 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 590 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
-3/17 °C -3/17 °C
ma
buien
6/18 °C 6/18 °C
di
buien
7/19 °C 7/19 °C
wo
buien
9/21 °C 9/21 °C
do
buien
7/23 °C 7/23 °C
vr
zonnig
8/24 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 660 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C
Dal 590 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 876 m Dal 844 m
za
buien
1/10 °C 1/11 °C
zo
helder
0/12 °C 0/13 °C
ma
buien
2/17 °C 2/18 °C
di
buien
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
6/18 °C 6/19 °C
do
helder
6/19 °C 6/20 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 876 m 1/10 °C 0/12 °C 2/17 °C 5/16 °C 6/18 °C 6/19 °C 7/22 °C
Dal 844 m 1/11 °C 0/13 °C 2/18 °C 5/17 °C 6/19 °C 6/20 °C 7/23 °C

Weer in skigebied Berg 686 m Dal 670 m
za
buien
3/14 °C 3/14 °C
zo
helder
2/18 °C 2/18 °C
ma
buien
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
9/21 °C 9/21 °C
do
bewolkt
9/23 °C 9/23 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 686 m 3/14 °C 2/18 °C 6/17 °C 9/19 °C 9/21 °C 9/23 °C 10/23 °C
Dal 670 m 3/14 °C 2/18 °C 6/17 °C 9/19 °C 9/21 °C 9/23 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 587 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
-3/17 °C -3/17 °C
ma
buien
6/18 °C 6/18 °C
di
buien
7/19 °C 7/19 °C
wo
buien
9/21 °C 9/21 °C
do
buien
7/23 °C 7/23 °C
vr
zonnig
8/24 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 654 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C
Dal 587 m 2/14 °C -3/17 °C 6/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 7/23 °C 8/24 °C
1-30 van 30 skigebieden