Skiweer Millstätter See

Weersverwachting aan de Millstätter See voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Millstätter See voor 7 dagen


Weer Millstätter See

Weer aan de Millstätter See voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Millstätter See voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Millstätter See

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2142 m Dal 547 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/17 °C
zo
helder
-5/5 °C 0/19 °C
ma
ijzel
-2/8 °C 7/18 °C
di
buien
1/9 °C 6/19 °C
wo
buien
2/10 °C 7/22 °C
do
helder
3/11 °C 9/23 °C
vr
helder
2/14 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 2142 m -3/2 °C -5/5 °C -2/8 °C 1/9 °C 2/10 °C 3/11 °C 2/14 °C
Dal 547 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 587 m
za
buien
3/17 °C 3/17 °C
zo
helder
0/19 °C 0/19 °C
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
6/19 °C 6/19 °C
wo
buien
7/22 °C 7/22 °C
do
helder
9/23 °C 9/23 °C
vr
helder
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 654 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C
Dal 587 m 3/17 °C 0/19 °C 7/18 °C 6/19 °C 7/22 °C 9/23 °C 10/24 °C
1-2 van 2 skigebieden