Skiweer Grieskirchen
Weersverwachting in het district Grieskirchen voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Grieskirchen voor 7 dagen
Weer Grieskirchen
Weer in het district Grieskirchen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Grieskirchen voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Grieskirchen
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 484 m | Dal 416 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/18 °C | 5/19 °C |
di | 9/17 °C | 9/18 °C |
wo | 11/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 10/25 °C | 10/26 °C |
za | 12/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 484 m | 2/15 °C | 5/18 °C | 9/17 °C | 11/17 °C | 9/21 °C | 10/25 °C | 12/27 °C |
| Dal 416 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 9/18 °C | 11/18 °C | 9/22 °C | 10/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 539 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 8/21 °C | 8/21 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 11/27 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 539 m | 1/15 °C | 4/18 °C | 8/17 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 9/25 °C | 11/27 °C |
| Dal 498 m | 1/15 °C | 4/18 °C | 8/17 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 9/25 °C | 11/27 °C |
1-2 van 2 skigebieden

