Skiweer Rohrbach
Weersverwachting in het district Rohrbach voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Rohrbach voor 7 dagen
Weer Rohrbach
Weer in het district Rohrbach voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Rohrbach voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rohrbach
- Rohrbach – Beperken tot
Toeristische regio:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1338 m | Dal 866 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 5/9 °C |
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 2/15 °C | 3/17 °C |
di | 7/11 °C | 8/13 °C |
wo | 8/11 °C | 9/13 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1338 m | 1/2 °C | 0/12 °C | 2/15 °C | 7/11 °C | 8/11 °C | 6/13 °C | 7/17 °C |
| Dal 866 m | 5/9 °C | 1/14 °C | 3/17 °C | 8/13 °C | 9/13 °C | 7/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 843 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
za | 6/9 °C | 6/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 9/13 °C | 9/14 °C |
wo | 10/13 °C | 10/14 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 843 m | 6/9 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 9/13 °C | 10/13 °C | 8/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 750 m | 6/10 °C | 2/15 °C | 4/18 °C | 9/14 °C | 10/14 °C | 8/16 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 527 m |
|---|---|---|
za | 7/11 °C | 7/12 °C |
zo | 3/16 °C | 3/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/20 °C |
di | 10/15 °C | 10/16 °C |
wo | 11/15 °C | 11/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 580 m | 7/11 °C | 3/16 °C | 5/19 °C | 10/15 °C | 11/15 °C | 9/17 °C | 10/21 °C |
| Dal 527 m | 7/12 °C | 3/17 °C | 5/20 °C | 10/16 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 595 m | Dal 552 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 595 m | 6/14 °C | 3/16 °C | 5/19 °C | 10/17 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 10/21 °C |
| Dal 552 m | 6/14 °C | 3/16 °C | 5/19 °C | 10/17 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 10/21 °C |
1-4 van 4 skigebieden



