Skiweer Georgië
Weersverwachting in Georgië voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in Georgië voor 7 dagen
Weer Georgië
Weer in Georgië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Georgië voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Georgië
- Georgië – Beperken tot
Regio's:
Georgië – Gaan naarBergketens:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3276 m | Dal 1993 m |
|---|---|---|
zo | -7/4 °C | -2/12 °C |
ma | -5/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/2 °C | 1/10 °C |
wo | -4/1 °C | 1/9 °C |
do | -2/2 °C | 3/12 °C |
vr | -2/2 °C | 3/14 °C |
za | -1/5 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3276 m | -7/4 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/5 °C |
| Dal 1993 m | -2/12 °C | 0/11 °C | 1/10 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2702 m | Dal 1641 m |
|---|---|---|
zo | -5/6 °C | 0/12 °C |
ma | -3/2 °C | 2/11 °C |
di | -2/2 °C | 3/10 °C |
wo | -2/2 °C | 3/9 °C |
do | 0/6 °C | 5/12 °C |
vr | 0/8 °C | 5/14 °C |
za | 1/7 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2702 m | -5/6 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/6 °C | 0/8 °C | 1/7 °C |
| Dal 1641 m | 0/12 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3160 m | Dal 2265 m |
|---|---|---|
zo | -8/4 °C | -3/9 °C |
ma | -6/2 °C | -1/8 °C |
di | -5/2 °C | 0/7 °C |
wo | -5/1 °C | 0/6 °C |
do | -3/2 °C | 2/9 °C |
vr | -3/2 °C | 2/11 °C |
za | -2/5 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3160 m | -8/4 °C | -6/2 °C | -5/2 °C | -5/1 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/5 °C |
| Dal 2265 m | -3/9 °C | -1/8 °C | 0/7 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2366 m | Dal 1724 m |
|---|---|---|
zo | -2/9 °C | 2/14 °C |
ma | 0/6 °C | 4/11 °C |
di | -1/-1 °C | 3/4 °C |
wo | 0/7 °C | 4/12 °C |
do | 2/6 °C | 6/11 °C |
vr | 3/10 °C | 7/15 °C |
za | 3/12 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2366 m | -2/9 °C | 0/6 °C | -1/-1 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1724 m | 2/14 °C | 4/11 °C | 3/4 °C | 4/12 °C | 6/11 °C | 7/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2348 m | Dal 1868 m |
|---|---|---|
zo | -4/9 °C | -1/12 °C |
ma | -2/8 °C | 1/11 °C |
di | -1/7 °C | 2/10 °C |
wo | -1/6 °C | 2/9 °C |
do | 1/9 °C | 4/12 °C |
vr | 1/11 °C | 4/14 °C |
za | 2/10 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2348 m | -4/9 °C | -2/8 °C | -1/7 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 2/10 °C |
| Dal 1868 m | -1/12 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 4/14 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
zo | 9/19 °C | 9/21 °C |
ma | 7/18 °C | 7/20 °C |
di | 10/11 °C | 10/13 °C |
wo | 9/17 °C | 9/19 °C |
do | 10/16 °C | 10/18 °C |
vr | 12/19 °C | 12/21 °C |
za | 13/17 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1300 m | 9/19 °C | 7/18 °C | 10/11 °C | 9/17 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/17 °C |
| Dal 1200 m | 9/21 °C | 7/20 °C | 10/13 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 12/21 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2755 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | 2/14 °C |
ma | -4/2 °C | 4/11 °C |
di | -5/-5 °C | 3/4 °C |
wo | -4/3 °C | 4/12 °C |
do | -2/2 °C | 6/11 °C |
vr | -1/2 °C | 7/15 °C |
za | -1/8 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2755 m | -6/5 °C | -4/2 °C | -5/-5 °C | -4/3 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/8 °C |
| Dal 1650 m | 2/14 °C | 4/11 °C | 3/4 °C | 4/12 °C | 6/11 °C | 7/15 °C | 7/17 °C |
1-7 van 7 skigebieden



