Skiweer Gran Sasso

Weersverwachting in het Nationaal Park Gran Sasso en Monti della Laga voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Gran Sasso en Monti della Laga voor 7 dagen


Weer Gran Sasso

Weer in het Nationaal Park Gran Sasso en Monti della Laga voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Gran Sasso en Monti della Laga voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gran Sasso

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2028 m Dal 1395 m
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/9 °C
zo
zonnig
-1/6 °C 2/13 °C
ma
buien
0/6 °C 6/13 °C
di
buien
0/6 °C 4/13 °C
wo
zonnig
2/10 °C 5/16 °C
do
helder
5/11 °C 7/17 °C
vr
zonnig
4/10 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 2028 m -5/2 °C -1/6 °C 0/6 °C 0/6 °C 2/10 °C 5/11 °C 4/10 °C
Dal 1395 m 3/9 °C 2/13 °C 6/13 °C 4/13 °C 5/16 °C 7/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1775 m Dal 1375 m
za
ijzel
-4/6 °C 3/9 °C
zo
zonnig
0/8 °C 2/13 °C
ma
buien
1/8 °C 6/13 °C
di
buien
1/8 °C 4/13 °C
wo
zonnig
3/12 °C 5/16 °C
do
helder
6/13 °C 7/17 °C
vr
zonnig
5/12 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 1775 m -4/6 °C 0/8 °C 1/8 °C 1/8 °C 3/12 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 1375 m 3/9 °C 2/13 °C 6/13 °C 4/13 °C 5/16 °C 7/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 2199 m Dal 1880 m
za
sneeuwbuien
-6/2 °C 4/10 °C
zo
zonnig
-2/5 °C 3/14 °C
ma
buien
-1/5 °C 7/14 °C
di
buien
-1/5 °C 5/14 °C
wo
zonnig
1/9 °C 6/17 °C
do
helder
4/10 °C 8/18 °C
vr
zonnig
3/9 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 2199 m -6/2 °C -2/5 °C -1/5 °C -1/5 °C 1/9 °C 4/10 °C 3/9 °C
Dal 1880 m 4/10 °C 3/14 °C 7/14 °C 5/14 °C 6/17 °C 8/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 1643 m Dal 1426 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
zonnig
1/10 °C 2/12 °C
ma
buien
5/10 °C 6/12 °C
di
helder
3/10 °C 4/12 °C
wo
zonnig
4/12 °C 5/14 °C
do
helder
6/12 °C 7/14 °C
vr
zonnig
7/12 °C 8/14 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 1643 m 1/2 °C 1/10 °C 5/10 °C 3/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 7/12 °C
Dal 1426 m 1/2 °C 2/12 °C 6/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 8/14 °C
1-4 van 4 skigebieden