Skiweer Groenland
Weersverwachting in Groenland voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Groenland voor 7 dagen
Weer Groenland
Weer in Groenland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Groenland voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Groenland
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 230 m |
|---|---|---|
vr | -1/-1 °C | -1/-1 °C |
za | -2/-2 °C | -2/-1 °C |
zo | -1/0 °C | -1/1 °C |
ma | 0/1 °C | 0/2 °C |
di | 0/1 °C | 0/2 °C |
wo | 3/4 °C | 3/5 °C |
do | 1/3 °C | 1/4 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 350 m | -1/-1 °C | -2/-2 °C | -1/0 °C | 0/1 °C | 0/1 °C | 3/4 °C | 1/3 °C |
| Dal 230 m | -1/-1 °C | -2/-1 °C | -1/1 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 3/5 °C | 1/4 °C |
| Weer in skigebied | Berg 115 m | Dal 1 m |
|---|---|---|
vr | -6/-6 °C | -5/-5 °C |
za | -7/-7 °C | -6/-5 °C |
zo | -6/-5 °C | -5/-3 °C |
ma | -5/-4 °C | -4/-2 °C |
di | -5/-4 °C | -4/-2 °C |
wo | -2/-1 °C | -1/1 °C |
do | -4/-2 °C | -3/0 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 115 m | -6/-6 °C | -7/-7 °C | -6/-5 °C | -5/-4 °C | -5/-4 °C | -2/-1 °C | -4/-2 °C |
| Dal 1 m | -5/-5 °C | -6/-5 °C | -5/-3 °C | -4/-2 °C | -4/-2 °C | -1/1 °C | -3/0 °C |
| Weer in skigebied | Berg 137 m | Dal 10 m |
|---|---|---|
vr | -1/0 °C | 0/1 °C |
za | -2/0 °C | -1/1 °C |
zo | -1/2 °C | 0/3 °C |
ma | 0/3 °C | 1/4 °C |
di | 0/3 °C | 1/4 °C |
wo | 3/6 °C | 4/7 °C |
do | 1/5 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 137 m | -1/0 °C | -2/0 °C | -1/2 °C | 0/3 °C | 0/3 °C | 3/6 °C | 1/5 °C |
| Dal 10 m | 0/1 °C | -1/1 °C | 0/3 °C | 1/4 °C | 1/4 °C | 4/7 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 68 m | Dal 44 m |
|---|---|---|
vr | -1/-1 °C | -1/0 °C |
za | -2/-1 °C | -2/0 °C |
zo | -1/1 °C | -1/2 °C |
ma | 0/2 °C | 0/3 °C |
di | 0/2 °C | 0/3 °C |
wo | 3/5 °C | 3/6 °C |
do | 1/4 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 68 m | -1/-1 °C | -2/-1 °C | -1/1 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 3/5 °C | 1/4 °C |
| Dal 44 m | -1/0 °C | -2/0 °C | -1/2 °C | 0/3 °C | 0/3 °C | 3/6 °C | 1/5 °C |
1-4 van 4 skigebieden



