Skiweer Highlands

Weersverwachting in de Schotse Hooglanden voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in de Schotse Hooglanden voor 7 dagen


Weer Highlands

Weer in de Schotse Hooglanden voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Schotse Hooglanden voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Highlands

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1221 m Dal 655 m
do
sneeuwbuien
-4/1 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/1 °C -3/5 °C
za
bewolkt
-5/3 °C -2/7 °C
zo
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/7 °C
ma
helder
-1/5 °C 2/9 °C
di
bewolkt
-1/7 °C 2/11 °C
wo
bewolkt
3/9 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1221 m -4/1 °C -6/1 °C -5/3 °C -3/2 °C -1/5 °C -1/7 °C 3/9 °C
Dal 655 m -1/2 °C -3/5 °C -2/7 °C 0/7 °C 2/9 °C 2/11 °C 6/13 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 650 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/4 °C 1/5 °C
za
bewolkt
-4/8 °C -3/9 °C
zo
sneeuwbuien
1/2 °C 4/8 °C
ma
buien
1/11 °C 2/12 °C
di
bewolkt
2/11 °C 3/12 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 900 m 0/2 °C 0/4 °C -4/8 °C 1/2 °C 1/11 °C 2/11 °C 6/14 °C
Dal 650 m 1/2 °C 1/5 °C -3/9 °C 4/8 °C 2/12 °C 3/12 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1230 m Dal 640 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/5 °C
za
bewolkt
-4/6 °C -3/9 °C
zo
sneeuwbuien
1/2 °C 4/8 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 2/12 °C
di
bewolkt
2/9 °C 3/12 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1230 m 0/2 °C 0/2 °C -4/6 °C 1/2 °C 1/2 °C 2/9 °C 6/12 °C
Dal 640 m 1/2 °C 1/5 °C -3/9 °C 4/8 °C 2/12 °C 3/12 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1070 m Dal 360 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/7 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C -2/7 °C
za
bewolkt
-4/4 °C -1/9 °C
zo
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/9 °C
ma
helder
0/6 °C 3/11 °C
di
bewolkt
0/8 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
4/10 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1070 m -3/2 °C -5/2 °C -4/4 °C -2/2 °C 0/6 °C 0/8 °C 4/10 °C
Dal 360 m 0/7 °C -2/7 °C -1/9 °C 1/9 °C 3/11 °C 3/13 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 775 m Dal 637 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-4/4 °C -3/5 °C
za
bewolkt
-3/6 °C -2/7 °C
zo
buien
-1/6 °C 0/7 °C
ma
helder
1/8 °C 2/9 °C
di
bewolkt
1/10 °C 2/11 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 775 m -2/2 °C -4/4 °C -3/6 °C -1/6 °C 1/8 °C 1/10 °C 5/12 °C
Dal 637 m -1/2 °C -3/5 °C -2/7 °C 0/7 °C 2/9 °C 2/11 °C 6/13 °C

Weer in skigebied Berg 346 m Dal 344 m
do
buien
2/7 °C 2/7 °C
vr
buien
1/9 °C 1/9 °C
za
bewolkt
-1/12 °C -1/12 °C
zo
buien
5/12 °C 5/12 °C
ma
zonnig
3/14 °C 3/14 °C
di
bewolkt
4/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 346 m 2/7 °C 1/9 °C -1/12 °C 5/12 °C 3/14 °C 4/13 °C 8/16 °C
Dal 344 m 2/7 °C 1/9 °C -1/12 °C 5/12 °C 3/14 °C 4/13 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 230 m Dal 226 m
do
buien
3/8 °C 3/8 °C
vr
buien
1/10 °C 1/10 °C
za
bewolkt
0/13 °C 0/13 °C
zo
buien
6/13 °C 6/13 °C
ma
zonnig
4/15 °C 4/15 °C
di
bewolkt
5/14 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
9/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 230 m 3/8 °C 1/10 °C 0/13 °C 6/13 °C 4/15 °C 5/14 °C 9/17 °C
Dal 226 m 3/8 °C 1/10 °C 0/13 °C 6/13 °C 4/15 °C 5/14 °C 9/17 °C
1-7 van 7 skigebieden