Skiweer Lindau (Bodensee)

Weersverwachting in het bestuursdistrict Lindau (Bodensee) voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Lindau (Bodensee) voor 7 dagen


Weer Lindau (Bodensee)

Weer in het bestuursdistrict Lindau (Bodensee) voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Lindau (Bodensee) voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Lindau (Bodensee)

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 960 m Dal 740 m
do
buien
1/7 °C 2/8 °C
vr
buien
-1/8 °C 0/9 °C
za
buien
1/7 °C 2/8 °C
zo
bewolkt
0/14 °C 1/15 °C
ma
onweer
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
3/16 °C 4/17 °C
wo
regen
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
onweer
di
bewolkt
wo
regen
Berg 960 m 1/7 °C -1/8 °C 1/7 °C 0/14 °C 2/16 °C 3/16 °C 6/16 °C
Dal 740 m 2/8 °C 0/9 °C 2/8 °C 1/15 °C 3/17 °C 4/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 927 m Dal 850 m
do
buien
1/7 °C 2/7 °C
vr
buien
-1/8 °C 0/8 °C
za
buien
1/7 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
0/14 °C 1/14 °C
ma
onweer
2/16 °C 3/16 °C
di
bewolkt
3/16 °C 4/16 °C
wo
regen
6/16 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
onweer
di
bewolkt
wo
regen
Berg 927 m 1/7 °C -1/8 °C 1/7 °C 0/14 °C 2/16 °C 3/16 °C 6/16 °C
Dal 850 m 2/7 °C 0/8 °C 2/7 °C 1/14 °C 3/16 °C 4/16 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 875 m Dal 740 m
do
buien
2/7 °C 2/8 °C
vr
buien
0/8 °C 0/9 °C
za
buien
2/7 °C 2/8 °C
zo
bewolkt
1/14 °C 1/15 °C
ma
onweer
3/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/16 °C 4/17 °C
wo
regen
7/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
onweer
di
bewolkt
wo
regen
Berg 875 m 2/7 °C 0/8 °C 2/7 °C 1/14 °C 3/16 °C 4/16 °C 7/16 °C
Dal 740 m 2/8 °C 0/9 °C 2/8 °C 1/15 °C 3/17 °C 4/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 822 m
do
regen
2/8 °C 3/10 °C
vr
buien
-1/8 °C 0/10 °C
za
ijzel
1/8 °C 2/10 °C
zo
helder
1/13 °C 2/15 °C
ma
bewolkt
2/16 °C 3/18 °C
di
bewolkt
3/15 °C 4/17 °C
wo
buien
6/17 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 943 m 2/8 °C -1/8 °C 1/8 °C 1/13 °C 2/16 °C 3/15 °C 6/17 °C
Dal 822 m 3/10 °C 0/10 °C 2/10 °C 2/15 °C 3/18 °C 4/17 °C 7/19 °C
1-4 van 4 skigebieden