Skiweer Marlborough
Weersverwachting in Marlborough voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Marlborough voor 7 dagen
Weer Marlborough
Weer in Marlborough voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Marlborough voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Marlborough
- Marlborough – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1750 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 3/9 °C | 4/12 °C |
za | 4/9 °C | 5/12 °C |
zo | 3/9 °C | 4/12 °C |
ma | 2/8 °C | 3/11 °C |
di | 2/9 °C | 3/12 °C |
wo | 4/13 °C | 5/16 °C |
do | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1750 m | 3/9 °C | 4/9 °C | 3/9 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 4/13 °C | 2/12 °C |
| Dal 1200 m | 4/12 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 5/16 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1758 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
vr | 3/6 °C | 4/8 °C |
za | 3/6 °C | 4/8 °C |
zo | 3/6 °C | 4/8 °C |
ma | 3/6 °C | 4/8 °C |
di | 3/6 °C | 4/8 °C |
wo | 5/11 °C | 6/13 °C |
do | 8/12 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1758 m | 3/6 °C | 3/6 °C | 3/6 °C | 3/6 °C | 3/6 °C | 5/11 °C | 8/12 °C |
| Dal 1540 m | 4/8 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 6/13 °C | 9/14 °C |
1-2 van 2 skigebieden


