Skiweer Mittelsachsen
Weersverwachting in het district Mittelsachsen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Mittelsachsen voor 7 dagen
Weer Mittelsachsen
Weer in het district Mittelsachsen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Mittelsachsen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Mittelsachsen
- Mittelsachsen – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 297 m |
|---|---|---|
zo | 3/15 °C | 4/16 °C |
ma | 6/16 °C | 7/17 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 9/19 °C | 10/20 °C |
vr | 10/22 °C | 11/23 °C |
za | 13/26 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 13/26 °C |
| Dal 297 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/14 °C | 5/15 °C |
di | 5/13 °C | 6/14 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/17 °C | 9/18 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
za | 11/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 1/14 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 8/16 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 610 m | 2/15 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 582 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/15 °C | 5/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 9/18 °C | 9/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 12/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 635 m | 2/15 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 582 m | 2/16 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 9/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 370 m | Dal 320 m |
|---|---|---|
zo | 4/16 °C | 4/16 °C |
ma | 7/17 °C | 7/17 °C |
di | 8/16 °C | 8/16 °C |
wo | 10/19 °C | 10/19 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 11/23 °C | 11/23 °C |
za | 14/27 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 370 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 14/27 °C |
| Dal 320 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 14/27 °C |
1-4 van 4 skigebieden


