Skiweer Munții Gutâi
Weersverwachting in de Munții Gutâi voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Munții Gutâi voor 7 dagen
Weer Munții Gutâi
Weer in de Munții Gutâi voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Munții Gutâi voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Munții Gutâi
- Munții Gutâi – Gaan naar
District:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1201 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
za | 3/14 °C | 8/19 °C |
zo | 2/13 °C | 7/18 °C |
ma | 2/7 °C | 7/12 °C |
di | 3/12 °C | 8/17 °C |
wo | 2/13 °C | 7/18 °C |
do | 1/14 °C | 6/19 °C |
vr | 2/15 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1201 m | 3/14 °C | 2/13 °C | 2/7 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Dal 663 m | 8/19 °C | 7/18 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 7/18 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 7/18 °C |
zo | 8/15 °C | 8/17 °C |
ma | 8/11 °C | 8/13 °C |
di | 7/14 °C | 7/16 °C |
wo | 7/16 °C | 7/18 °C |
do | 5/16 °C | 5/18 °C |
vr | 6/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1280 m | 7/16 °C | 8/15 °C | 8/11 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 930 m | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1246 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 8/19 °C |
zo | 8/15 °C | 9/18 °C |
ma | 8/11 °C | 9/14 °C |
di | 7/14 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/19 °C |
do | 5/16 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1246 m | 7/16 °C | 8/15 °C | 8/11 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 720 m | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/14 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 971 m | Dal 673 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 8/19 °C |
zo | 8/17 °C | 9/18 °C |
ma | 8/13 °C | 9/14 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 971 m | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Dal 673 m | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/14 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1210 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 7/18 °C |
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 8/13 °C | 8/13 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 5/18 °C | 5/18 °C |
vr | 6/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1210 m | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Dal 960 m | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1042 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 7/18 °C |
zo | 5/17 °C | 6/17 °C |
ma | 5/11 °C | 6/11 °C |
di | 6/16 °C | 7/16 °C |
wo | 5/17 °C | 6/17 °C |
do | 4/18 °C | 5/18 °C |
vr | 5/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1042 m | 6/18 °C | 5/17 °C | 5/11 °C | 6/16 °C | 5/17 °C | 4/18 °C | 5/19 °C |
| Dal 867 m | 7/18 °C | 6/17 °C | 6/11 °C | 7/16 °C | 6/17 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
1-6 van 6 skigebieden



