Skiweer Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
Weersverwachting in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 91 Skigebieden - Weer in de bergen in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 7 dagen
Weer Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
Weer in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 91 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
- Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) – Beperken tot
Regio's:
Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 520 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 631 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 631 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 560 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 605 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 9/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 605 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 530 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 367 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 3/15 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
do | 7/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 570 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 367 m | 3/15 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 510 m | Dal 447 m |
|---|---|---|
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 7/17 °C | 7/18 °C |
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/21 °C |
za | 13/22 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 510 m | 5/13 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 9/19 °C | 10/20 °C | 13/22 °C |
| Dal 447 m | 5/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 7/17 °C | 8/18 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 11/20 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 810 m | 3/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 670 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 730 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 630 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1217 m | Dal 1017 m |
|---|---|---|
zo | -3/10 °C | -2/11 °C |
ma | -2/11 °C | -1/12 °C |
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 2/12 °C | 3/13 °C |
do | 3/15 °C | 4/16 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
za | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1217 m | -3/10 °C | -2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 1017 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 604 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 9/18 °C | 10/18 °C |
vr | 10/17 °C | 11/17 °C |
za | 9/23 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 604 m | 1/14 °C | 3/15 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 10/17 °C | 9/23 °C |
| Dal 520 m | 2/14 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Dal 574 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 776 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 776 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 630 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 603 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 1/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 603 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/13 °C |
ma | 0/13 °C | 1/14 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 5/17 °C | 6/18 °C |
vr | 6/17 °C | 7/18 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 860 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 750 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/17 °C | 7/18 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 12/22 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 550 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Dal 400 m | 5/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 8/18 °C | 8/19 °C |
za | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 850 m | 3/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 750 m | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 620 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 520 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 793 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
zo | 2/11 °C | 2/13 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 793 m | 2/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 705 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 659 m | Dal 563 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/15 °C | 6/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 659 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 563 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | -1/12 °C |
ma | -1/12 °C | 0/13 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | 4/16 °C | 5/17 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1040 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 950 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 1/15 °C | 1/15 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
za | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 630 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 484 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 9/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 608 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 484 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 628 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 628 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 353 m |
|---|---|---|
zo | 3/14 °C | 4/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/18 °C | 9/19 °C |
vr | 10/20 °C | 11/21 °C |
za | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 3/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 353 m | 4/15 °C | 5/16 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 710 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Dal 600 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/16 °C | 7/16 °C |
wo | 6/16 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/20 °C | 10/20 °C |
za | 9/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 520 m | 3/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 680 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 478 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 13/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 478 m | 5/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 13/23 °C |
| Dal 430 m | 5/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 724 m | Dal 628 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 724 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 628 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 504 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 560 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 504 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
za | 12/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 630 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Dal 590 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 8/18 °C | 8/19 °C |
za | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 860 m | 3/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 770 m | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 662 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 1/15 °C | 1/15 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
za | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 662 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 610 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 825 m | Dal 765 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | 0/13 °C |
ma | 0/14 °C | 1/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/15 °C | 5/15 °C |
do | 5/18 °C | 6/18 °C |
vr | 6/18 °C | 7/18 °C |
za | 7/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 825 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 765 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1051 m | Dal 954 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | -1/12 °C |
ma | -1/12 °C | 0/13 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | 4/16 °C | 5/17 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1051 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 954 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 654 m | Dal 564 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 654 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 564 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 733 m | Dal 662 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 2/14 °C | 3/14 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 8/19 °C | 9/19 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 733 m | 2/12 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 662 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 793 m | Dal 743 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/13 °C |
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
do | 6/18 °C | 6/18 °C |
vr | 7/18 °C | 7/18 °C |
za | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 793 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 743 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 805 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 8/18 °C | 8/19 °C |
za | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 805 m | 3/11 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 746 m | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 450 m | Dal 360 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 3/16 °C |
ma | 2/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/16 °C | 9/16 °C |
wo | 6/17 °C | 9/17 °C |
do | 7/20 °C | 11/20 °C |
vr | 8/19 °C | 12/19 °C |
za | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 450 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/23 °C |
| Dal 360 m | 3/16 °C | 5/17 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/20 °C | 12/19 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 525 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 5/13 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/17 °C | 7/17 °C |
wo | 8/17 °C | 9/17 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 9/20 °C | 10/20 °C |
za | 12/22 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 615 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Dal 525 m | 5/13 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 9/19 °C | 10/20 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 695 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 1/15 °C | 1/15 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
za | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 695 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 670 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
51-91 van 91 skigebieden



