Skiweer Tsjechische Sudeten
Weersverwachting in de Tsjechische Sudeten voor 144 Skigebieden - Weer in de bergen in de Tsjechische Sudeten voor 7 dagen
Weer Tsjechische Sudeten
Weer in de Tsjechische Sudeten voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Tsjechische Sudeten voor 144 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Tsjechische Sudeten
- Tsjechische Sudeten – Beperken tot
Toeristische regio:
Tsjechische Sudeten – Gaan naarDistricten:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1235 m | Dal 702 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/12 °C |
vr | -1/2 °C | 2/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/12 °C |
zo | -3/9 °C | 0/13 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 1/13 °C | 4/17 °C |
wo | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1235 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 702 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1260 m | Dal 643 m |
|---|---|---|
do | 0/8 °C | 4/13 °C |
vr | -1/2 °C | 3/11 °C |
za | -1/8 °C | 3/13 °C |
zo | -3/9 °C | 1/14 °C |
ma | 0/9 °C | 4/14 °C |
di | 1/13 °C | 5/18 °C |
wo | 4/11 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1260 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 643 m | 4/13 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1215 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 2/12 °C |
vr | -1/2 °C | 1/10 °C |
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -3/10 °C | -1/13 °C |
ma | 0/10 °C | 2/13 °C |
di | 1/14 °C | 3/17 °C |
wo | 4/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1215 m | 0/9 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -3/10 °C | 0/10 °C | 1/14 °C | 4/12 °C |
| Dal 830 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
do | 4/11 °C | 5/12 °C |
vr | 5/7 °C | 6/8 °C |
za | 4/11 °C | 5/12 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 4/8 °C | 5/9 °C |
di | 3/16 °C | 4/17 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 4/11 °C | 5/7 °C | 4/11 °C | 2/12 °C | 4/8 °C | 3/16 °C | 7/14 °C |
| Dal 610 m | 5/12 °C | 6/8 °C | 5/12 °C | 3/13 °C | 5/9 °C | 4/17 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1095 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 4/14 °C |
vr | 0/8 °C | 3/12 °C |
za | 0/10 °C | 3/14 °C |
zo | -2/11 °C | 1/15 °C |
ma | 1/11 °C | 4/15 °C |
di | 2/15 °C | 5/19 °C |
wo | 5/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1095 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 574 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 685 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/12 °C |
vr | 6/10 °C | 7/11 °C |
za | 5/6 °C | 6/7 °C |
zo | 5/11 °C | 6/12 °C |
ma | 6/8 °C | 7/9 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 3/11 °C | 6/10 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 6/8 °C | 7/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 685 m | 4/12 °C | 7/11 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 870 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/13 °C |
vr | 6/9 °C | 7/11 °C |
za | 6/10 °C | 7/12 °C |
zo | 5/12 °C | 6/14 °C |
ma | 6/7 °C | 7/9 °C |
di | 5/16 °C | 6/18 °C |
wo | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 870 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 630 m | 4/13 °C | 7/11 °C | 7/12 °C | 6/14 °C | 7/9 °C | 6/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 812 m | Dal 542 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/14 °C |
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 2/12 °C | 3/14 °C |
zo | 0/13 °C | 1/15 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/17 °C | 5/19 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 812 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 542 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1315 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/13 °C |
vr | -1/2 °C | 2/11 °C |
za | -1/2 °C | 2/13 °C |
zo | -3/9 °C | 0/14 °C |
ma | 0/9 °C | 3/14 °C |
di | 1/13 °C | 4/18 °C |
wo | 4/11 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1315 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 642 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 860 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 620 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 958 m | Dal 557 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 4/13 °C |
vr | 5/8 °C | 7/11 °C |
za | 5/9 °C | 7/12 °C |
zo | 4/11 °C | 6/14 °C |
ma | 5/6 °C | 7/9 °C |
di | 4/15 °C | 6/18 °C |
wo | 6/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 958 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 557 m | 4/13 °C | 7/11 °C | 7/12 °C | 6/14 °C | 7/9 °C | 6/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1232 m | Dal 662 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 3/13 °C |
vr | 0/7 °C | 2/11 °C |
za | 0/9 °C | 2/13 °C |
zo | -2/10 °C | 0/14 °C |
ma | 1/10 °C | 3/14 °C |
di | 2/14 °C | 4/18 °C |
wo | 5/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1232 m | 1/9 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | -2/10 °C | 1/10 °C | 2/14 °C | 5/12 °C |
| Dal 662 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 992 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 4/10 °C |
vr | 4/9 °C | 4/9 °C |
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/18 °C | 5/18 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 992 m | 4/10 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 9/15 °C |
| Dal 740 m | 4/10 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 929 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 6/12 °C |
vr | 3/9 °C | 5/11 °C |
za | 3/11 °C | 5/13 °C |
zo | 0/12 °C | 2/14 °C |
ma | 4/12 °C | 6/14 °C |
di | 4/16 °C | 6/18 °C |
wo | 8/13 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 929 m | 4/10 °C | 3/9 °C | 3/11 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 4/16 °C | 8/13 °C |
| Dal 530 m | 6/12 °C | 5/11 °C | 5/13 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1325 m | Dal 762 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/12 °C |
vr | -1/2 °C | 2/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/12 °C |
zo | -3/9 °C | 0/13 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 1/13 °C | 4/17 °C |
wo | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1325 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 762 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1019 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 4/11 °C |
vr | 5/8 °C | 7/10 °C |
za | 5/6 °C | 6/6 °C |
zo | 4/11 °C | 6/11 °C |
ma | 5/6 °C | 7/8 °C |
di | 4/15 °C | 8/16 °C |
wo | 6/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1019 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 705 m | 4/11 °C | 7/10 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 7/8 °C | 8/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 883 m | Dal 612 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 883 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 612 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1009 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 4/14 °C |
vr | 0/8 °C | 3/12 °C |
za | 0/10 °C | 3/14 °C |
zo | -2/11 °C | 1/15 °C |
ma | 1/11 °C | 4/15 °C |
di | 2/15 °C | 5/19 °C |
wo | 5/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1009 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 540 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/12 °C |
vr | 6/10 °C | 7/11 °C |
za | 5/6 °C | 6/7 °C |
zo | 5/11 °C | 6/12 °C |
ma | 6/8 °C | 7/9 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | 3/11 °C | 6/10 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 6/8 °C | 7/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 675 m | 4/12 °C | 7/11 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 709 m | Dal 538 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/14 °C |
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 2/12 °C | 3/14 °C |
zo | 0/13 °C | 1/15 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/17 °C | 5/19 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 709 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 538 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 3/13 °C |
vr | 0/8 °C | 2/11 °C |
za | 0/10 °C | 2/13 °C |
zo | -2/11 °C | 0/14 °C |
ma | 1/11 °C | 3/14 °C |
di | 2/15 °C | 4/18 °C |
wo | 5/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1020 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 663 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1164 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/11 °C |
vr | 6/8 °C | 6/10 °C |
za | 5/5 °C | 5/6 °C |
zo | 5/9 °C | 5/11 °C |
ma | 6/6 °C | 6/8 °C |
di | 7/14 °C | 7/16 °C |
wo | 7/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1164 m | 3/9 °C | 6/8 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 6/6 °C | 7/14 °C | 7/13 °C |
| Dal 862 m | 3/11 °C | 6/10 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 6/8 °C | 7/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/12 °C |
vr | 6/9 °C | 7/10 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 6/7 °C | 7/8 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 650 m | 4/12 °C | 7/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 7/8 °C | 6/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1007 m | Dal 759 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 5/8 °C | 6/9 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 4/11 °C | 5/12 °C |
ma | 5/6 °C | 6/7 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1007 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 759 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/12 °C |
vr | 6/9 °C | 7/11 °C |
za | 6/7 °C | 6/7 °C |
zo | 5/12 °C | 6/12 °C |
ma | 6/7 °C | 7/9 °C |
di | 5/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 810 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 690 m | 4/12 °C | 7/11 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 914 m | Dal 628 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 914 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 628 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 652 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 652 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 522 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
do | 0/8 °C | 2/10 °C |
vr | -1/2 °C | 1/8 °C |
za | -1/8 °C | 1/10 °C |
zo | -3/9 °C | -1/11 °C |
ma | 0/9 °C | 2/11 °C |
di | 1/13 °C | 3/15 °C |
wo | 4/11 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1250 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 980 m | 2/10 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | -1/11 °C | 2/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 2/15 °C |
vr | 5/14 °C | 5/14 °C |
za | 5/7 °C | 5/7 °C |
zo | 4/5 °C | 4/5 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 2/15 °C | 5/14 °C | 5/7 °C | 4/5 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 760 m | 2/15 °C | 5/14 °C | 5/7 °C | 4/5 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 3/12 °C |
vr | 4/8 °C | 6/10 °C |
za | 4/9 °C | 6/11 °C |
zo | 3/11 °C | 5/13 °C |
ma | 4/6 °C | 6/8 °C |
di | 3/15 °C | 5/17 °C |
wo | 5/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 1/10 °C | 4/8 °C | 4/9 °C | 3/11 °C | 4/6 °C | 3/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 750 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 7/11 °C | 8/12 °C |
za | 6/7 °C | 7/8 °C |
zo | 6/12 °C | 7/13 °C |
ma | 7/9 °C | 8/10 °C |
di | 8/17 °C | 9/18 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 670 m | 4/12 °C | 7/11 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 490 m | 5/13 °C | 8/12 °C | 7/8 °C | 7/13 °C | 8/10 °C | 9/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 708 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 3/12 °C |
vr | 0/8 °C | 2/10 °C |
za | 0/10 °C | 2/12 °C |
zo | -2/11 °C | 0/13 °C |
ma | 1/11 °C | 3/13 °C |
di | 2/15 °C | 4/17 °C |
wo | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1060 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 708 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 597 m | Dal 511 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 4/14 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 5/18 °C | 5/19 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 597 m | 4/13 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C |
| Dal 511 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 576 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/13 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 2/12 °C | 3/13 °C |
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 4/17 °C | 5/18 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 774 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 576 m | 4/13 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 586 m | Dal 478 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 586 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 478 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 831 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 831 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C | 6/15 °C |
| Dal 675 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 563 m |
|---|---|---|
do | 2/12 °C | 4/14 °C |
vr | 1/10 °C | 3/12 °C |
za | 1/12 °C | 3/14 °C |
zo | -1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 2/13 °C | 4/15 °C |
di | 3/17 °C | 5/19 °C |
wo | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C | 6/15 °C |
| Dal 563 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/13 °C |
vr | 6/10 °C | 7/11 °C |
za | 6/11 °C | 7/12 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 6/8 °C | 7/9 °C |
di | 5/17 °C | 6/18 °C |
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 750 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 570 m | 4/13 °C | 7/11 °C | 7/12 °C | 6/14 °C | 7/9 °C | 6/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 700 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 520 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 750 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 630 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1445 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
do | 0/12 °C | 0/13 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 3/4 °C | 3/5 °C |
zo | 2/2 °C | 2/3 °C |
ma | 2/9 °C | 2/10 °C |
di | 4/11 °C | 4/12 °C |
wo | 3/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1445 m | 0/12 °C | 3/11 °C | 3/4 °C | 2/2 °C | 2/9 °C | 4/11 °C | 3/12 °C |
| Dal 1235 m | 0/13 °C | 3/12 °C | 3/5 °C | 2/3 °C | 2/10 °C | 4/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 507 m |
|---|---|---|
do | 5/11 °C | 6/13 °C |
vr | 3/11 °C | 4/13 °C |
za | 3/11 °C | 4/13 °C |
zo | 2/14 °C | 3/16 °C |
ma | 5/15 °C | 6/17 °C |
di | 6/17 °C | 7/19 °C |
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 774 m | 5/11 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 9/15 °C |
| Dal 507 m | 6/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 803 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 803 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C | 6/15 °C |
| Dal 715 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 802 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C | 6/15 °C |
| Dal 710 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 933 m | Dal 631 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 933 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 631 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 755 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 3/12 °C |
vr | 5/8 °C | 6/10 °C |
za | 5/9 °C | 6/11 °C |
zo | 4/11 °C | 5/13 °C |
ma | 5/6 °C | 6/8 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 950 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 755 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 475 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 670 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 475 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 625 m |
|---|---|---|
do | 4/11 °C | 4/12 °C |
vr | 7/10 °C | 7/11 °C |
za | 6/6 °C | 6/7 °C |
zo | 6/11 °C | 6/12 °C |
ma | 7/8 °C | 7/9 °C |
di | 8/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 740 m | 4/11 °C | 7/10 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 7/8 °C | 8/16 °C | 8/15 °C |
| Dal 625 m | 4/12 °C | 7/11 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 690 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 570 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 5/14 °C |
vr | 7/11 °C | 8/12 °C |
za | 7/12 °C | 8/13 °C |
zo | 6/14 °C | 7/15 °C |
ma | 7/9 °C | 8/10 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
wo | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 630 m | 4/13 °C | 7/11 °C | 7/12 °C | 6/14 °C | 7/9 °C | 6/18 °C | 8/18 °C |
| Dal 498 m | 5/14 °C | 8/12 °C | 8/13 °C | 7/15 °C | 8/10 °C | 7/19 °C | 9/19 °C |
1-50 van 144 skigebieden


