Skiweer Pyrénées-Orientales
Weersverwachting in het departement Pyrénées-Orientales voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Pyrénées-Orientales voor 7 dagen
Weer Pyrénées-Orientales
Weer in het departement Pyrénées-Orientales voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Pyrénées-Orientales voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pyrénées-Orientales
- Pyrénées-Orientales – Beperken tot
Arrondissement:
Park:
Pyrénées-Orientales – Gaan naarBergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2376 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/9 °C |
vr | -6/2 °C | -3/2 °C |
za | -7/5 °C | -4/8 °C |
zo | -3/5 °C | 0/8 °C |
ma | -1/8 °C | 2/11 °C |
di | 3/11 °C | 6/14 °C |
wo | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2376 m | -2/2 °C | -6/2 °C | -7/5 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1600 m | 1/9 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2213 m | Dal 1717 m |
|---|---|---|
do | -2/6 °C | 0/9 °C |
vr | -6/2 °C | -4/2 °C |
za | -7/5 °C | -5/8 °C |
zo | -3/5 °C | -1/8 °C |
ma | -1/8 °C | 1/11 °C |
di | 3/11 °C | 5/14 °C |
wo | 3/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2213 m | -2/6 °C | -6/2 °C | -7/5 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1717 m | 0/9 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 5/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2470 m | Dal 1617 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/9 °C |
vr | -6/0 °C | -3/2 °C |
za | -7/3 °C | -4/8 °C |
zo | -3/3 °C | 0/8 °C |
ma | -1/6 °C | 2/11 °C |
di | 3/9 °C | 6/14 °C |
wo | 3/11 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2470 m | -2/2 °C | -6/0 °C | -7/3 °C | -3/3 °C | -1/6 °C | 3/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 1617 m | 1/9 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2320 m | Dal 1730 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/8 °C |
vr | -6/2 °C | -4/2 °C |
za | -7/5 °C | -5/7 °C |
zo | -3/5 °C | -1/7 °C |
ma | -1/8 °C | 1/10 °C |
di | 3/11 °C | 5/13 °C |
wo | 3/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2320 m | -2/2 °C | -6/2 °C | -7/5 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1730 m | 0/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 5/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2424 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/9 °C |
vr | -6/0 °C | -4/2 °C |
za | -7/3 °C | -5/8 °C |
zo | -3/3 °C | -1/8 °C |
ma | -1/6 °C | 1/11 °C |
di | 3/9 °C | 5/14 °C |
wo | 3/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2424 m | -2/2 °C | -6/0 °C | -7/3 °C | -3/3 °C | -1/6 °C | 3/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 1650 m | 0/9 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 5/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2545 m | Dal 1835 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -1/8 °C |
vr | -10/-1 °C | -5/2 °C |
za | -11/2 °C | -6/7 °C |
zo | -7/3 °C | -2/7 °C |
ma | -5/4 °C | 0/10 °C |
di | -1/8 °C | 4/13 °C |
wo | -1/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2545 m | -6/2 °C | -10/-1 °C | -11/2 °C | -7/3 °C | -5/4 °C | -1/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 1835 m | -1/8 °C | -5/2 °C | -6/7 °C | -2/7 °C | 0/10 °C | 4/13 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1829 m | Dal 1711 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/9 °C |
vr | -6/2 °C | -4/2 °C |
za | -7/5 °C | -5/8 °C |
zo | -3/5 °C | -1/8 °C |
ma | -1/8 °C | 1/11 °C |
di | 3/11 °C | 5/14 °C |
wo | 3/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1829 m | -2/2 °C | -6/2 °C | -7/5 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1711 m | 0/9 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 5/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1812 m | Dal 1705 m |
|---|---|---|
do | 0/8 °C | 0/9 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -5/7 °C | -5/8 °C |
zo | -1/7 °C | -1/8 °C |
ma | 1/10 °C | 1/11 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1812 m | 0/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 5/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 1705 m | 0/9 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 5/14 °C | 5/16 °C |
1-8 van 8 skigebieden



