Skiweer Rhön-Grabfeld

Weersverwachting in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 7 dagen


Weer Rhön-Grabfeld

Weer in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rhön-Grabfeld

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 928 m Dal 610 m
zo
helder
0/10 °C 1/12 °C
ma
buien
4/10 °C 5/12 °C
di
regen
4/9 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 9/15 °C
do
bewolkt
9/16 °C 10/18 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/22 °C
za
zonnig
11/22 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 928 m 0/10 °C 4/10 °C 4/9 °C 8/13 °C 9/16 °C 8/20 °C 11/22 °C
Dal 610 m 1/12 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/15 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 843 m Dal 590 m
zo
helder
0/10 °C 2/12 °C
ma
buien
4/10 °C 6/12 °C
di
regen
4/9 °C 6/11 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 10/15 °C
do
bewolkt
9/16 °C 11/18 °C
vr
zonnig
8/20 °C 10/22 °C
za
zonnig
11/22 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 843 m 0/10 °C 4/10 °C 4/9 °C 8/13 °C 9/16 °C 8/20 °C 11/22 °C
Dal 590 m 2/12 °C 6/12 °C 6/11 °C 10/15 °C 11/18 °C 10/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 775 m
zo
helder
1/11 °C 1/12 °C
ma
buien
5/11 °C 5/12 °C
di
regen
5/10 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/22 °C
za
zonnig
12/23 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 830 m 1/11 °C 5/11 °C 5/10 °C 9/14 °C 10/17 °C 9/21 °C 12/23 °C
Dal 775 m 1/12 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/15 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/24 °C
1-3 van 3 skigebieden