Skiweer Sälen

Weersverwachting in Sälen voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Sälen voor 7 dagen


Weer Sälen

Weer in Sälen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sälen voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Sälen

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 872 m Dal 572 m
do
sneeuwval
-3/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/7 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 0/2 °C
zo
buien
0/7 °C 2/9 °C
ma
bewolkt
-2/9 °C 0/11 °C
di
buien
1/11 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
2/14 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
Berg 872 m -3/2 °C -2/2 °C -2/2 °C 0/7 °C -2/9 °C 1/11 °C 2/14 °C
Dal 572 m -1/2 °C 0/7 °C 0/2 °C 2/9 °C 0/11 °C 3/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 655 m Dal 340 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 0/2 °C
vr
buien
2/8 °C 3/10 °C
za
ijzel
1/6 °C 2/8 °C
zo
buien
2/8 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
0/12 °C 1/14 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
5/15 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
ijzel
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 655 m -1/2 °C 2/8 °C 1/6 °C 2/8 °C 0/12 °C 5/13 °C 5/15 °C
Dal 340 m 0/2 °C 3/10 °C 2/8 °C 3/10 °C 1/14 °C 6/15 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 438 m
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 0/2 °C
zo
buien
1/8 °C 2/11 °C
ma
bewolkt
-1/10 °C 0/13 °C
di
buien
2/12 °C 3/15 °C
wo
bewolkt
3/15 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
Berg 830 m -2/2 °C -1/2 °C -1/2 °C 1/8 °C -1/10 °C 2/12 °C 3/15 °C
Dal 438 m -1/2 °C 0/9 °C 0/2 °C 2/11 °C 0/13 °C 3/15 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 887 m Dal 579 m
do
sneeuwval
-3/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/7 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 0/2 °C
zo
buien
0/7 °C 2/9 °C
ma
bewolkt
-2/9 °C 0/11 °C
di
buien
1/11 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
2/14 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
Berg 887 m -3/2 °C -2/2 °C -2/2 °C 0/7 °C -2/9 °C 1/11 °C 2/14 °C
Dal 579 m -1/2 °C 0/7 °C 0/2 °C 2/9 °C 0/11 °C 3/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 700 m
do
sneeuwval
-3/2 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
zo
buien
0/7 °C 1/9 °C
ma
bewolkt
-2/9 °C -1/11 °C
di
buien
1/11 °C 2/13 °C
wo
bewolkt
2/14 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
Berg 890 m -3/2 °C -2/2 °C -2/2 °C 0/7 °C -2/9 °C 1/11 °C 2/14 °C
Dal 700 m -2/2 °C -1/7 °C -1/2 °C 1/9 °C -1/11 °C 2/13 °C 3/16 °C
1-5 van 5 skigebieden