Skiweer Vercelli
Weersverwachting in de provincie Vercelli voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Vercelli voor 7 dagen
Weer Vercelli
Weer in de provincie Vercelli voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Vercelli voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vercelli
- Vercelli – Gaan naar
Dal:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3275 m | Dal 1212 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | -1/14 °C |
ma | -7/-5 °C | 4/13 °C |
di | -7/-3 °C | 2/15 °C |
wo | -4/2 °C | 7/20 °C |
do | 1/5 °C | 10/24 °C |
vr | 5/8 °C | 14/26 °C |
za | 5/8 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3275 m | -10/-4 °C | -7/-5 °C | -7/-3 °C | -4/2 °C | 1/5 °C | 5/8 °C | 5/8 °C |
| Dal 1212 m | -1/14 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 7/20 °C | 10/24 °C | 14/26 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1739 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
zo | -4/10 °C | 0/16 °C |
ma | 1/9 °C | 5/15 °C |
di | -1/11 °C | 3/17 °C |
wo | 4/16 °C | 8/22 °C |
do | 7/20 °C | 11/26 °C |
vr | 11/22 °C | 15/28 °C |
za | 11/22 °C | 15/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1739 m | -4/10 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Dal 682 m | 0/16 °C | 5/15 °C | 3/17 °C | 8/22 °C | 11/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C |
1-2 van 2 skigebieden


