Skiweer Waldviertel
Weersverwachting in het Waldviertel voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Waldviertel voor 7 dagen
Weer Waldviertel
Weer in het Waldviertel voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Waldviertel voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Waldviertel
- Waldviertel – Beperken tot
Toeristische regio's:
Districten:
Waldviertel – Gaan naarDistricten:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 1/9 °C | 3/9 °C |
za | 3/8 °C | 5/9 °C |
zo | -1/11 °C | 2/14 °C |
ma | 0/15 °C | 3/17 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 7/14 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1050 m | 3/9 °C | 1/9 °C | 3/8 °C | -1/11 °C | 0/15 °C | 3/16 °C | 7/14 °C |
| Dal 890 m | 3/9 °C | 3/9 °C | 5/9 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 4/18 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 857 m | Dal 734 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 4/11 °C |
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 5/10 °C | 6/11 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
di | 4/19 °C | 5/20 °C |
wo | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 857 m | 3/10 °C | 3/10 °C | 5/10 °C | 2/15 °C | 3/18 °C | 4/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 734 m | 4/11 °C | 4/11 °C | 6/11 °C | 3/16 °C | 4/19 °C | 5/20 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 4/13 °C |
vr | 4/10 °C | 4/11 °C |
za | 5/10 °C | 5/11 °C |
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 3/17 °C | 3/18 °C |
di | 5/19 °C | 5/20 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 740 m | 4/12 °C | 4/10 °C | 5/10 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
| Dal 650 m | 4/13 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 2/16 °C | 3/18 °C | 5/20 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
do | 5/13 °C | 5/14 °C |
vr | 5/11 °C | 5/12 °C |
za | 6/11 °C | 6/12 °C |
zo | 3/16 °C | 3/17 °C |
ma | 4/18 °C | 4/19 °C |
di | 6/20 °C | 6/21 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 600 m | 5/13 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 3/16 °C | 4/18 °C | 6/20 °C | 9/18 °C |
| Dal 510 m | 5/14 °C | 5/12 °C | 6/12 °C | 3/17 °C | 4/19 °C | 6/21 °C | 9/19 °C |
1-4 van 4 skigebieden


