Skiweer Obere Waldviertel

Weersverwachting in het Obere Waldviertel voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Obere Waldviertel voor 7 dagen


Weer Obere Waldviertel

Weer in het Obere Waldviertel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Obere Waldviertel voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Obere Waldviertel

  • Obere Waldviertel – Gaan naar

    District:

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 890 m
zo
helder
-2/12 °C 0/14 °C
ma
helder
0/16 °C 2/17 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
buien
6/13 °C 7/13 °C
do
buien
4/16 °C 6/17 °C
vr
helder
6/19 °C 8/20 °C
za
zonnig
6/21 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1050 m -2/12 °C 0/16 °C 5/12 °C 6/13 °C 4/16 °C 6/19 °C 6/21 °C
Dal 890 m 0/14 °C 2/17 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/17 °C 8/20 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 857 m Dal 734 m
zo
helder
0/15 °C 1/16 °C
ma
helder
2/18 °C 3/19 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
6/18 °C 7/19 °C
vr
helder
8/21 °C 9/22 °C
za
zonnig
9/23 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 857 m 0/15 °C 2/18 °C 6/14 °C 7/14 °C 6/18 °C 8/21 °C 9/23 °C
Dal 734 m 1/16 °C 3/19 °C 7/15 °C 8/15 °C 7/19 °C 9/22 °C 10/24 °C
1-2 van 2 skigebieden