Skiweer Washington

Weersverwachting in de deelstaat Washington voor 20 Skigebieden - Weer in de bergen in de deelstaat Washington voor 7 dagen


Weer Washington

Weer in de deelstaat Washington voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de deelstaat Washington voor 20 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Washington

1-20 van 20 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1760 m Dal 1196 m
ma
zonnig
-1/15 °C 2/18 °C
di
bewolkt
3/19 °C 6/22 °C
wo
bewolkt
7/23 °C 10/26 °C
do
helder
2/17 °C 5/20 °C
vr
helder
-2/11 °C 1/14 °C
za
helder
-5/8 °C -2/11 °C
zo
bewolkt
-4/11 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1760 m -1/15 °C 3/19 °C 7/23 °C 2/17 °C -2/11 °C -5/8 °C -4/11 °C
Dal 1196 m 2/18 °C 6/22 °C 10/26 °C 5/20 °C 1/14 °C -2/11 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 2131 m Dal 1341 m
ma
zonnig
4/12 °C 8/18 °C
di
helder
8/14 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 10/20 °C
do
zonnig
-3/9 °C 1/15 °C
vr
helder
-5/2 °C -1/8 °C
za
helder
-6/2 °C -2/8 °C
zo
helder
-3/4 °C 1/10 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
helder
za
helder
zo
helder
Berg 2131 m 4/12 °C 8/14 °C 6/14 °C -3/9 °C -5/2 °C -6/2 °C -3/4 °C
Dal 1341 m 8/18 °C 12/20 °C 10/20 °C 1/15 °C -1/8 °C -2/8 °C 1/10 °C

Weer in skigebied Berg 1750 m Dal 1170 m
ma
zonnig
6/15 °C 8/18 °C
di
helder
10/17 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 10/20 °C
do
zonnig
-1/12 °C 1/15 °C
vr
helder
-3/5 °C -1/8 °C
za
helder
-4/5 °C -2/8 °C
zo
helder
-1/7 °C 1/10 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
helder
za
helder
zo
helder
Berg 1750 m 6/15 °C 10/17 °C 8/17 °C -1/12 °C -3/5 °C -4/5 °C -1/7 °C
Dal 1170 m 8/18 °C 12/20 °C 10/20 °C 1/15 °C -1/8 °C -2/8 °C 1/10 °C

Weer in skigebied Berg 1986 m Dal 1371 m
ma
zonnig
5/15 °C 8/18 °C
di
helder
9/17 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 10/20 °C
do
zonnig
-2/12 °C 1/15 °C
vr
helder
-4/5 °C -1/8 °C
za
helder
-5/5 °C -2/8 °C
zo
helder
-2/7 °C 1/10 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
helder
za
helder
zo
helder
Berg 1986 m 5/15 °C 9/17 °C 7/17 °C -2/12 °C -4/5 °C -5/5 °C -2/7 °C
Dal 1371 m 8/18 °C 12/20 °C 10/20 °C 1/15 °C -1/8 °C -2/8 °C 1/10 °C

Weer in skigebied Berg 2078 m Dal 1392 m
ma
zonnig
4/13 °C 8/18 °C
di
helder
8/15 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
6/15 °C 10/20 °C
do
zonnig
-3/10 °C 1/15 °C
vr
helder
-5/3 °C -1/8 °C
za
helder
-6/3 °C -2/8 °C
zo
helder
-3/5 °C 1/10 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
helder
za
helder
zo
helder
Berg 2078 m 4/13 °C 8/15 °C 6/15 °C -3/10 °C -5/3 °C -6/3 °C -3/5 °C
Dal 1392 m 8/18 °C 12/20 °C 10/20 °C 1/15 °C -1/8 °C -2/8 °C 1/10 °C

Weer in skigebied Berg 1180 m Dal 800 m
ma
zonnig
6/16 °C 9/20 °C
di
helder
10/18 °C 13/22 °C
wo
bewolkt
8/18 °C 11/22 °C
do
zonnig
-1/13 °C 2/17 °C
vr
helder
-3/6 °C 0/10 °C
za
helder
-4/6 °C -1/10 °C
zo
helder
-1/8 °C 2/12 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
helder
za
helder
zo
helder
Berg 1180 m 6/16 °C 10/18 °C 8/18 °C -1/13 °C -3/6 °C -4/6 °C -1/8 °C
Dal 800 m 9/20 °C 13/22 °C 11/22 °C 2/17 °C 0/10 °C -1/10 °C 2/12 °C

Weer in skigebied Berg 1795 m Dal 1185 m
ma
buien
2/13 °C 4/16 °C
di
zonnig
5/16 °C 7/19 °C
wo
helder
10/19 °C 12/22 °C
do
buien
9/17 °C 11/20 °C
vr
buien
1/12 °C 3/15 °C
za
ijzel
-2/9 °C 0/12 °C
zo
bewolkt
0/8 °C 2/11 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
Berg 1795 m 2/13 °C 5/16 °C 10/19 °C 9/17 °C 1/12 °C -2/9 °C 0/8 °C
Dal 1185 m 4/16 °C 7/19 °C 12/22 °C 11/20 °C 3/15 °C 0/12 °C 2/11 °C

Weer in skigebied Berg 1556 m Dal 1070 m
ma
zonnig
1/16 °C 2/18 °C
di
bewolkt
5/20 °C 6/22 °C
wo
bewolkt
9/24 °C 10/26 °C
do
helder
4/18 °C 5/20 °C
vr
helder
0/12 °C 1/14 °C
za
helder
-3/9 °C -2/11 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1556 m 1/16 °C 5/20 °C 9/24 °C 4/18 °C 0/12 °C -3/9 °C -2/12 °C
Dal 1070 m 2/18 °C 6/22 °C 10/26 °C 5/20 °C 1/14 °C -2/11 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 1670 m Dal 962 m
ma
zonnig
2/12 °C 6/16 °C
di
zonnig
1/19 °C 5/23 °C
wo
bewolkt
4/18 °C 8/22 °C
do
helder
3/12 °C 7/16 °C
vr
bewolkt
1/7 °C 5/11 °C
za
bewolkt
-2/7 °C 2/11 °C
zo
helder
-2/9 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 1670 m 2/12 °C 1/19 °C 4/18 °C 3/12 °C 1/7 °C -2/7 °C -2/9 °C
Dal 962 m 6/16 °C 5/23 °C 8/22 °C 7/16 °C 5/11 °C 2/11 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1728 m Dal 1385 m
ma
zonnig
3/16 °C 4/18 °C
di
zonnig
4/23 °C 5/25 °C
wo
bewolkt
9/24 °C 10/26 °C
do
bewolkt
9/11 °C 10/13 °C
vr
bewolkt
3/11 °C 4/13 °C
za
helder
0/9 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
0/12 °C 1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1728 m 3/16 °C 4/23 °C 9/24 °C 9/11 °C 3/11 °C 0/9 °C 0/12 °C
Dal 1385 m 4/18 °C 5/25 °C 10/26 °C 10/13 °C 4/13 °C 1/11 °C 1/14 °C

Weer in skigebied Berg 1620 m Dal 1240 m
ma
zonnig
0/15 °C 2/18 °C
di
bewolkt
4/19 °C 6/22 °C
wo
bewolkt
8/23 °C 10/26 °C
do
helder
3/17 °C 5/20 °C
vr
helder
-1/11 °C 1/14 °C
za
helder
-4/8 °C -2/11 °C
zo
bewolkt
-3/11 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1620 m 0/15 °C 4/19 °C 8/23 °C 3/17 °C -1/11 °C -4/8 °C -3/11 °C
Dal 1240 m 2/18 °C 6/22 °C 10/26 °C 5/20 °C 1/14 °C -2/11 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 1485 m Dal 1330 m
ma
zonnig
0/16 °C 1/17 °C
di
bewolkt
4/20 °C 5/21 °C
wo
bewolkt
8/24 °C 9/25 °C
do
helder
3/18 °C 4/19 °C
vr
helder
-1/12 °C 0/13 °C
za
helder
-4/9 °C -3/10 °C
zo
bewolkt
-3/12 °C -2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1485 m 0/16 °C 4/20 °C 8/24 °C 3/18 °C -1/12 °C -4/9 °C -3/12 °C
Dal 1330 m 1/17 °C 5/21 °C 9/25 °C 4/19 °C 0/13 °C -3/10 °C -2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1676 m Dal 1463 m
ma
helder
0/8 °C 1/9 °C
di
bewolkt
7/11 °C 8/12 °C
wo
zonnig
7/11 °C 8/12 °C
do
bewolkt
-2/8 °C -1/9 °C
vr
sneeuwval
-5/-1 °C -4/0 °C
za
bewolkt
-5/0 °C -4/1 °C
zo
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
Weer in
skigebied
ma
helder
di
bewolkt
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
sneeuwval
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
Berg 1676 m 0/8 °C 7/11 °C 7/11 °C -2/8 °C -5/-1 °C -5/0 °C -2/2 °C
Dal 1463 m 1/9 °C 8/12 °C 8/12 °C -1/9 °C -4/0 °C -4/1 °C -1/2 °C

Weer in skigebied Berg 948 m Dal 798 m
ma
zonnig
7/17 °C 8/18 °C
di
zonnig
6/24 °C 7/25 °C
wo
bewolkt
9/23 °C 10/24 °C
do
helder
8/17 °C 9/18 °C
vr
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
za
bewolkt
3/12 °C 4/13 °C
zo
helder
3/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 948 m 7/17 °C 6/24 °C 9/23 °C 8/17 °C 6/12 °C 3/12 °C 3/14 °C
Dal 798 m 8/18 °C 7/25 °C 10/24 °C 9/18 °C 7/13 °C 4/13 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1062 m Dal 914 m
ma
zonnig
5/14 °C 6/16 °C
di
zonnig
4/21 °C 5/23 °C
wo
bewolkt
7/20 °C 8/22 °C
do
helder
6/14 °C 7/16 °C
vr
bewolkt
4/9 °C 5/11 °C
za
bewolkt
1/9 °C 2/11 °C
zo
helder
1/11 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 1062 m 5/14 °C 4/21 °C 7/20 °C 6/14 °C 4/9 °C 1/9 °C 1/11 °C
Dal 914 m 6/16 °C 5/23 °C 8/22 °C 7/16 °C 5/11 °C 2/11 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1020 m Dal 890 m
ma
zonnig
6/16 °C 6/17 °C
di
zonnig
5/23 °C 5/24 °C
wo
bewolkt
8/22 °C 8/23 °C
do
helder
7/16 °C 7/17 °C
vr
bewolkt
5/11 °C 5/12 °C
za
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
zo
helder
2/13 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 1020 m 6/16 °C 5/23 °C 8/22 °C 7/16 °C 5/11 °C 2/11 °C 2/13 °C
Dal 890 m 6/17 °C 5/24 °C 8/23 °C 7/17 °C 5/12 °C 2/12 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 2700 m Dal 1500 m
ma
zonnig
-4/10 °C 1/17 °C
di
bewolkt
0/14 °C 5/21 °C
wo
bewolkt
4/18 °C 9/25 °C
do
helder
-1/12 °C 4/19 °C
vr
helder
-5/6 °C 0/13 °C
za
helder
-8/3 °C -3/10 °C
zo
bewolkt
-7/6 °C -2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
Berg 2700 m -4/10 °C 0/14 °C 4/18 °C -1/12 °C -5/6 °C -8/3 °C -7/6 °C
Dal 1500 m 1/17 °C 5/21 °C 9/25 °C 4/19 °C 0/13 °C -3/10 °C -2/13 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 450 m
ma
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
di
zonnig
8/26 °C 8/26 °C
wo
bewolkt
11/25 °C 11/25 °C
do
helder
10/19 °C 10/19 °C
vr
bewolkt
8/14 °C 8/14 °C
za
bewolkt
5/14 °C 5/14 °C
zo
helder
5/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 520 m 9/19 °C 8/26 °C 11/25 °C 10/19 °C 8/14 °C 5/14 °C 5/16 °C
Dal 450 m 9/19 °C 8/26 °C 11/25 °C 10/19 °C 8/14 °C 5/14 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 955 m Dal 900 m
ma
zonnig
6/16 °C 6/16 °C
di
zonnig
5/23 °C 5/23 °C
wo
bewolkt
8/22 °C 8/22 °C
do
helder
7/16 °C 7/16 °C
vr
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
za
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 955 m 6/16 °C 5/23 °C 8/22 °C 7/16 °C 5/11 °C 2/11 °C 2/13 °C
Dal 900 m 6/16 °C 5/23 °C 8/22 °C 7/16 °C 5/11 °C 2/11 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1705 m Dal 853 m
ma
zonnig
0/15 °C 6/17 °C
di
zonnig
4/19 °C 5/24 °C
wo
bewolkt
8/23 °C 8/23 °C
do
helder
3/17 °C 7/17 °C
vr
bewolkt
-1/11 °C 5/12 °C
za
bewolkt
-4/8 °C 2/12 °C
zo
helder
-3/11 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 1705 m 0/15 °C 4/19 °C 8/23 °C 3/17 °C -1/11 °C -4/8 °C -3/11 °C
Dal 853 m 6/17 °C 5/24 °C 8/23 °C 7/17 °C 5/12 °C 2/12 °C 2/14 °C
1-20 van 20 skigebieden