Noorwegen

Skiweer Oslo

Weersverwachting voor het skigebied bij Oslo en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Oslo

13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 531 m Dal 150 m
wo
buien
3/13 °C 5/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 4/6 °C
vr
buien
1/8 °C 5/10 °C
za
buien
2/10 °C 4/12 °C
zo
buien
4/11 °C 6/13 °C
ma
helder
2/13 °C 4/15 °C
di
bewolkt
5/17 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 531 m 3/13 °C 1/2 °C 1/8 °C 2/10 °C 4/11 °C 2/13 °C 5/17 °C
Dal 150 m 5/15 °C 4/6 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/13 °C 4/15 °C 7/19 °C
16,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 250 m Dal 170 m
wo
buien
4/15 °C 4/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
4/10 °C 4/10 °C
za
buien
3/12 °C 3/12 °C
zo
buien
5/13 °C 5/13 °C
ma
helder
3/15 °C 3/15 °C
di
bewolkt
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 250 m 4/15 °C 1/2 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C
Dal 170 m 4/15 °C 3/6 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C
9,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 371 m Dal 316 m
wo
buien
3/14 °C 4/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
3/9 °C 4/10 °C
za
buien
2/11 °C 3/12 °C
zo
buien
4/12 °C 5/13 °C
ma
helder
2/14 °C 3/15 °C
di
bewolkt
5/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 371 m 3/14 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/11 °C 4/12 °C 2/14 °C 5/18 °C
Dal 316 m 4/15 °C 3/6 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 169 m Dal 23 m
wo
buien
4/15 °C 5/16 °C
do
ijzel
3/6 °C 4/7 °C
vr
buien
4/10 °C 5/11 °C
za
buien
3/12 °C 4/13 °C
zo
buien
5/13 °C 6/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 169 m 4/15 °C 3/6 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C
Dal 23 m 5/16 °C 4/7 °C 5/11 °C 4/13 °C 6/14 °C 4/16 °C 7/20 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 220 m
wo
buien
4/14 °C 4/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
buien
5/12 °C 5/13 °C
ma
helder
3/14 °C 3/15 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 350 m 4/14 °C 1/2 °C 4/9 °C 3/11 °C 5/12 °C 3/14 °C 6/18 °C
Dal 220 m 4/15 °C 3/6 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C
12,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 153 m Dal 96 m
wo
buien
5/15 °C 5/16 °C
do
ijzel
4/6 °C 4/7 °C
vr
buien
5/10 °C 5/11 °C
za
buien
4/12 °C 4/13 °C
zo
buien
6/13 °C 6/14 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
7/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 153 m 5/15 °C 4/6 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/13 °C 4/15 °C 7/19 °C
Dal 96 m 5/16 °C 4/7 °C 5/11 °C 4/13 °C 6/14 °C 4/16 °C 7/20 °C
11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 90 m Dal 25 m
wo
buien
5/16 °C 5/16 °C
do
regen
4/7 °C 4/7 °C
vr
buien
5/11 °C 5/11 °C
za
buien
4/13 °C 4/13 °C
zo
buien
6/14 °C 6/14 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
bewolkt
7/20 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 90 m 5/16 °C 4/7 °C 5/11 °C 4/13 °C 6/14 °C 4/16 °C 7/20 °C
Dal 25 m 5/16 °C 4/7 °C 5/11 °C 4/13 °C 6/14 °C 4/16 °C 7/20 °C
32,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 546 m Dal 100 m
wo
buien
3/12 °C 5/16 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 4/7 °C
vr
buien
1/7 °C 5/11 °C
za
buien
2/9 °C 4/13 °C
zo
buien
4/10 °C 6/14 °C
ma
helder
2/12 °C 4/16 °C
di
bewolkt
5/16 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 546 m 3/12 °C 1/2 °C 1/7 °C 2/9 °C 4/10 °C 2/12 °C 5/16 °C
Dal 100 m 5/16 °C 4/7 °C 5/11 °C 4/13 °C 6/14 °C 4/16 °C 7/20 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 196 m Dal 160 m
wo
buien
4/14 °C 4/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
buien
5/12 °C 5/13 °C
ma
helder
3/14 °C 3/15 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
Berg 196 m 4/14 °C 1/2 °C 4/9 °C 3/11 °C 5/12 °C 3/14 °C 6/18 °C
Dal 160 m 4/15 °C 3/6 °C 4/10 °C 3/12 °C 5/13 °C 3/15 °C 6/19 °C

Weer rondom Oslo

Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Oslo voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie