Skiweer Belledonne
Weersverwachting in de Belledonne voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Belledonne voor 7 dagen
Weer Belledonne
Weer in de Belledonne voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Belledonne voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Belledonne
- Belledonne – Gaan naar
Departement:
Dal:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
za | -9/-2 °C | -5/2 °C |
zo | -7/2 °C | -3/9 °C |
ma | -3/2 °C | 1/9 °C |
di | -3/2 °C | 1/10 °C |
wo | 0/7 °C | 4/14 °C |
do | 2/8 °C | 6/15 °C |
vr | 6/11 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2400 m | -9/-2 °C | -7/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | 2/8 °C | 6/11 °C |
| Dal 1350 m | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -3/8 °C |
zo | -4/9 °C | -1/13 °C |
ma | -1/2 °C | 2/12 °C |
di | -1/7 °C | 2/11 °C |
wo | 0/13 °C | 3/17 °C |
do | 2/16 °C | 5/20 °C |
vr | 5/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2250 m | -6/2 °C | -4/9 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 0/13 °C | 2/16 °C | 5/18 °C |
| Dal 1400 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 2/11 °C | 3/17 °C | 5/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2140 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
za | -8/1 °C | -5/2 °C |
zo | -6/5 °C | -3/8 °C |
ma | -2/2 °C | 1/8 °C |
di | -2/6 °C | 1/9 °C |
wo | 1/10 °C | 4/13 °C |
do | 3/11 °C | 6/14 °C |
vr | 7/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2140 m | -8/1 °C | -6/5 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | 1/10 °C | 3/11 °C | 7/14 °C |
| Dal 1450 m | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1700 m | Dal 1365 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -5/2 °C |
zo | -4/8 °C | -3/9 °C |
ma | 0/8 °C | 1/9 °C |
di | 0/9 °C | 1/10 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
vr | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1700 m | -6/2 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 0/9 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 9/17 °C |
| Dal 1365 m | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 10/18 °C |
1-4 van 4 skigebieden




