Skiweer Bergell
Weersverwachting in Bergell voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Bergell voor 7 dagen
Weer Bergell
Weer in Bergell voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Bergell voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bergell
- Bergell – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2136 m | Dal 1801 m |
|---|---|---|
za | -7/3 °C | -5/6 °C |
zo | -11/7 °C | -9/10 °C |
ma | -3/2 °C | -1/11 °C |
di | -2/10 °C | 0/13 °C |
wo | 0/12 °C | 2/15 °C |
do | 0/14 °C | 2/17 °C |
vr | 2/16 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2136 m | -7/3 °C | -11/7 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/12 °C | 0/14 °C | 2/16 °C |
| Dal 1801 m | -5/6 °C | -9/10 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 2/15 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1601 m | Dal 1471 m |
|---|---|---|
za | -4/7 °C | -4/8 °C |
zo | -8/11 °C | -8/12 °C |
ma | 0/12 °C | 0/13 °C |
di | 1/14 °C | 1/15 °C |
wo | 3/16 °C | 3/17 °C |
do | 3/18 °C | 3/19 °C |
vr | 5/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1601 m | -4/7 °C | -8/11 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 3/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 1471 m | -4/8 °C | -8/12 °C | 0/13 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 3/19 °C | 5/21 °C |
1-2 van 2 skigebieden



