Skiweer Davos Klosters
Weersverwachting in Davos Klosters voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Davos Klosters voor 7 dagen
Weer Davos Klosters
Weer in Davos Klosters voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Davos Klosters voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Davos Klosters
- Davos Klosters – Gaan naar
Dal:
Bergketens:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2844 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
do | -10/-2 °C | 0/11 °C |
vr | -15/-4 °C | 0/10 °C |
za | -14/-4 °C | 0/10 °C |
zo | -15/-1 °C | -1/14 °C |
ma | -9/1 °C | 5/16 °C |
di | -9/4 °C | 5/19 °C |
wo | -6/7 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2844 m | -10/-2 °C | -15/-4 °C | -14/-4 °C | -15/-1 °C | -9/1 °C | -9/4 °C | -6/7 °C |
| Dal 810 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 5/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2568 m | Dal 1535 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -9/2 °C | -3/2 °C |
za | -7/2 °C | -3/2 °C |
zo | -10/6 °C | -4/10 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/10 °C | 2/15 °C |
wo | -2/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2568 m | -6/2 °C | -9/2 °C | -7/2 °C | -10/6 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1535 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2602 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/10 °C |
vr | -5/2 °C | -1/9 °C |
za | -3/2 °C | -1/9 °C |
zo | -2/6 °C | -2/13 °C |
ma | 1/2 °C | 4/15 °C |
di | 1/11 °C | 4/18 °C |
wo | 3/14 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2602 m | -2/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/6 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 1142 m | -1/10 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -2/13 °C | 4/15 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2490 m | Dal 1459 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | -3/8 °C |
vr | -6/0 °C | -3/2 °C |
za | -6/0 °C | -3/2 °C |
zo | -7/4 °C | -4/11 °C |
ma | -1/2 °C | 2/13 °C |
di | -1/9 °C | 2/16 °C |
wo | 1/11 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2490 m | -6/1 °C | -6/0 °C | -6/0 °C | -7/4 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/11 °C |
| Dal 1459 m | -3/8 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 2/13 °C | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2483 m | Dal 1800 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | -4/2 °C |
vr | -6/0 °C | -4/2 °C |
za | -6/0 °C | -4/2 °C |
zo | -7/4 °C | -5/8 °C |
ma | -1/2 °C | 1/10 °C |
di | -1/9 °C | 1/13 °C |
wo | 1/11 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2483 m | -6/1 °C | -6/0 °C | -6/0 °C | -7/4 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/11 °C |
| Dal 1800 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2352 m | Dal 1609 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -6/2 °C | -3/2 °C |
za | -6/2 °C | -3/2 °C |
zo | -7/6 °C | -4/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/12 °C |
di | -1/11 °C | 2/15 °C |
wo | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2352 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1609 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1354 m | Dal 1186 m |
|---|---|---|
do | -2/9 °C | -1/10 °C |
vr | -2/8 °C | -1/9 °C |
za | -2/8 °C | -1/9 °C |
zo | -3/12 °C | -2/13 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1354 m | -2/9 °C | -2/8 °C | -2/8 °C | -3/12 °C | 3/14 °C | 3/17 °C | 5/19 °C |
| Dal 1186 m | -1/10 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -2/13 °C | 4/15 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1714 m | Dal 1556 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -3/7 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/9 °C | -4/10 °C |
ma | 1/11 °C | 2/12 °C |
di | 1/14 °C | 2/15 °C |
wo | 3/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1714 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Dal 1556 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1410 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | -2/5 °C | -1/5 °C |
vr | -3/3 °C | -2/3 °C |
za | -3/2 °C | -2/3 °C |
zo | -4/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/9 °C | 3/9 °C |
di | 3/12 °C | 4/12 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1410 m | -2/5 °C | -3/3 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Dal 1400 m | -1/5 °C | -2/3 °C | -2/3 °C | -3/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1014 m | Dal 999 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 0/10 °C | 0/10 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 4/19 °C | 4/19 °C |
wo | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1014 m | 1/10 °C | 0/10 °C | 1/2 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 999 m | 1/10 °C | 0/10 °C | 1/2 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 7/20 °C |
1-10 van 10 skigebieden


