Skiweer Plessur-Alpen
Weersverwachting in de Plessur-Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de Plessur-Alpen voor 7 dagen
Weer Plessur-Alpen
Weer in de Plessur-Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Plessur-Alpen voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Plessur-Alpen
- Plessur-Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kanton:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2865 m | Dal 1229 m |
|---|---|---|
do | -10/-7 °C | -1/10 °C |
vr | -10/-8 °C | -1/9 °C |
za | -11/-7 °C | -1/9 °C |
zo | -9/-5 °C | -2/13 °C |
ma | -5/-3 °C | 4/15 °C |
di | -4/0 °C | 4/18 °C |
wo | -2/0 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2865 m | -10/-7 °C | -10/-8 °C | -11/-7 °C | -9/-5 °C | -5/-3 °C | -4/0 °C | -2/0 °C |
| Dal 1229 m | -1/10 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -2/13 °C | 4/15 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2844 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
do | -10/-2 °C | 0/11 °C |
vr | -15/-4 °C | 0/10 °C |
za | -14/-4 °C | 0/10 °C |
zo | -15/-1 °C | -1/14 °C |
ma | -9/1 °C | 5/16 °C |
di | -9/4 °C | 5/19 °C |
wo | -6/7 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2844 m | -10/-2 °C | -15/-4 °C | -14/-4 °C | -15/-1 °C | -9/1 °C | -9/4 °C | -6/7 °C |
| Dal 810 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 5/16 °C | 5/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2568 m | Dal 1535 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -9/2 °C | -3/2 °C |
za | -7/2 °C | -3/2 °C |
zo | -10/6 °C | -4/10 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/10 °C | 2/15 °C |
wo | -2/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2568 m | -6/2 °C | -9/2 °C | -7/2 °C | -10/6 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1535 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 5/9 °C |
vr | -4/2 °C | 2/9 °C |
za | -2/2 °C | 4/8 °C |
zo | -1/6 °C | 5/13 °C |
ma | 3/9 °C | 8/15 °C |
di | 4/11 °C | 7/17 °C |
wo | 6/13 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1800 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 6/13 °C |
| Dal 600 m | 5/9 °C | 2/9 °C | 4/8 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 7/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2381 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -2/8 °C |
vr | -6/2 °C | -2/7 °C |
za | -6/2 °C | -2/7 °C |
zo | -7/6 °C | -3/11 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | -1/11 °C | 3/16 °C |
wo | 1/13 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2381 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1350 m | -2/8 °C | -2/7 °C | -2/7 °C | -3/11 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2174 m | Dal 1170 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | 1/6 °C |
vr | -6/2 °C | -1/6 °C |
za | -6/2 °C | 1/2 °C |
zo | -7/6 °C | 2/10 °C |
ma | -1/2 °C | 5/12 °C |
di | -1/11 °C | 4/14 °C |
wo | 1/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2174 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1170 m | 1/6 °C | -1/6 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 5/12 °C | 4/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2299 m | Dal 1544 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -6/2 °C | -3/2 °C |
za | -6/2 °C | -3/2 °C |
zo | -7/6 °C | -4/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/12 °C |
di | -1/11 °C | 2/15 °C |
wo | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2299 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1544 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1996 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | -1/6 °C | 0/9 °C |
ma | 2/8 °C | 3/11 °C |
di | 3/11 °C | 4/14 °C |
wo | 5/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1996 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1480 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2352 m | Dal 1609 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -6/2 °C | -3/2 °C |
za | -6/2 °C | -3/2 °C |
zo | -7/6 °C | -4/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/12 °C |
di | -1/11 °C | 2/15 °C |
wo | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2352 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1609 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2356 m | Dal 1952 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -5/2 °C |
vr | -6/2 °C | -5/2 °C |
za | -6/2 °C | -5/2 °C |
zo | -7/6 °C | -6/7 °C |
ma | -1/2 °C | 0/9 °C |
di | -1/11 °C | 0/12 °C |
wo | 1/13 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2356 m | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1952 m | -5/2 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -6/7 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1382 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
do | -1/6 °C | 0/6 °C |
vr | -2/4 °C | -1/4 °C |
za | -2/2 °C | -1/4 °C |
zo | -3/9 °C | -2/9 °C |
ma | 3/10 °C | 4/10 °C |
di | 4/13 °C | 5/13 °C |
wo | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1382 m | -1/6 °C | -2/4 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 1290 m | 0/6 °C | -1/4 °C | -1/4 °C | -2/9 °C | 4/10 °C | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1410 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | -2/5 °C | -1/5 °C |
vr | -3/3 °C | -2/3 °C |
za | -3/2 °C | -2/3 °C |
zo | -4/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/9 °C | 3/9 °C |
di | 3/12 °C | 4/12 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1410 m | -2/5 °C | -3/3 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Dal 1400 m | -1/5 °C | -2/3 °C | -2/3 °C | -3/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1014 m | Dal 999 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 0/10 °C | 0/10 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 4/19 °C | 4/19 °C |
wo | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1014 m | 1/10 °C | 0/10 °C | 1/2 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 999 m | 1/10 °C | 0/10 °C | 1/2 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 7/20 °C |
1-13 van 13 skigebieden


